COVID-19: ما شرکت, گزارش امیدوار کننده در نتیجه Coronavirus واکسن توسعه

افرادی که موفق به دریافت دوز آنتی بادی ساخته شده بودند که پس از آن تست شده در سلول های انسانی در آزمایشگاه و ق

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
افرادی که موفق به دریافت دوز آنتی بادی ساخته شده بودند که پس از آن تست شده در سلول های انسانی در آزمایشگاه و قادر به متوقف کردن ویروس از تکرار کلید مورد نیاز برای یک واکسن موثر.

در یک پیشرفت قابل توجه نسبت به توسعه یک واکسن برای coronavirus یک شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی روز دوشنبه گفت: طرح اولیه واکسن آزمایش در افراد نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده و می تواند باعث تحریک پاسخ ایمنی در برابر ویروس. مدرن گفت که اولین coronavirus واکسن به آزمایش می شود در افراد ظاهر می شود امن و با توجه به گزارش در نیویورک تایمز. آن گفت: این یافته ها بر اساس نتایج حاصل از هشت داوطلب سالم که هر یک از دریافت دو دوز از این واکسن با شروع در ماه مارس است.

افرادی که موفق به دریافت دوز آنتی بادی ساخته شده بودند که پس از آن تست شده در سلول های انسانی در آزمایشگاه و قادر به متوقف کردن ویروس از تکرار کلید مورد نیاز برای یک واکسن موثر. بیشتر سطح آن به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی همسان سطوح موجود در بیمارانی که بهبود پس از ابتلا به ویروس در جامعه است.

اخبار مرتبط

مدرن است گفت: این اقدام در یک شتاب جدول زمانی با مرحله دوم شامل 600 نفر به زودی آغاز و فاز سوم را آغاز و در ماه جولای که شامل هزاران نفر از افراد سالم است. غذا و دارو به مدرن متهور برای مرحله دوم در اوایل این ماه به عنوان ما بود ویران شده توسط ویروس همه گیر.
در سطح جهانی 4.7 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس و بیش از 315,000 فوت کرده اند.

نیویورک تایمز گزارش اضافه شده است که اگر این آزمایشات به خوبی یک واکسن می تواند در دسترس برای استفاده گسترده تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021. مدرن افسر ارشد پزشکی دکتر تل Zaks در مصاحبه ای گفت که این شرکت در حال انجام بهترین خود را به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر از دوز به عنوان امکان پذیر است.

این شرکت آزمایش در سه دوز از این واکسن -متوسط و بالا. نتایج اولیه براساس آزمون از کم و متوسط دوز. تنها اثر سوء در آن دوز بود و قرمزی و درد در یک بیمار بازو که در آن شات داده شد.

در بالاترین دوز سه بيمار تب عضلات و سردرد و علائم رفت و پس از یک روز Zaks گفت. این گزارش گفت که با دوز بالا است و در حال حذف از مطالعات آینده نه چندان زیاد به دلیل عوارض جانبی اما از آنجا که دوزهای پایین تر به نظر می رسد به خوبی کار کند که با دوز بالا مورد نیاز است.
"کاهش دوز بیشتر واکسن ما قادر خواهید بود برای ایجاد" Zaks گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب