مبارزه با چین در آموزش و پرورش: این نیاز بیش از افزایش هزینه های دولت

ساختمان با کیفیت بالا و سرمایه انسانی نه فقط در مورد بهبود GER در سراسر سطوح آموزش و پرورش بلکه در مورد بهبود

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
ساختمان با کیفیت بالا و سرمایه انسانی نه فقط در مورد بهبود GER در سراسر سطوح آموزش و پرورش بلکه در مورد بهبود متناظر با سطوح یادگیری.

مصرف در چین, دولت باید از مدتها متوجه شدم که نه فقط در مورد قدرت نظامی و یا ضرب و شتم چین در تجارت جهانی. هند نیز نیاز به رقیب آن را به عنوان یک R&D نیروگاه—این مقاله در مورد اینکه چگونه در حالی که هند بهبود یافته آن در R&D هزینه و تاثیر آن هنوز نشدم چین توسط مایلز—و به عنوان یک تامین کننده از سراسر جهان رقابتی استعداد در زمینه آینده واردات مانند AI, بیوتکنولوژی, علوم اطلاعات, علوم اجتماعی و غیره جدا از رقابت برای قدرت نرم در جهانی دانشگاه.

این همه نیاز به افزایش سرمایه گذاری در آموزش و پرورش در تمام سطوح از مدارس به موسسات تحقیقاتی. بنابراین آن را کاملا خوش آن دولت بیدار است به انسان-منابع شکاف با چین—قسمت سوم GER دو کشور در 20s کم یک دهه به عقب; آن رسیده است بیش از 50 درصد برای چین در حال حاضر در حالی که هند آن خزید تا به بیش از 28 درصد—است و حاکی از قصد به کار بستن این. هر بار اقتصادی این HRD وزارت در یک سخنرانی قبل از 15 سرمایه گذاری کمیسیون اروپا خواسته است برای Rs 4 لاخ کرور به کار در قرار دادن هند در برابر چین. این است که چهار برابر بودجه تخصیص برای این سال است. با توجه هند به طور کلی مصرف در آموزش و پرورش—مرکز علاوه متحده به علاوه بخش خصوصی است—Rs 5.6 لاخ کرور یا 3 درصد از تولید ناخالص داخلی یک تومان 4 لاخ کرور تزریق توسط مرکز فرض کنید هزینه توسط دیگران باقی می ماند همان را به آموزش و پرورش هزینه به 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

اخبار مرتبط

ساختمان با کیفیت بالا و سرمایه انسانی نه فقط در مورد بهبود GER در سراسر سطوح آموزش و پرورش بلکه در مورد بهبود متناظر با سطوح یادگیری. بسیاری از legwork به اتفاق می افتد در سطح مدرسه—به عنوان داده ها از ASER گزارش در طول سال نشان می دهد سطوح یادگیری به طور مداوم فقیر در میان دانش آموزان در مدارس دولتی بیش از آنچه که انتظار می رود در سطح کلاس ثبت نام هستند. در حالی که نزدیک به نیمی از دانش آموزان در کلاس V می تواند جزئیات استاندارد 2 متن در سال 2011 بود را به 44 درصد در سال 2018 است. تنها یک سوم ثبت نام در کلاس 3 می تواند خواندن یک کلمه در سال 2010; این افتاده بود به یکی از پنج سال 2018 است.

این بیماری همه گیر را مجبور هند در نظر گرفتن افزایش تصویب دیجیتال, آنلاین و در هوا آموزش و پرورش است. این مرکز در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک تومان 60,900 کرور طرح به ارائه لپ تاپ به بیش از 4 کرور دانشجویان—اما این تنها کار خواهد کرد اگر دانش آموزان منطقی ماهر با آنلاین و دیجیتال آموزش و پرورش از سطح مدرسه خود را. ASER نشان می دهد تنها 6.5 درصد از نمونه دانش آموزان تا به حال دسترسی به رایانه در سال 2018—به طوری که یک شکاف عظیم به پل. انجام این کار نه تنها به معنی دسترسی از نظر دستگاه بلکه از نظر زیرساخت داده است. این همه نیاز به تعهد جدی به اجرای برنامه های موجود بهتر است; مثلا تحت ملی فیبر نوری شبکه, اتصال نورد شده فقط برای 140,000 گرم panchayats در برابر هدفمند 250,000 با wi-fi و خدمات در دسترس در فقط 23,000.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب