Covid ارائه فرصت را به کار بر روی پلت فرم های دیجیتال: Sreeleathers مدیر Rochita دی

Rochita دیاگر چه بازار شده است به شدت ضربه با توجه به Covid مربوط به اختلالات آن داده است کفش ساز Sreeleathers

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
Rochita DeyRochita دی

اگر چه بازار شده است به شدت ضربه با توجه به Covid مربوط به اختلالات آن داده است کفش ساز Sreeleathers فرصت را به کار بر روی آن پلت فرم دیجیتال برای رشد فروش می گوید: مدیر Rochita دی. در مصاحبه ای با آهن را Mithun Dasgupta, دی گفت: تنوع محصول آن مخلوط این شرکت به سرپرستی پایدار خط تولید برای مصرف کنندگان که به دنبال وگان مواد خام است. گزیده ای:

چگونه است که سازمان یافته کفش در بازار نهفته شده است با توجه به Covid مربوط به اختلالات?
حتی قبل از سراسر کشور مستند بازار رو به کاهش بود. و بعد از افزایش Covid-19 موارد داخلی خرده فروشی کفش در بازار شده است آمار بسیار سخت است. من فکر می کنم حتی برای بقیه سال ما هنوز به تجربه برخی از کاهش در بازار نه فقط کفش به طور کلی مصرف پایین آمده است. نیاز ناپدید شده است. اما من فکر می کنم این موقتی است. آن را بسیار سخت به می گویند که چگونه این وضعیت را آخرین اما حداقل برای یک سال دیگر تمام سازمان ها و برندها را به محوری خود را در مدل های کسب و کار بر این اساس برای زنده ماندن.

اخبار مرتبط

پس از سراسر کشور زمین افتاده بود برداشته است این شرکت شاهد برخی از تقاضا رشد?
ما را دیده اند و نه رشد نسبت به سال گذشته, اما اگر شما در حال درخواست از مارس بله ما شاهد رشد. اما این دلیل است که ما ساخته شده برخی از تغییرات در این سازمان است. ما مجبور به ایجاد برخی از تغییرات استراتژیک در شرایط استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده است. ما در درجه اول یک کفش و لوازم جانبی با نام تجاری اما در حال حاضر ما نیز شروع به ارائه گواهی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) N95 ماسک و همچنین قابل شستشو و قابل استفاده مجدد ماسک. قبل از آن ما تا به حال همیشه متمرکز در آنلاین ما فروشگاه. اما در حال حاضر به عنوان بازار شده است به شدت ضربه آن را به ما داده است یک فرصت برای کار بر روی پلت فرم های دیجیتال ما برای رشد. در حال حاضر ما شاهد یک افزایش در فروش آنلاین از طریق وب سایت ما. من فکر می کنم که به راحتی راه رفتن رو به جلو است. در حال حاضر آن است که همه چیز در مورد صفحه اصلی تحویل — آن است که آیا مواد غذایی یا پوشاک است. برای هر نوع مصرف مردم در حال رفتن به یک مقدار زیادی داشته باشیم چرا که بسیاری از افراد تحصیل کرده خود را در مورد وضعیت فعلی.

رفتن به جلو هستند شما به دنبال در بیشتر diversifed محصول مخلوط ؟
ما در حال حاضر راه اندازی یک محصول سازگار با محیط زیست خط با استفاده از پلی اورتان (PU) به عنوان مواد خام است. Sreeleathers همواره مترادف برای محصولات چرمی و ما در حال حاضر دسترسی به مصرف کنندگان که در حال وفادار به نام تجاری. با راه اندازی این خط تولید جدید ما می خواهیم به گسترش آگاهی است که جایگزین های دیگر وجود دارد چرا که هیچ کس می آید به خرید یک کفش است. با روند مد, همه جدا کفش برای مقاصد مختلف. اما با افزایش جمعیت آن مهم است برای ما به طور آگاهانه در مورد آنچه که می تواند اثرات مصرف ما در محیط زیست است. ما نه قطع ما محصول اصلی ارائه شده از چرم محصولات از آنجا که در بازار وجود دارد.

و هستند افرادی که به دنبال فوق العاده لوکس و آنها می خواهند که تنفس مواد خام. من نمی توانم از بین بردن آن است. اما ما همچنین تهیه کردن به کسانی که مصرف کنندگان که واقعا آگاهانه در مورد مصرف خود را که به دنبال پایدار محصولات که به دنبال حمایت از صنعتگران محلی و کسانی که به دنبال وگان مواد خام است. برای آنها به خصوص ما سرپرستی این خط تولید.

همچنین در این روند ما امیدواریم که که ما آموزش برخی از مصرف کنندگان نیز در مورد اهمیت و اهمیت به خصوص در حال حاضر از کاهش هر فرد کربن.

چگونه است که هزینه تولید PU محصولات ساخته شده قابل مقایسه با آن از چرم اصل ساخته شده است ،
قطعا PU ارزان تر است چرا که منابع چرم است که نه تنها گران است اما شما نیز هدر رفتن مقدار زیادی از آب برای تغذیه گاو و پردازش چرم. به عنوان PU انسان ساخته است نه تنها ارزان تر است بلکه آن است که بسیار پایدار تر به عنوان شما نیست به هدر رفتن آب است. برخی از ایالت ها در حال حاضر مبارزه با زمین آب کاهش.

در حال قیمت تازگی راه اندازی محصولات ارزان تر در مقایسه با چرم محصولات ؟
بله قیمت PU کفش ساخته شده در واقع بستگی دارد را از کفش. انگیزه ما همواره به عنوان مناسب به عنوان قیمت می تواند بدون افت کیفیت. با این حال قیمت گذاری شده است هرگز هدف اصلی ما. هدف ما همواره تمرکز بر کیفیت. ما همیشه قیمت-محصولات کارآمد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن