Dabur مروج انتخاب کنید تا اضافی 8.48 درصد سهام خود ارضایی

Dabur هند نایب رئیس محیط برمن گفت: "این یک نمونه کارها سرمایه گذاری توسط برمن ، این یک سرمایه گذاری شخصی است و

توسط HONARMANDKHABAR در 25 تیر 1399
Dabur promoters, Burman family,Eveready Industries, Williamson Magor group, BSE, Kotak Mahindra BankDabur هند نایب رئیس محیط برمن گفت: "این یک نمونه کارها سرمایه گذاری توسط برمن ، این یک سرمایه گذاری شخصی است و نه در ارتباط با Dabur هند است."
Dabur را انبان کاهش 1.09% برای پایان دادن به روز در Rs 479.10 در BSE.

به برمن, خانواده, مروج Dabur روز سه شنبه به دست آورد حدود یک 8.48% اضافی سهام در باتری عمده خود ارضایی صنایع از بازار آزاد عملیات در نظر گرفتن برگزاری آن در این شرکت به 19.84%.

به طور قابل ملاحظه Khaitans مروج از خود ارضایی یک ویلیامسون Magor گروه شرکت برگزار شد 22.99% سهام در پایان آخرین سال مالی که از 30.83 درصد در پایان سه ماهه دوم
از FY20.

اخبار مرتبط

باتری ساز انبان رسید 9.96% برای پایان دادن به روز در Rs 88.90 در BSE پس از گزارش که Dabur مروج خریداری کرده اند 61,67,786 سهام عدالت در این شرکت است. Dabur هند نایب رئیس محیط برمن گفت: "این یک نمونه کارها سرمایه گذاری توسط برمن ، این یک سرمایه گذاری شخصی است و نه در ارتباط با Dabur هند است."
Dabur را انبان کاهش 1.09% برای پایان دادن به روز در Rs 479.10 در BSE.

اطلاع رسانی بورس در مورد باز کردن عملیات بازار نگهبان گفت: مشاوران آن از طرف
مشتریان خود را به دست آورد بیشتر سهام خود ارضایی, کشور بزرگترین خشک سلول باتری ساز.

خود ارضایی صنایع قبلا موظف Kotak Mahindra Bank برای دیده بانی به صورت بالقوه مالی یا سرمایه گذاران استراتژیک است. استراتژیک فروش شد بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده برای deleverage ادامه پروموتر گروه برگزاری در این شرکت است.

در مواجهه با جریان نقدی محدودیت با توجه به مستند این شرکت در ماه گذشته اعلام کرده بود که بحث خود را با وام دهندگان در رابطه با تزریق بودجه اضافی به پل سرمایه در گردش شکاف به اطمینان حاصل شود هیچ تاثیری در عملیات است.

این شرکت همچنین با نزدیک شدن تمام مدت وام دهندگان به گسترش توقف هر RBI را Covid-19 نظارتی بسته در رابطه با بازپرداخت اقساط سقوط به علت در طول دوره از ژانویه تا آگوست.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de