Facebook راه اندازی آواتار در هند! بررسی آنچه در آنها و آنچه شما می توانید با آنها

کاربران در Facebook قادر خواهد بود به استفاده از آواتار در داستان, مشخصات, تصاویر, بخش نظر و Facebook Messenge

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
#StopHateForProfit campaign against Facebookکاربران در Facebook قادر خواهد بود به استفاده از آواتار در داستان, مشخصات, تصاویر, بخش نظر و Facebook Messenger چت ویندوز.

پلت فرم رسانه های اجتماعی Facebook راه اندازی کرده است آواتار برای کاربران هند. مصرف در اسنپ چت را Bitmoji, Facebook را آواتار کارتونی-نسخه است که می تواند توسط افراد برای نشان دادن خود را دارند. کاربران باید گزینه ای برای انتخاب نوع چهره مدل موهای و ساز و برگ است که آنها می خواهم. همه این تغییرات سفارشی برای هند مخاطبان طبق این شرکت ادعا می کند. این آواتار ایجاد شده انتظار می رود برای نشان دادن یک فرد در دیجیتال خود فرم ها را با استفاده از عبارات و همچنین احساسات.

کاربران در Facebook قادر خواهد بود به استفاده از آواتار در داستان, مشخصات, تصاویر, بخش نظر و Facebook Messenger چت ویندوز. نه تنها در Facebook اما کاربران همچنین می توانید به اشتراک گذاری این طریق واتساپ چت. آن است که به یاد داشته باشید که آواتار خالق را می توان در نظر آهنگساز و یا بوک مارک ها در داخل نرم افزار. آن را نیز می تواند ایجاد شود با انتخاب فرد دیگری آواتار که به اشتراک گذاشته شده است.

اخبار مرتبط

چگونه شما می توانید خود را ایجاد کنید Facebook آواتار ؟

  • بر روی دستگاه کاربران را برای اولین بار باید برای رفتن به این نظر آهنگساز بخش است.
  • سپس کاربران خواهد شد و سپس برای انتخاب شکلک دکمه است که در بخش نظر.
  • پس از ضربه زدن بر روی برچسب tab کاربران می توانند با انتخاب گزینه ایجاد آواتار.

در حال حاضر از ویژگی های است که تنها در دسترس برای دستگاه های آندروید و ایجاد را می توان از طریق مسنجر. نسخه iOS از آواتار است که توسط شرکت توسعه و رول خواهد شد در پایان آن است. جدا از هند این Bitmoji مانند ویژگی های معرفی شده توسط Facebook در آمریکا و اروپا و استرالیا و نیوزیلند.

در ضمن Facebook قبلا معرفی افزودن تب جدید به نام " مدیریت فعالیت برای آن نرم افزار تلفن همراه. این تب کمک می کند تا کاربران حذف هر گونه وضعیت عکس و یا یک پست که کاربران برای پیدا کردن شرم آور و می خواهید به حذف از جدول زمانی خود را.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب