Dil Bechara' عنوان آهنگ به ارمغان می آورد Sushant Singh Rajput جذابیت و عشق خود را برای رقص

این تواریخ داستان یک دختر کالج, Kizie (Sanghi) که از سرطان رنج می برد و در دیدار مانی (راجپوت) یک بازمانده از

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
این تواریخ داستان یک دختر کالج, Kizie (Sanghi) که از سرطان رنج می برد و در دیدار مانی (راجپوت) یک بازمانده از استئوسارکوم.

Eponymous عنوان آهنگ از Sushant Singh Rajput را Dil Bechara منتشر شده در جمعه, ترک تحسین خود را با بسته نرم افزاری از احساسات به عنوان آنها را دیدم اواخر بازیگر انجام نهایی خود را, انفرادی, رقص روال با خود نمایی می کنند.
Dil Bechara به کارگردانی Rajput دوست خوب Mukesh Chabbra است که آخرین فیلم این بازیگر شات قبل از مرگ او در ژوئن 14 در سن 34.

موسیقی-استاد AR Rahman است تشکیل شده از آلبوم از این فیلم به قلم ترانه سرا آمیتا باتاچاریا. فرح خان به طراحی این آهنگ قشنگ و گرفتن Rajput عشق برای رقص و دوربین. Chabbra مشترک داستان پشت ساخت آهنگ در Instagram صفحه.

اخبار مرتبط

او گفت: خان آمد در هیئت مدیره این پروژه بدون شارژ یک پنی برای choreographing آهنگ زیرا او می خواست به کار با او و Rajput.

و فقط می خواهم که بالیوود بهترین طراح رقص ساخته شده #DilBechara عنوان مسیر اتفاق می افتد و چگونه. ارائه سحر و جادو از Sushant و سحر و جادو از استاد A R Rahman به شما Chabbra زیر نویس این ویدئو. مدیر ریخته گری-فیلمساز گفت: آلبوم موسیقی از خود کارگردان اولین عاطفی است rollercoaster از عشق و دوستی است که روایت این فیلم رو به جلو است.

"داشتن A R Rahman سرنشین برای موسیقی من کارگردان اولین یک رویا به حقیقت می پیوندند. چه شگفت انگیز در مورد نبوغ رحمان در این آلبوم است که آن را به زیبایی روایت می کشد و آن را به جلو," او اضافه شده است.

آهنگ crooned توسط رحمان انجام شد Rajput در یک شات. خان گفت: این یک لذت به چگونگی برای کسی که بسیار پرشور در مورد رقص.

من remembred Sushant تا به حال یک بار به یک واقعیت رقص نشان می دهد که من در قضاوت به عنوان یک مهمان است و تنها زمان مشهور مهمان رقصید بهتر از شرکت کنندگان در آن نشان می دهد ما تمرین تمام روز و پس از آن به پایان رسید و شوت در نیم روز او نوشت: در Instagram.

خان نشان داد که به عنوان جایزه برای انجام روال رقص در یک شات راجپوت می خواستم او را برای درمان او را با خانه-مواد غذایی پخته شده.

به عنوان یک پاداش برای استخوانی آن را کاملا تمام Sushant می خواستم غذا از خانه من که من بموقع کردم برای او می بینم این آهنگ و همه من می توانید ببینید که چگونه زنده چقدر خوشحال و راضی به نظر می رسد او در آن بله این آهنگ بسیار ویژه به من," او گفت:.
برنده اسکار رحمان گفت: آلبوم از این فیلم با دقت به سرپرستی و Rajput خاطرات باعث می شود آن را حتی بیشتر خاص است.

"آهنگسازی موسیقی ندارد هر فرمول آن چیزی که از قلب است. زمانی که من نوشتن آهنگ ها, من به آنها اجازه نفس کشیدن برای برخی از زمان و سپس ارائه آن به مدیر. کل این آلبوم است که با دقت سرپرستی از آنجا که این فیلم خیلی قلب و در حال حاضر خاطرات Sushant," آهنگساز گفت.

این ویدئو از این آهنگ ویژگی های راجپوت پوشیدن ایندیانا پیسرز' هیچ 31 نیوجرسی که متعلق به افسانه بسکتبال Reggie Miller. دوربین زیر این بازیگر به عنوان او انجام و در رویای مانند تنظیم swaying در سراسر سالن تلاش برای خواستگاری debutante تاریخ Sanghi شخصیت.

"Dil Bechara" است که یک مقام رسمی بازسازی 2014 هالیوود, عاشقانه, درام "The Fault in our Stars" است که در جان سبز محبوب رمان به همین نام است.

این تواریخ داستان یک دختر کالج, Kizie (Sanghi) که از سرطان رنج می برد و در دیدار مانی (راجپوت) یک بازمانده از استئوسارکوم.

به زودی پس از انتشار این آهنگ #DilBecharaTitleTrack شروع روند در توییتر با بسیاری از به خاطر سپردن این بازیگر برای فداکاری خود را به هنر و صنعت است. Sushant آیا کل این عملکرد در یک کنند. همان سطح انرژی در طول این بسیار عالی است یک فن ارسال شده در توییتر. کاربر دیگری نوشت, Sushant قرار داده و قلب و روح را به رقص. او underrated رقصنده فقط درخشان در اینجا با گام و بیان است.

دیدن او را برای آخرین بار در #DilBecharaTitleTrack چه افسانه رقصنده #SushantSingRajput شد یکی از Rajput را تحسین گفت. Dil Bechara است به قلم Shashank Khaitan و Suprotim Sengupta. تولید شده توسط Fox Star Studios "Dil Bechara" را شروع جریان در دیزنی + Hotstar از جولای 24.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de