Covid ترساندن: اجازه ندهید آموزش رنج می برند رول کردن راه حل های دیجیتال

در حالی که این ارزیابی برای کلاس X نهایی خواهد شد کسانی که در کلاس دوازدهم می توانید انتخاب کردن برای نشستن به

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
While the assessment for Class X will be final, those in Class XII can opt for sitting for the pending papers when the Board conducts the exam at a “more conducive” time.در حالی که این ارزیابی برای کلاس X نهایی خواهد شد کسانی که در کلاس دوازدهم می توانید انتخاب کردن برای نشستن به انتظار مقالات هنگامی که هیئت مدیره انجام آزمون در یک "مساعد" است. (تصویر نماینده)

داده های اخیر جهش در Covid -19 عفونت در سراسر کشور CBSE تصمیم گیری برای قراضه برنامه ریزی برای انجام دستور امتحانات کلاس X و کلاس دوازدهم تصمیم است خوش آمدید. این مرکز گفته است که دادگاه عالی است که دانش آموزان بودند که به ظاهر خود را برای امتحانات هیئت مدیره تحت CBSE در این سال ارزیابی می شود و بر اساس عملکرد خود را در این افراد که امتحانات در حال حاضر انجام شده است قبل از این مستند. در حالی که این ارزیابی برای کلاس X نهایی خواهد شد کسانی که در کلاس دوازدهم می توانید انتخاب کردن برای نشستن به انتظار مقالات هنگامی که هیئت مدیره انجام آزمون در یک "مساعد" است. ICSE دیگر برجسته پان هند مدیره نیز لغو همه در انتظار امتحانات خواهد بود و به زودی اعلام یک ارزیابی طرح. در همین حال اتحادیه HRD وزارت نیز خواسته UGC به دوباره آن را امتحان تقویم منتشر شد مارس 24 که بر اساس آن امتحانات را برای دانش آموزان فارغ التحصیل شد برگزار می شود در ماه جولای. با توجه به عدم اطمینان بیش از Covid-19—چین و کره جنوبی و نیوزیلند در گزارش دوم امواج—این سخت است برای گفتن که وجود خواهد داشت یک "مساعد" زمان برای کلاس ها و امتحانات به عنوان معمول است. با توجه به تنوع در گسترش و عفونت سطح بین و درون متحده پان هند "مساعد" زمان سخت است تصور کنید.

با قابل پیش بینی تعلیق معمولی درس تدریس به صورت یک تکه بزرگ از این سال تحصیلی و انباشت از آخرین سال تحصیلی مرکز و ایالات متحده به سرعت نیاز به اطمینان حاصل شود که زمان سال تحصیلی از دست رفته نیست در تمام سطوح آموزش و پرورش. NCERT در حال حاضر توصیه پیرایش از برنامه درسی یک سوم برای زمان سال تحصیلی و بسیاری از مدارس خصوصی باید نورد آنلاین آموزش و پرورش برای دانش آموزان است. شکاف در شرایط حاضر آموزش و پرورش زیرساخت و دسترسی به غیر از محیط یادگیری برای کسانی که در مدارس دولتی و بودجه مدارس خصوصی به نظر می رسد مانند یکی که نمی توان پل معنی داری در سال تحصیلی جاری. مرکز و ایالات متحده باید برای شروع کار بر روی این حق دور اگر در آینده این کودکان است که به ذخیره دیگری تلف سال ممکن است بازیگران سایه به خوبی به آینده خود را. در آموزش عالی جبهه دولت را نیز اجازه می دهد تا بالای 100 دانشگاه برای شروع دوره های آنلاین از مارس 30 به بعد اما بدون زیرساخت های لازم این ممکن است فقط نمی کردن. پس از آن وجود دارد مشکل از ارزیابی از طریق برگزاری امتحانات به صورت آنلاین, اما این می تواند پنجه با استقرار مناسب و راه حل های تکنولوژیکی از جمله AI. مشکل بزرگتر برای آموزش عالی در حال حاضر زمان-سال پذیرش است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است. در حالی که دولت گزارش فراری موفقیت با آن برنامه برای مسخره JEE-برق & NEET وعده را برای انجام تست های واقعی آنلاین, برای ورود به دوره های دیگر دیجیتال SAT-مانند آزمون باید در نظر گرفته شود و با افزایش سرعت مناسب برای تظاهرات شایستگی در انتخاب افراد است. دولت نیاز به کار concertedly در راه حل های دیجیتال و حصول اطمینان از دسترسی به این.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب