Covid بحران: بهینه سازی PSU پرداخت برای مبارزه با بیماری همه گیر

دولت هند ممکن است اتخاذ روش های متعدد به monetise سهام سود سهام.توسط ناندنی Vijayargahavan ضرب المثل "وقتی که

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
The Indian government may adopt multiple methods to monetise stock dividends.دولت هند ممکن است اتخاذ روش های متعدد به monetise سهام سود سهام.

توسط ناندنی Vijayargahavan

ضرب المثل "وقتی که باران آن را هرچه" به درستی توصیف دولت هند را در وضعیت فعلی است. دولت هند مانند دولت های سراسر جهان, چهره unenviable وظیفه حفاظت از زندگی و معیشت در حالی که مالیات و درآمدهای غیر مالیاتی کاهش یافت به لطف Covid-19 شیوع. سود رسید از RBI بخش عمومی بانک ها و موسسات مالی و بخش عمومی تعهدات (PSUs) اختصاص یک دهم GoI درآمد رسید در FY2020 (تجدید نظر شده برآورد).

اخبار مرتبط

از لحاظ تاریخی RBI شده است بزرگترین کمک کننده به GoI به سود رسید. در طول پنج سال منتهی به 30 ژوئن 2019 RBI منتقل شده 100% خالص آن درآمد قابل تصرف به GoI با آن FY2019 سود سهام بیش از trebling به تومان 1.76 لاخ کرور از 50,000 تومان کرور روپیه در FY18. با RBI به طور فعال درگیر در ارائه حمایت از نقدینگی بانک ها احتمال RBI حفظ آن FY20 و FY21 پرداخت سود سهام در FY19 سطح پایین است.

در فوریه سال 2020 اتحادیه بودجه دولت پیش بینی شده 36 درصد افزایش در پرداخت سود سهام از PSUs به تومان 65.747 کرور در FY21. این هدف بعید است به دست آورد اگر PSUs ادامه به پرداخت دولت نقدی و سود سهام.

پانزده غیر مالی ترکیبات از بهارات-22 ETF (Exchange Traded Fund) اختصاص تقریبا 66 درصد از PSUs' پرداخت سود سهام به دولت است. دولت باید نیاز همه سود PSUs به پرداخت سود سهام به صورت FY20 و FY21. PSUs صرفه جویی در پول نقد در یک محیط عدم اطمینان و کاهش سود پرداخت سود سهام.

Monetising سهام سود سهام
دولت هند ممکن است اتخاذ روش های متعدد به monetise سهام سود سهام. آن را ممکن است افزایش (می گویند) 5 سال وام با حمایت سهام دریافت شده به عنوان سود سهام. قیمت سهم بیشتر PSUs خاموش خود را در اوج است. پول مطرح شده از طریق حمایت سهام در مقطع فعلی کمتر خواهد بود در یک بازار گاو نر. اما قیمت سهم ملزم به درک زمانی که اقتصاد بهبود در نتیجه نیاز به دولت مرکزی به فروش سهام کمتر از آن تا به حال متعهد به بازپرداخت بدهی های خود را.

دوم GoI ممکن است تزریق سهام آن را دریافت کرده است به عنوان سود سهام در بهارات-22 ETF. سوم GoI می تواند فروش سهام دریافت شده به عنوان سود سهام به بخش خصوصی و سرمایه گذاران نهادی و آبی-شرکت تراشه که حفظ سرمایه گذاری قابل ملاحظه اوراق بهادار مانند Reliance Industries, Infosys و TCS. GoI باید به مذاکره با بخش خصوصی سرمایه گذاران نهادی و بالا ارزش خالص سرمایه گذاران خرده فروشی متوسط به بالا-خطر اشتهای به عضویت بهارات-22 ETF و اثر دو جانبه سهم فروش است. افزایش بهارات-22 ETF را در جسم و فروش سهام در بازار فروش قابل توجهی نیاز به سرمایه گذار مشارکت در GoI بخشی آن است, اما نه یک کار غیر ممکن است.

جلوگیری از آتش فروش
GoI تصمیم به فروش آن 7.94% در ITC و 4.69% در بانک محور برگزار می شود از طریق مشخص شده انجام واحد اعتماد از هند (SUUTI) به منظور بالا بردن 22,000 تومان کرور روپیه است زیر مطلوب است. ITC و بانک محور بسته شدن قیمت سهم در تاریخ 6 مه بودند تومان 164.65 و Rs 386.35 به ترتیب کمتر از نیمی از آنها 5 سال اوج قیمت.

زمان بندی بازار به چالش کشیدن حتی برای سرمایه گذاران حرفه ای. اما GoI فروش آن ITC سهام که تولید حدود 614 تومان کرور روپیه از سود سهام درآمد در FY19 است و در حال حاضر به ارزش در حدود 16,000 تومان کرور روپیه در طول یک دوره رکود کوتاه اندیش. این حرکت کاهش می یابد سود سرمایه GoI به طور بالقوه می تواند کسب و نتایج در از دست دادن از تکرار سود سهام درآمد.

به عنوان در مارس 31, 2019, ارزش بازار SUUTI را نقل و unquoted سرمایه گذاری شد Rs 40,726.68 کرور و Rs 1,439.44 کرور روپیه بود. در حالی که SUUTI را به نقل از سرمایه گذاری می توانست ارزش از مارس 2019, SUUTI ممکن است افزایش وام با حمایت سرمایه گذاری خود را و بالادست حاصل به GoI به عنوان سود سهام.

کامل-شناور بازار capitalisation از S&P BSE PSU شاخص به استثنای بهارات-22 ETF ترکیبات در مارس 6, حدود تومان 2,10,000 کرور. GoI ممکن است انتقال برخی از آن غیر بهارات-22 ETF ترکیبات سهام به ویژه هدف وسیله نقلیه است که می تواند این تعهد سهام و پرداخت GoI سود سهام.

غلبه بر Covid-19 همه گیر و حصول اطمینان از اقتصاد می شود در مسیر بازگشت از اهمیت بیشتری برخوردار است و در مقطع فعلی از پرداختن به اقتصاد کلان ضعف دولت بالا بدهی و کسری مالی. GoI اولیه Rs 1.7 لاخ کرور اقدامات امداد معادل 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی کوچک بود در مقایسه با کسانی که اعلام شده مشابه به اندازه کشور; در حال حاضر این ساعت اعلام کرده است که این اقدامات امداد خواهد شد گسترش به کل تومان 20 lakh کرور.

GoI باید نه از دست دادن پتانسیل صعودی در آن PSU divestments و سازش در آینده سود سهام درآمد در حالی که مبارزه با بحران کنونی است.

افزایش وام در برابر آن PSU سهام بیشتر محتاطانه ابزار تامین مالی از آشکار سهم فروش در طول یک دوره رکود. در حالی که GoI را هزینه بهره افزایش خواهد یافت, حفظ مالکیت سهام در PSUs در سطح فعلی را قادر خواهد ساخت GoI ارتباطی در بهبود اقتصادی برای بازپرداخت بدهی و درآمد بالاتر سود سرمایه.

دولت هند باید اتخاذ لحاظ مالی صدا استراتژی برای تامین مالی اقدامات امداد.

برای GoI به موفقیت monetise PSUs سهام سود سهام و قرض گرفتن در برابر PSU سهام جذاب اساسا با صدای بانک ها و سرمایه گذاران نهادی در جای پای جنگ پیش شرط ضروری.

نویسنده این است که رئیس تحقیقات در بانک توسعه کره. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن