Covid مواد مخدر: شاه در برابر Ramdev, Patanjali MD در جیپور بیش از 'Coronil" ادعا می کنند

هریدور مبتنی بر Patanjali Ayurved روز سه شنبه راه اندازی شد "Coronil" این ادعا را می تواند درمان COVID-19.این

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399
هریدور مبتنی بر Patanjali Ayurved روز سه شنبه راه اندازی شد "Coronil" این ادعا را می تواند درمان COVID-19.

این راجستان پلیس در روز شنبه تسلیم FIR در برابر yoga guru Ramdev به اتهام راه اندازی یک آیورودا مواد مخدر که ادعا می کند برای درمان COVID-19 بدون گرفتن AYUSH وزارت تصویب یک افسر ارشد گفت. چهار دیگران MD از Ramdev-ترویج Patanjali Ayurved Acharya Balkrishna; مدیر موسسه ملی علوم پزشکی و پژوهش (NIMS), Jaipur, B S تومار; پسرش Anurag تومار; و دانشمند ارشد Anurag Varshney شده اند نام در شاه, او گفت:.

هریدور مبتنی بر Patanjali Ayurved روز سه شنبه راه اندازی شد "Coronil" این ادعا را می تواند درمان COVID-19. آن گفت: این دارو که گرفته شده با یکی دیگر از Patanjali محصول تا به حال درمان همه coronavirus مثبت بیمارانی که در یک دادگاه در ظرف هفت روز. آزمایشی آن انجام شد در ارتباط با NIMS یک جیپور-بر اساس موسسه خصوصی.

اخبار مرتبط

ساعت پس از راه اندازی دارو AYUSH وزارت خواسته Patanjali Ayurved به ارائه جزئیات بیشتر در این تحقیقات منجر به آن و ترکیب آن گفتن این شرکت برای جلوگیری از تبلیغات آن را تا این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

معاون کمیسر پلیس (DCP) Ashok گوپتا گفت: یک مورد به ثبت رسیده است در برابر Ramdev و چهار نفر دیگر در Jyoti نگر ایستگاه پلیس در اینجا بر اساس شکایت تسلیم توسط یک مدافع Balram Jakhad. او گفت: چند شکایت دریافت کرده بودند در برابر Ramdev مختلف در ایستگاه های پلیس.

پنج رزرو شده اند در بخش 420 (تقلب) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و مواد مخدر و سحر و جادو درمان (اعتراض تبلیغات) عمل به گفته پلیس. شاکی Jakhad گفت یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد در هریدور جایی که متهم ادعا کرد که توسعه یک دارو برای درمان coronavirus. این دارو است و نه تایید شده توسط AYUSH وزارت.

در روز پنج شنبه Patanjali Ayurved ادعا کرده است که آن را به حال انطباق با تمام مشروعیت. این گواهینامه برای مواد مخدر به دست آمده بر اساس سنتی دانش و تجربه مربوط به دارویی فضائل Ashwagandha Giloy و Tulsi Patanjali سخنگوی S K Tijarawala گفته بود. هیچ ادعای غیر قانونی ساخته شده بر روی برچسب دارو به او گفته بود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب