EMI توقف: بانک ها یک ذره محتاط در دور دو وضعیت تا کنون

تقریبا 50 ٪ از مشتریان تصمیم گرفتند برای توقف فقط به صرفه جویی در پول نقد.توسط Ankur Mishraبانک ها در حال اتخا

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399
Almost 50% of customers opted for moratorium just to conserve cash.تقریبا 50 ٪ از مشتریان تصمیم گرفتند برای توقف فقط به صرفه جویی در پول نقد.

توسط Ankur Mishra

بانک ها در حال اتخاذ یک رویکرد محافظه کارانه تر در حالی که به وام گیرندگان بازپرداخت توقف در دور دوم بین ماه های ژوئن و اوت. در وام دهنده خصوصی ICICI بانک های خرده فروشی از مشتریان خواسته شده است به درخواست برای بازپرداخت تعطیلات در هر سال بین ماه های ژوئن و اوت.

اخبار مرتبط

به طور مشابه, Bank of Baroda اتحادش را تغییر استراتژی خود از یک "انتخاب کردن" به یک انتخاب کردن در به استثنای وام زیر 10 تومان لاخ. به جای دادن مشتریان یک پتو تصویب آن را به عنوان انجام شده است آن را خواسته است آنها را برای رسیدن به این بانک اگر آنها به دنبال یک وام معوق گزینه های پرداخت.

بانک مرکزی هند (RBI) قبلا اعلام توقف به مدت سه ماه از تاریخ 1 مارس که تمدید شد و تا 31 اوت.

باب MD و مدیر عامل Sanjiv Chadha گفت: حدود 65 درصد از آن وام کتاب تحت توقف اما او انتظار دارد که آن را به پایین به 35 درصد در ماه اوت. بانک ها شده اند شاهد کاهش سهم خود وام کتاب تحت توقف از 25-30% سطح دیده می شود در اطراف ممکن است در نهایت Macquarie Capital Securities (هند) نوشته بود در یک توجه داشته باشید به مشتریان خود است.

"برای HDFC خرده فروشی وام کتاب تحت مهلت قانونی به 7 درصد از ژوئن 15 از 21 درصد در آوریل و یک بخش کوچک از این 7 درصد است که مشتریان جدید امید بستن برای توقف در دور دوم" مکواری گفت.

بانک مرکزی هند است که ارائه یک توقف به 41 درصد از مشتریان خود وام گفت: در حال انتخاب پرداخت. "حدود 61 درصد از مشتریان پرداخت کرده اند یک یا چند قسط" MD و مدیر عامل Atanu Kumar Das گفت.

به طور مشابه, بانک دولتی هند (SBI) رئیس Rajnish کومار قبلا گفت: 82 درصد به مشتریان پرداخت دو یا چند قسط. SBI بود نیز گفت: دیوان عالی کشور در اوایل که حدود 90 ٪ از وام گیرندگان خود را هنوز availed خود را از توقف. SBI ساخته شده این مشاهدات در طول یک جلسه در درخواست از منافع چشم پوشی در طول دوره توقف.

مک کواری نیز گفت: تقریبا 50 درصد از مشتریان تصمیم گرفتند برای توقف فقط به صرفه جویی در پول نقد. "در دور دوم از مهلت قانونی بانک ها به وضوح می تواند به برقراری ارتباط به مشتریان در مورد مسئولیت های اضافی آنها را متحمل خواهد شد" این بیشتر گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن