Covid واکسن پیشرفت دلگرم کننده است اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات

مطالعات از چین و آلمان و انگلستان نشان می دهد که آنتی بادی Covid-19 بیماران دچار برابر آمريکا CoV-2 می تواند د

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399
مطالعات از چین و آلمان و انگلستان نشان می دهد که آنتی بادی Covid-19 بیماران دچار برابر آمريکا CoV-2 می تواند در کوتاه زندگی می کردند.

اخبار مدرن وارز Covid-19 واکسن نامزد القا ایجاد سارس CoV-2 خنثی سازی آنتی بادی در تمام محاکمه شرکت کنندگان—تجزیه و تحلیل فاز 1 کارآزمایی بالینی یافته های منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که این واکسن نیز نسبتا امن—به موجب برخی از درجه ای از شادی و سرخوشی. گزارش در روزنامه گاردین نیز در مورد نتایج دلگرم کننده (هر چند تا کنون تایید نشده) از فاز یک کارآزمایی بالینی از دانشگاه آکسفورد را کانديد واکسن. در واقع به طور کلی جهت پیشرفت در واکسن نامزد شده دلگرم کننده است. حتی تا جامعه جهانی را به خلق و خوی انتظارات خود را.

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن مرک مدیر عامل Kenneth فریزر را حکیم کلمات در اعتیاد به مواد مخدره (حتی اگر غیر عمدی) در سراسر موفقیت آمیز واکسن به خصوص یکی تبلیغ برای تبدیل شدن به در دسترس در کوتاه مدت بودن "زیانی بزرگ" به مردم است. فریزر در مصاحبه با یک دانشکده کسب و کار هاروارد, استاد, اظهار داشت که وجود دارد بسیاری از علمی و لجستیکی موانع که کانديد واکسن باید برای غلبه بر اثبات موفق است. او باید بدانید داشتن شده است در راس یک شرکت است که توسعه بسیاری از موفقیت آمیز واکسن از جمله یکی از معدود مصوب در برابر ابولا. مطمئنا این ضرورت در حال حاضر مثال ineluctable و با حمایت از زیرساخت های R&D داشتن به سرعت در حال تکامل در طول چند سال گذشته این احتمال وجود دارد که جنبه های خاصی از محاکمه در حال حاضر تقاضا نیست مقدار زمان آنها پیش از آن. اما, نیز وجود دارد که نیاز به درک که واکسن نامزدها ممکن است بسیاری از محدودیت ها.

اخبار مرتبط

مطالعات از چین و آلمان و انگلستان نشان می دهد که آنتی بادی Covid-19 بیماران دچار برابر آمريکا CoV-2 می تواند کوتاه مدت; در واقع در حال انجام ICMR مطالعه گزارش می دهد که نزدیک به 25 درصد از نمونه های پلاسما از بهبود بیماران نمی هر گونه آنتی بادی است. جدا از پیامدهای پلاسما کمک های مالی برای نقاهت پلاسما درمانی, این نیز می تواند نشانه ای است که در حال توسعه ایمنی طولانی مدت که آیا به دلیل عفونت و یا واکسن ناشی از, می تواند دشوار و حتی با T-لنفوسیت (بخشی از سیستم ایمنی بدن حافظه) در بازی است.

اگر واکسن در آزمایشات و تحقیقات دیگر در نهایت نشان می دهد این یک شات-و-انجام واکسن خواهد بود و بعید است بیش از حد. و با جهش سریع—66,000 توالی ژنومی گزارش شده تا کنون—واکسن توسعه بوستر شامل خواهد شد به یک امر پیچیده. وجود بالقوه دیگر محدودیت ها نیز که نیاز به مطالعه بیش از یک بار دیگر-فریم از آنچه همه "سریع واکسن' بحث متمرکز بر. برای مثال حتی اگر آدنوويروس بردار واکسن (شامل تضعیف ناقل های ویروسی است که عمل به عنوان یک حامل برای پاتوژن ژن برای دومی پروتئین که پس از آن وادار کردن بدن به ایجاد مربوطه آنتی بادی) اعتقاد به برخی از مزایای بیش از دیگر واکسن از جمله واکسن DNA که بر این اساس کارشناسان در حال تماشای اگر آن را نیز به معنی اگر چنین واکسن کمتر موثر است.

خنثی سازی آنتی بادی در برابر انسان ادنو ويروس ها مشترک هستند—بیشتر در کشورهای آفریقایی از در و یا آنهایی که در اروپا و نیاز وجود دارد تا ببینید که چگونه موثر واکسن مانند CanSino بیولوژیک نامزد و جانسون و جانسون نامزد کرایه در نهایت. در واقع, به عنوان برخی از immunologists اظهار کرده اند حتی سایت دولت از جمله واکسن می تواند تعیین کند که آیا آنتی بادی علیه بردار فعال هستند و ارائه این واکسن بی اثر است.

واکسن بحث شاید نیاز به در یک تعادل بین خوشبینی و احتیاط. وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات در حال حاضر به صحبت کردن از راه اندازی در عرض چند ماه و یا برای آن ماده حتی در کوتاه مدت مهلت. نیز وجود دارد که نیاز به سوخت تحقیقات در دیگر مداخلات دارویی—چنین به عنوان ضد ویروسی مولکول آنتی بادیهای مونوکلونال (یافته های تحقیقات جدید که ایجاد ژنتیکی فقرات از آنتی بادی است که هدف این ویروس سنبله پروتئین IGHV3-53 ژن) های جدید و موجود ايمونومدولاتوری ترکیبات. جهان را به خوبی انجام خواهد داد به اکو Anthony Fauci را "خوشبینی محتاطانه" در واکسن در عین حال.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن