FDA در میان موج مثبت اخبار تقویت کننده، آنتی ویروس Merck را به جعبه ابزار COVID-19 برای بزرگسالان در معرض خطر بالای 18 سال اضافه می کند.

[ad_1]

سازمان غذا و داروی ایالات متحده، داروی ضد ویروسی مرک کووید-19 را برای بزرگسالانی که آزمایش ویروس آنها مثبت بوده و در اوایل پنجشنبه در معرض خطر بالای پیشرفت بیماری بودند، مجاز دانسته است، و به این ترتیب مصرف محدودتر آن نسبت به داروی رقیب فایزر، که در روز چهارشنبه مجاز شد، می شود.

مرک MRK،
-0.38٪
داروی ضد رقیب به نام مولنوپیراویر تنها ممکن است برای بزرگسالان 18 سال و بالاتر تجویز شود و فقط زمانی تجویز شود که جایگزین های جایگزین تایید شده توسط FDA برای COVID-19 در دسترس نباشد یا از نظر بالینی مناسب باشد.

رگولاتور روز چهارشنبه به PFE PFizer اجازه داد،
-0.93٪
پاکسلووید ضد ویروسی برای افرادی که حداقل 12 سال سن دارند و موارد تایید شده خفیف یا متوسط ​​COVID-19 دارند و در معرض خطر بالای پیشرفت بیماری هستند. این مجوز شامل هیچ گونه محدودیت نسخه ای مرتبط با سایر درمان ها نمی شود.

این خبر در میان موجی از اخبار مثبت در مورد درمان COVID با Novavax NVAX منتشر شد.
-4.68٪
او اواخر روز چهارشنبه گفت که تقویت کننده او در برابر نوع بسیار قابل انتقال omicron که به سرعت در ایالات متحده و جاهای دیگر غالب می شود، واکنش ایمنی نشان داده است.

در حالی که دانشمندان هنوز در حال کار برای یادگیری بیشتر در مورد omicron هستند، داده‌های اولیه نشان می‌دهد که بسیار عفونی‌تر از گزینه‌های دیگر است و اثربخشی واکسن‌ها را کاهش می‌دهد، اما چندین مطالعه نشان داده‌اند که اغلب علائم خفیف ایجاد می‌کند و بیماران بسیار کمتری نسبت به سایر گزینه‌ها به بستری شدن نیاز دارند. گزینه ها.

الان بخوان: آفریقای جنوبی زمینه هایی برای خوش بینی محتاطانه در مورد گزینه Omicron فراهم می کند و اسرائیل چهارمین دوز واکسن را برای گروه های آسیب پذیر عرضه می کند.

FDA درمان جدید کووید-19 مرک، مولنوپیراویر، جدیدترین داروی ضد ویروسی را که بزرگسالان می توانند در خانه مصرف کنند تا از بیماری های جدی استفاده کنند، تایید کرده است. دانیلا هرناندز از WSJ علم پشت این داروی جدید را توضیح می دهد. عکس: Merck

ما تشویق می‌شویم که پاسخ‌های تقویت‌شده علیه همه انواع با پاسخ‌های مرتبط با اثربخشی بالای واکسن در آزمایش‌های بالینی فاز 3 ما قابل مقایسه باشد، که نشان می‌دهد NVX-CoV2373 ممکن است نقش مهمی در مبارزه مداوم با انواع جدید داشته باشد.» گرگوری گفت. گلن، رئیس تحقیق و توسعه Novavax، در بیانیه ای.

به طور جداگانه، AstraZeneca AZN،
-0.85٪

AZN،
-0.44٪
طبق گفته Dow Jones Newswires، واکسن او علیه کووید به طور قابل توجهی سطوح آنتی بادی علیه نوع omicron را به عنوان سومین دوز تقویت کننده در یک مطالعه افزایش داد.

این خبر زمانی منتشر می شود که omicron همچنان به افزایش بار روی موارد در ایالات متحده ادامه می دهد و آنها را در سطوحی قرار می دهد که آخرین بار در اواخر تابستان مشاهده شده بود. بر اساس یک ردیاب نیویورک تایمز نزدیک به اول سپتامبر، این کشور به طور متوسط ​​روزانه 168409 مورد جدید را گزارش می کند که 38 درصد نسبت به دو هفته پیش افزایش یافته است.

ردیاب گفت که ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه بیش از 1300 مرگ ناشی از کووید را ثبت می کند. بارها در شمال شرق بیشترین میزان را دارند و در دو هفته گذشته در نیویورک بیش از 80 درصد افزایش یافته اند.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد دو دوز واکسن به همراه تقویت‌کننده بهترین محافظت را در برابر عفونت omicron ارائه می‌دهد و دریافت واکسن را برای افراد واکسینه نشده مهم‌تر از همیشه می‌کند.

رئیس جمهور جو بایدن در اوایل این هفته گفت که ایالات متحده در “لحظه بحرانی” قرار دارد.

«علاوه بر این، ما ابزارهای بیشتری نسبت به گذشته داریم. ما آماده ایم. ما از این طریق خواهیم گذشت.

پرزیدنت بایدن برنامه هایی را برای گسترش سایت های آزمایش کووید-19، توزیع نیم میلیارد کیت تست خانگی رایگان و اعزام کارکنان فوریت های پزشکی به بیمارستان ها تشریح کرده است، زیرا موارد افزایش نسخه Omicron بسیار پخش شده در ایالات متحده افزایش می یابد عکس: پاتریک سمنسکی / آسوشیتدپرس

حالا ببین: بایدن قصد دارد 500 میلیون کیت تست کووید-19 را در خانه توزیع کند. در اینجا ایالت ها و شهرهایی وجود دارد که قبلاً تست رایگان ارائه می دهند

برای افرادی که قصد دارند در تعطیلات با خانواده و دوستان خود گرد هم آیند خیلی دیر خواهد بود و کارشناسان از مردم می خواهند که ایمنی را بالاتر از همه ملاحظات دیگر قرار دهند.

حالا ببین: کارشناسان می‌گویند برای یافتن Omicron، درست قبل از جشن تعطیلات، یک آزمایش سریع برای COVID-19 انجام دهید

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی بایدن، روز چهارشنبه در جلسه توجیهی کاخ سفید گفت که شرکت در اجتماعات بزرگ در طول تعطیلات، از جمله برای افرادی که داروهای تقویت کننده دارند، ایمن نیست.

«خیلی از این احزاب هستند که 30، 40، 50 نفر دارند که شما از وضعیت واکسیناسیون افراد اطلاعی ندارید. فائوچی در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید گفت: “اینها ویژگی هایی در زمینه Omicron هستند که شما نمی خواهید به آنها بروید.”

یک روز پس از اعلام برنامه‌های اسرائیل برای ارائه دوز چهارم واکسن به گروه‌های آسیب‌پذیر، رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت که برنامه‌های تقویت مشترک در کشورهای ثروتمند خطر طولانی‌تر شدن نبرد جهانی با کووید را دارد و گفت: «هیچ کشوری نمی‌تواند خروج خود را از این کشور تسریع بخشد. پاندمی ”

تدروس آدانوم گبریسوس، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت که اولویت باید کاهش مرگ و میر و کمک به همه کشورها برای دستیابی به حداقل اهداف واکسیناسیون باشد، که بسیاری از آنها هنوز محقق نشده اند. به گزارش آسوشیتدپرس، وی خاطرنشان کرد که اکثر موارد بستری و مرگ و میر در افراد واکسینه نشده بوده است، نه در افراد غیر واکسینه شده.

این آژانس مدت‌هاست که از کشورهای ثروتمندتر خواسته است تا برای دریافت واکسن‌های اولیه در آن بخش‌هایی از جهان که عمدتاً واکسینه نشده‌اند، کارهای بیشتری انجام دهند، زیرا این امکان به وجود آمدن گزینه‌های جدید را می‌دهد.

در جای دیگر، چین دستور محاصره حدود 13 میلیون نفر در محله ها و مشاغل در شهر شمالی شیان را به دنبال افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا صادر کرده است که چند هفته قبل از میزبانی بازی های المپیک زمستانی این کشور باعث خرید وحشت زده شده است. بطور جداگانه. رسانه های دولتی گزارش دادند که مقامات شهر به همه ساکنان دستور دادند که در خانه بمانند مگر اینکه دلیل فوری برای ترک آن داشته باشند و تمام وسایل حمل و نقل به و از شهر را به جز در موارد خاص متوقف کردند.

اسپانیا دوباره پوشیدن ماسک صورت را در خارج از منزل الزامی می کند، زیرا omicron باعث جهش در موارد می شود. نخست وزیر پدرو سانچز همچنین تعدادی از اقدامات دیگر را اعلام کرد، از جمله پیشنهادی برای استقرار نیروهای مسلح برای کمک به مناطق برای افزایش واکسیناسیون و در دسترس قرار دادن تخت های بیمارستانی نظامی در صورت نیاز.

کره جنوبی تعداد مرگ و میر ناشی از کووید را تعیین کرده است و مقامات گفته اند که به زودی omicron گونه غالب خواهد بود. آژانس کنترل و پیشگیری از بیماری های کره اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته رکورد 109 نفر جان خود را از دست داده اند و تعداد کل فوتی ها در این کشور به 5015 نفر رسیده است.

به گزارش رویترز، استرالیا برخی از محدودیت‌های خود از جمله ماسک‌های اجباری، محدودیت‌های ظرفیت و بررسی کد برای سه ماهه چهارم را مجدداً اعمال کرده است، زیرا این موارد رکورد یک روزه جدیدی را به ثبت رسانده است. این کشور بیش از 8200 مورد جدید را ثبت کرده است که بزرگترین افزایش روزانه آن از زمان شروع همه گیری است، در مقایسه با رکورد قبلی 5600 روز قبل، بیشتر در نیو ساوت ولز (NSW) و ویکتوریا.

محاسبات اخیر

بر اساس داده‌های خلاصه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز، تعداد جهانی بیماری‌های کرونا در روز پنج‌شنبه به بیش از ۲۷۷.۳ میلیون نفر رسید، در حالی که تعداد قربانیان از ۵.۳۸ میلیون فراتر رفت.

ایالات متحده با 51.5 میلیون مورد و 812283 مرگ همچنان رهبر جهان است.

هند با 34.8 میلیون نفر پس از ایالات متحده در رتبه دوم قرار دارد و 478759 قربانی داشته است. برزیل با 618,091 و 22.2 میلیون مورد، دومین بالاترین میزان مرگ و میر را دارد.

در اروپا، روسیه با 295 هزار و 296 مورد مرگ و میر انگلیس با 148 هزار و 38 نفر در رتبه بعدی قرار دارد.

چین، جایی که این ویروس برای اولین بار در پایان سال 2019 شناسایی شد، طبق آمار رسمی این کشور، 113,299 مورد تایید شده و 4,809 مرگ و میر دارد که تصور می شود بسیار دست کم گرفته شده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر