EPFO پایه کاهش یک پنجم در بهبود کمی در ژوئن

افت قابل توجه اعضا را نمی توان توضیح داد موقت مهلت ارائه شده توسط EPFO در پر بازده و ساخت سهم.کارگران که کمک ب

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
افت قابل توجه اعضا را نمی توان توضیح داد موقت مهلت ارائه شده توسط EPFO در پر بازده و ساخت سهم.

کارگران که کمک به کارکنان صندوق اندیش سازمان (EPFO) در ماه آوریل حدود یک کرور یا یک پنجم کمتر از کسانی که به طوری در ماه مارس است. کاهش در تعداد شرکت هایی که سپرده اندیش صندوق پول با صندوق بازنشستگی بدن در طول مستند ماه بود تندتر 36 درصد یا 1.9 لاخ.

تاخیر از موعد مقرر برای EPF سپرده مارس دستمزد به 15 و بعد از آن به تاریخ 15 ژوئن ممکن است بخشی از دلیل برای رها کردن. اما شیب این سقوط همراه با این واقعیت است که حتی در ماه ژوئن "مشارکت اعضا" از EPFO شد 35 لاخ کمتر از در ماه مارس و 50 لاخ کمتر از ژانویه قله از پنج کرور نشان می دهد که میزان عدم پرداخت دستمزد و زیان کار در طول مستند دوره است. آن را نیز می گذارد سر بالا و آسیب پذیری این کشور نیروی کار برای کوتاه مدت و نشیب های کسب و کار.

اخبار مرتبط

Atul Gupta, شریک, Trilegal گفت: "(EPFO) داده ها به وضوح نشان می دهد که تاثیر اقتصادی این مستند در صنعت و نیروی کار — موسسات نیست در یک موقعیت برای پرداخت حقوق و دستمزد و ایجاد ارتباط PF سهم و/یا وجود از دست دادن شغل به دلیل توقف فعالیت های اقتصادی.

افت قابل توجه اعضا را نمی توان توضیح داد موقت مهلت ارائه شده توسط EPFO در پر بازده و ساخت, مشارکت, پس اگر چه تعداد باید افزایش از ماه ژوئن آنها هنوز هم به طور قابل توجهی پایین تر از قبل از lockdown سطح است."

در طول هر ماه بیش از سال گذشته تعدادی از 'مشارکت اعضا' از EPFO استفاده می شود به شناور تقریبا در محدوده 4.85-4.95 کرور. تعداد افزایش یافته و به پنج کرور روپیه در ماه ژانویه سال 2020 است. یک بخش از EPF همکاران است نه به طور منظم در کمک; در حالی که وجود دارد اتفاق می افته یک بخش قابل ملاحظه ای از نیروی کار کمک بین 1 و 11 ماه در سال و از جمله این افراد EPF پایه 6.5 کرور به علاوه.
با توجه به سیاست کار متخصص و XLRI استاد KR Shyam Sundar اگر به عنوان دولت حفظ, حقوق و دستمزد داده ها نشان می دهد شغل ایجاد شده که در صورتی که یک کاهش در تعداد مطلق از مشارکت اعضا به EPF باید به طور خودکار به معنی از دست دادن شغل.

"کاهش مشارکت موسسات در طول Covid-19 دوره به خصوص در مارس تدریجی و انتخاب کنید تا در ماه های مه و ژوئن به وضوح نشان می دهد عدم پذیرش توسط کارفرمایان و پیمانکاران است. این نشانه ای از عدم پرداخت دستمزدها و همچنین از دست دادن شغل به خصوص برای متزلزل و گاه به گاه و قرارداد کارگران,"او گفت:.

مرکز نظارت بر اقتصاد هند تخمین زده هند نرخ بیکاری مشخصی از 8.75 درصد در ماه مارس به 23.5 درصد در آوریل و مه. این رای پس از سقوط به 8.5 درصد در هفته منتهی به 21 ژوئن و پس از آن افزایش یافت که به 8.6 درصد در هفته منتهی به 28 ژوئن. همچنین به عنوان FE گزارش این شبکه علاوه بر این به EPF پایه مشترک کاهش یافت و از 10.21 لاخ در فوریه سال 2020 به 5.73 لاخ در ماه مارس و پس از آن به شدت به فقط 1.33 لاخ در ماه آوریل است.

یک فرد آشنا با EPFO این سیستم گفت که این کاهش در تعداد مشارکت اعضا نشان می دهد که 50 لاخ مردم شغل خود را از دست بین ماه های ژانویه و ژوئن. او افزود که همچنین می تواند به این معنی است که سهم خود را تا کنون, اما ممکن است این مورد در اکثر موارد پس از EPFO داده بود کارفرمایان گزینه جداگانه ارسال الکترونیکی challan-تقدیر-بازگشت از ساخت پرداخت واقعی برای این مشکل ماه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب