دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای سخنرانی: رئیس جمهور می گوید ما به واکسن یا درمانی راه حل برای COVID-19 قبل از سال 2020 پایان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد بدون شواهدی وجود دارد که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات م

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
Donald Trump, United States of America, USA, Fourth of July speech, Donald Trump Fourth of July speech, US Independence Day,White House, United States, US elections 2020, coronavirus, COVID-19, Texas, Washington, Muriel Bowser, Black Lives Matter, Lincoln Memorial, George Floyd, Minneapolis, Confederate, slavery, Mount Rushmore, South Dakota, left-wing, extremism, Democrat, Joe Biden, Republican دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد بدون شواهدی وجود دارد که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده شد "کاملا بی ضرر است." (فایل تصویر)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه قول داد که به شکست "چپ رادیکال" در یک روز استقلال سخنرانی خود در کاخ سفید که محکوم اخیر تظاهرات در برابر بناهای تاریخی ارقام به عنوان تلاش برای از بین بردن, ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده شد "کاملا بی ضرر است." در واقع بسیاری از کشورهای مشخص شده تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است. در تگزاس به تنهایی 7,890 بیماران در بیمارستان بستری شد و پس از 238 جدید پذیرش بیش از 24 ساعت گذشته.

اخبار مرتبط

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه انتقاد خود از دست زدن به همه گیر گفت: چین باید "پاسخگو" برای عدم مهار این بیماری است.

دولت برگزار شد از یک صفحه نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی که از شب سقوط کرد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی علی رغم واشنگتن شهردار موریل Bowser خود هشدار که جرم تماشاگر رویداد را سرپیچی مقامات بهداشتی' ارشاد در طول این بیماری همه گیر.

فقط قدم از جایی که تهمت صحبت مسالمت آمیز تظاهرات و راهپیمایی کردن, مسدود کردن خیابان های اطراف کاخ سفید, سیاه زندگی ماده پلازا و یادبود لینکلن. آنها در مواجهه با ضد معترضان شعار "ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!" اما وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت است.

میلیون ها آمریکایی شده است, نشان دادن در برابر خشونت پلیس و نژادی و نابرابری از آنجا که ممکن است 25 کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. علاوه بر دستیابی به پلیس اصلاحات در برخی از شهرهای, برخی از معترضان را حذف کرده مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای دیگر آمریکا را به میراث برده داری.

"همیشه بوده اند کسانی که به دنبال به دروغ در مورد گذشته به منظور به دست آوردن قدرت در حال حاضر کسانی که در حال دروغ گفتن در مورد تاریخ ما, کسانی که می خواهند ما را شرمنده که ما که هستیم" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه است. "هدف آنها تخریب شده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای دو برابر سخنان را در سخنرانی شب قبل در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او را متهم به "اوباش خشمگین" تلاش برای پاک کردن تاریخچه و نقاشی خود را به عنوان سدی در برابر جناح چپ افراط گرایی است.

تنها چند ماه قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, نظر سنجی در کلید متحده نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. بایدن نوشت: یک چهارم جولای نظر قطعه که زده متضاد توجه داشته باشید با رئیس جمهوری جمهوریخواه و او را متهم کرد از پیدا کردن "راه های جدید برای لکه دار کردن و از بین بردن دموکراسی ما" هر روز.

در یک نامه جداگانه به اهدا کنندگان بایدن گفت: "ما یک فرصت در حال حاضر به حاشیه رانده شده های شرور و اهریمن را جدا مظلومان پر از رویای آمریکایی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود همچنین گفت که ایالات متحده را یک واکسن یا درمانی راه حل به ویروس "قبل از" پایان 2020. چنین موفقیت می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده و تهمت شانس مجدد انتخابات است.

روز پنج شنبه یک سرباز آمریکایی رسمی بهداشت گفت او خوشبین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واکسن-شتاب برنامه "عملیات پیچ و تاب سرعت" تولید خواهد شد امن و واکسن موثر برای COVID-19 تا پایان سال.

جدا از آتش بازی تماشاگران در واشنگتن فعالان مختلف راه راه نیز به نظر می رسد مایل به بی اعتنایی به هشدارهای بهداشتی.

غرش Deplorables یک دوچرخه سواران گروه گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها برنامه ریزی برای جمع آوری در اعتراض به آنچه که آنها را "ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم" و جشن تولد ملت.

مبارزان آزادی DC یک گروه فعال که به دنبال تجمع قومی متنوع حامیان به خصوص سیاه, جمعیت, واشنگتن, یکی از ضد نژادپرستی گروه نادیده گرفتن شهردار توجه به خودداری از جمع آوری.

"سیاه مردمی هستند و نه از زنجیر ظلم و ستم بنابراین ما نمی تواند به راستی جشن روز استقلال" گفت: Kerrigan Williams, 22 یکی از بنیانگذاران این گروه که میزبان مارس و هنر تظاهرات در بعد از ظهر شنبه.

"ما در حال راهپیمایی امروز به نمایش گذاشتن که سیاه مردمی هنوز در حال مبارزه برای ساده آزادی که در قانون اساسی گفته شده است را فراهم کند."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن