احساس اضطراب? این نظارت بر سلامت می تواند کمک بزرگی در زمان Covid

نوآورانه تماس با ما-کمتر نظارت بر سلامت به نام Dozee می تواند کمک بزرگی به اضطراب بسیاری در طول این زمان آشفته

توسط HONARMANDKHABAR در 11 خرداد 1399
نوآورانه تماس با ما-کمتر نظارت بر سلامت به نام Dozee می تواند کمک بزرگی به اضطراب بسیاری در طول این زمان آشفته.

Covid-19 همه گیر شده ناشی از میزان قابل توجهی از ترس و نگرانی در میان مردم است. چه مدت طول خواهد این بیماری همه گیر است ؟ در حال شغل ما امن است ؟ چه خواهد شد زندگی مردم به نظر می رسد هنگامی که این بیماری همه گیر است ؟ فوری خرید اینترنتی افزایش سطوح استرس و اضطراب و بسیاری از آنها دچار اختلالات خواب است.

نوآورانه تماس با ما-کمتر نظارت بر سلامت به نام Dozee می تواند کمک بزرگی به اضطراب بسیاری در طول این زمان آشفته. قیمت 7,500 تومان, Dozee آهنگ ضربان قلب و تنفس در خواب و استرس-بهبود با درجه پزشکی 98.4% دقت. آن را می دهد مداوم تنفس داده ها بدون نیاز به سیم یا هر تخصص فنی. همه یک کاربر را به انجام است فقط خواب.

من شده اند با استفاده از Dozee برای چند روز گذشته و اجازه دهید من می گویند این است که بسیار برتر از ابزار معمولی خود را smartwatch. پس از همه, سلامت واقعی است خیلی بیشتر از فقط مراحل پیاده روی. اینجا Dozee نگه می دارد یک بررسی بر روی سلامت قلب و تنفس و استرس خواب و دیگر بالینی گزارش با دقت زیادی شده است. آن را نیز فراهم می کند سفارشی راهنمایی و محصولات و خدمات است که تهیه کردن به بهداشت و درمان خاص نیاز دارد.

کمی backgrounder: Dozee زاییده افکار از Mudit Dandwate و Gaurav Parchan; این دو در ابتدا مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه اتومبیل های مسابقه. آنها پیوسته دست به اجرای ایده Dozee. راه اندازی شد در اواسط 2019, Dozee در دسترس است در آمازون و dozee.io.

در جعبه شما Dozee دستگاه یک آداپتور برق USB و باید به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر.

چگونه کار می کند: در واقع وجود دارد یک سنسور ورق می رود که در زیر تشک و کاربران حتی نمی خواهد آن را احساس می کنید وجود دارد. به سادگی فوق العاده نازک سنسور ورق زیر تشک خود را قبل از خواب. پلاگین در جمع و جور تابش-رایگان دستگاه نظارت و نگه داشتن آن را بر روی میز کنار تخت. لینک خود را به دستگاه خود را با نرم افزار و شروع به ردیابی استرس خود را بازیابی (با استفاده از مراقبه هدایت) و خواب.

با Dozee تماس کمتر و غیر سرزده نظارت بر سلامت شما می توانید نگه داشتن یک برگه در خود واقعی پارامترها سلامت به طور منظم خود را ردیابی قلبی و تنفسی, سلامت, کیفیت خواب و استرس بازیابی.

بهترین بخش: آن را می فرستد به شما هشدار هر زمان که توجه مورد نیاز است. اعضای حیاتی و موثر بدن را می توان در صفحه اصلی پزشکان می توانید خود را چک کنید (یا خود والدین سالخورده') سلامت از راه دور و ارائه مشاوره. آن را ارائه می دهد هفتگی/ماهیانه روند و سلامت قلب روند آپنه خواب ردیابی و بیشتر.

علاوه بر این Dozee نمی کند منتشر می کنند و هر گونه اشعه گاما است. آن را فقط قطاری ارتعاشات تولید شده توسط بدن در طول هر ضربان قلب دم-بازدم به بینش به سلامت خود را. آن را با استفاده از انرژی کمتر از یک لامپ شب پس هیچ شانسی از هر گونه شوک تا کنون. در خلاصه این را نظارت بر سلامت خانه و یک نسخه بهتر از خودتان در هر روز است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de