گسترش رد پا: Oracle باز می شود دوم ابر منطقه در حیدرآباد

"شرکت در سراسر JAPAC (ژاپن و آسیا و اقیانوسیه) در حال تبدیل شدن به Oracle Cloud به سرعت در حال بهبود عملکرد و

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
Oracle, Oracle Hyderabad, Oracle cloud region in hyderabad,Oracle Cloud Applications, Oracle Cloud services,latest news on oracle"شرکت در سراسر JAPAC (ژاپن و آسیا و اقیانوسیه) در حال تبدیل شدن به Oracle Cloud به سرعت در حال بهبود عملکرد و سرعت بخشیدن به نوآوری گفت:" گرت Ilg معاون اجرایی رئیس جمهور JAPAC Oracle.

در تلاش برای حمایت از رشد تقاضای مشتری برای شرکت های خدمات ابری در هند, Oracle باز کرده است دوم آن ابر منطقه در حیدرآباد. افتتاح بخشی از اوراکل برنامه جهانی به کار گیرند 36 نسل دوم ابر مناطق تا پایان سال 2020 است. در حال حاضر هند مشتریان و همکاران برای دسترسی به تمام خدمات ابری اوراکل از جمله Oracle خودمختار پایگاه داده و اوراکل مستقل لینوکس و همچنین Oracle Cloud برنامه های کاربردی برای رانندگی رشد کسب و کار.

باز به دنبال راه اندازی آن در بمبئی ابر منطقه در سال 2019. مجهز به تقویت قابلیت های
تداوم کسب و کار و بازیابی اوراکل ارائه خواهد شد مشتریان شرکت در هند عملکرد بهتر قیمت گذاری و امنیتی بر اساس آن نسل دوم ابر.

اخبار مرتبط

"شرکت در سراسر JAPAC (ژاپن و آسیا و اقیانوسیه) در حال تبدیل شدن به Oracle Cloud به سرعت در حال بهبود عملکرد و سرعت بخشیدن به نوآوری گفت:" گرت Ilg معاون اجرایی رئیس جمهور JAPAC Oracle. "با اوراکل افتتاح دو ابر مناطق در استرالیا و ژاپن و کره جنوبی و در حال حاضر هند ما بیشتر تجدید تعهد به حمایت از رشد در دهه جدید."

اوراکل منحصر به فرد در دو منطقه استراتژی را قادر می سازد مشتریان به استقرار انعطاف پذیر برنامه های کاربردی در چندین مستقل ابر مناطق برای بازیابی—بدون داشتن اطلاعات حساس کشور را ترک کنند در نتیجه مطابق با الزامات قانونی در اطراف اطلاعات حاکمیت و همچنین مسائل عملیاتی در ارتباط با عامل در کشورهای مختلف.

"تعداد زیادی از سازمانها به دنبال تغییر رشد مدار با تمرکز بیشتر بر ابر-led نوآوری است. با دو Oracle Cloud مناطق در هند زندگی می کنند ما به طور کامل با گیربکس برای حمایت از ما 15,000-به علاوه مشتریان خود را در نوآوری سفر با حمایت کافی نزدیک به 1000 تخصصی اوراکل همکاران" گفت: Shailender کومار, منطقه ای, مدیر عامل اوراکل هند است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن