شرق Rajabazar مستند بیش از coronavirus را برای 21 روز

داکا شمال شهر شهردار Atiqul اسلام اعلام کرد تصمیم گیری در یک رویداد برای افتتاح مدیریت پسماند برنامه در این من

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

داکا شمال شهر شهردار Atiqul اسلام اعلام کرد تصمیم گیری در یک رویداد برای افتتاح مدیریت پسماند برنامه در این منطقه در روز سه شنبه.

مدنی مقامات قرار بود به بلند کردن 14 روز مستند در این منطقه در نیمه شب اما تغییر این تصمیم پس از خدمات بهداشتی اداره, دستورالعمل Atiqul گفت.

تمام مناطق مشخص شده coronavirus قرمز مناطق با خطر بالای عفونت باقی می ماند باید در lockdown برای 21 روز گفت: با استناد به مقامات بهداشتی.

Atiqul همچنین تشکر از ساکنان این منطقه برای همکاری با مقامات برای به اجرا درآوردن مستند.

شرق Rajabazar اول منطقه برای رفتن به مستند تجربی پس از دولت شروع مارک نقاط مختلف کشور قرمز و زرد و سبز مناطق بر اساس عفونت و مرگ و مير.

این اصطلاح به طور کلی تعطیلات نیز در راه های مختلف در دیگر نقاط کشور است.

در شرق Rajabazar ساکنان در حال خرید ملزومات آنلاین همانطور که همه مغازه ها بسته هستند. هیچ کس مجاز به ورود و یا منطقه را ترک می کنند یا نه. مقامات اجازه می دهد برخی از دستفروشان پس از ضد عفونی برای کسانی که فاقد شرایط لازم برای خرید کالا آنلاین.

اقدامات پس از یک مستند در سراسر کشور برای بیش از دو ماه موفق به جلوگیری از گسترش این ویروس است که تایید شده به آلوده 119,198 مردم و کشته 1,545 تا شنبه صبح.

در مدیریت پسماند برنامه مراسم تحلیف Atiqul گفت: این شهرستان شرکت توزیع کیسه های مخصوص در میان شهروندان به حفظ و ماسک و دستکش و دیگر مسری مواد.

کارگران را جمع آوری این هر شنبه و سه شنبه از Jul 7. یک شرکت خصوصی منصوب شده است به دور از این مواد زائد در Matuail.

"ما باید هوشیار باقی می ماند به طوری که Covid زباله و یا مسری زباله مخلوط با زباله های خانگی" Atiqul گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن