اد سوالات احمد پاتل در خانه اش به مدت 8 ساعت در مورد پول شویی

او سوال خود ادامه خواهد داد و انتظار می رود که جلسه بعدی برگزار خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن. (IE)ارشد کنگره رهبر

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399
او سوال خود ادامه خواهد داد و انتظار می رود که جلسه بعدی برگزار خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن. (IE)

ارشد کنگره رهبر احمد پاتل در روز شنبه در مواجهه با یک اجرای مدیریت (ED) تیم حدود هشت ساعت در محل اقامت خود را در اینجا در ارتباط با Sandesara برادران مورد پول شویی مقامات گفت. سه عضو تیم همراه با برخی دیگر از مقامات مرکزی کاوشگر آژانس رسیده پاتل 23, مادر ترزا هلال خانه در Lutyens منطقه مرکزی دهلی نو حدود 11:30 am و چپ فقط قبل از ساعت 9 شب.

اعضای تیم دیده می شد فایل های حمل و پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان اقدامات پیشگیرانه در برابر coronavirus گسترش یافته است. پاتل دیده می شد وارد یک اتاق مهمان در بخش جلوی رسمی خود را برای اقامت اد جلسه.

اخبار مرتبط

مقامات گفت پاتل بیانیه ثبت شد تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در طول هشت ساعته پرسش و او ادعا لینک با Sandesara برادران تحت اسکنر. او سوال خود ادامه خواهد داد و انتظار می رود که جلسه بعدی برگزار خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن گفتند.

پاتل به خبرنگاران صحبت کرد و پس از اد مقامات چپ و گفت: "مهمان" از دولت آمده بود و او در پاسخ به سوالات خود را. "من شگفت زده شده که به جای مبارزه با چین... coronavirus و بیکاری دولت در مبارزه با مخالفان," او گفت:.

قانون باید اجازه داده شود به آن دوره را و کسی که انجام داده است و نه هر اشتباه باید ترس نیست, او گفت:.
اد احضار شده بود پاتل 70 دو بار برای بازجویی در مورد اما کنگره Rajya سبها عضو از گجرات بعد از ذکر غالب COVID-19 دستورالعمل توصیه می کند که شهروندان ارشد به اقامت در داخل خانه به منظور امن باقی می ماند از این بیماری همه گیر.

آژانس پس از آن مطمئن حزب کنگره خزانه دار که تمام مراقبت گرفته خواهد شد در حالی که او مورد سوال است در دفتر خود اما این اشاره شد توسط تیم حقوقی خود را که وجود دارد گزارش های رسانه ها در مورد کوروناویروس موارد یافت شده در اد ستاد بیش از حد.

این سازمان سپس به او گفت که آنها مایل به بازدید از خانه خود را در هر زمان در ظرف دو هفته به عنوان مصرف پروب رو به جلو در این مورد مهم بود. پس از آن زمان برای بازدید از خانه ثابت شد و آژانس اطلاع پاتل که آنها ارسال خواهد شد بررسی افسر پرونده به او را برای بازجویی. این اندازه گیری تنها گرفته شد با توجه به غالب COVID-19 گیر مقامات در آژانس گفت. پاتل قبلا شده سیاسی وزیر به UPA رئیس و کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و به عنوان یکی از قدرتمند ترین افراد در حزب بزرگ قدیمی.

این مورد پول شویی مربوط به اتهام 14,500 تومان کرور روپیه وام بانکی که تقلب شده است مرتکب شده وادودارا بر اساس شرکت داروسازی استرلینگ بیوتکنولوژی و اصلی آن مروج — Nitin Sandesara, Chetan Sandesara و Deepti Sandesara — همه از آنها absconding. Nitin و Chetan برادران هستند.

آژانس گفته است که این یک بزرگتر بانک کلاهبرداری در حجم از PNB تقلب مربوط به diamantaires Nirav مودی و Mehul Choksi. کل تقلب مقدار ثابت در PNB مورد است که در مورد 13,400 تومان کرور. این Sandesaras نیز رو جداگانه پروب توسط بانک مرکزی و درآمد بخش مالیات خود را به اتهام رابطه با برخی از مشخصات بالا سیاستمداران و اتهام فساد مالی و فرار از پرداخت مالیات بود.

در حال حاضر آنها اعلام می شود مستقر در نیجریه از جایی که هند در تلاش است به استرداد آنها. اد ثبت یک پرونده جنایی در ارتباط با اتهام وام بانکی تقلب بر اساس یک شاه و یک بار ورق ظ توسط CBI. آژانس سال گذشته تا به حال مورد سوال پاتل پسر فیصل و پسر در قانون عرفان احمد صدیقی در این مورد و ثبت اظهارات خود را.

این دو سوال در زمینه بیانیه ای از Sunil Yadav یک کارمند Sandesara گروه که زودتر ثبت اظهارات خود قبل از آژانس. در بیانیه خود به اد Yadav گفته بود آژانس که او با مته سوراخ کردن "هزینه 10 تومان لاخ" برای یک حزب که با حضور فیصل "مرتب" ورود در یک شب برای او و پس از تحویل "Rs 5 لاخ" به راننده خود را در خان بازار در دستورالعمل Chetan Sandesara یکی از مروج شرکت داروسازی, منابع گفته بود. Yadav گفته بود ED که نقدی بود "به معنای فیصل پاتل" منابع گفت.

آژانس همچنین گفته شد توسط Yadav که صدیقی "اشغال" یک خانه در Vasant Vihar منطقه دهلی نو که بنا به گزارش متعلق به Chetan Sandesara. اد ساخته شده است که یکی از بزرگترین PMLA فایل های پیوست در این مورد و دارایی های منجمد به ارزش بیش از 14,000 تومان کرور روپیه از این گروه در هند و خارج از کشور از جمله سکوهای نفتی در نیجریه و کشتی های ثبت شده در پاناما. ادعا شده است که این شرکت در زمان وام از بیش از Rs 5,383 کرور از یک داخلی کنسرسیوم به رهبری آندرا بانک که تبدیل به دارایی های غیر نمایشی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب