فیلمساز که با تمسخر رئیس جمهور مصر درگذشت

علت مرگ این فیلمساز سایه Habash, 24 بود بلافاصله روشن نیست. اما آن را به ارمغان آورد جدید موشکافی به شرایط در مصر به شدت شلوغ زندانها که در آن مرگ یک آمریکایی در این سال باعث نادر شکاف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اند که این موضوع از رشد خواستار آزادی جمعی از زندانیان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

Habash زندانی شد در ماه مارس سال 2018 پس از او به یک موزیک ویدئو توسط یک تبعید نوازنده Ramy Essam که تمسخر ال-Sissi به عنوان یک “تاریخ است.” هنگامی که تصویری گسترش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی Habash دستگیر شد و در زندان گفت: او وکیل Ahmed el-Khawaga.

نویسنده آهنگ Galal ال-Peter بود نیز دستگیر و به اتهام به عنوان سوم بود که راه اندازی Essam را در Facebook صفحه. در ماه اوت سال 2018 یک دادگاه نظامی محکوم ال-Peter به سه سال زندان محکوم کرد.

اگر چه ال-Sissi انباشته از قدرت بیشتری نسبت به سایر مصر رهبر در دهه او همواره نشان داده تحمل کمی برای کسانی که جرات به او را مسخره. در سال 2015 یک 22 ساله دانشجوی زندانی بوده و سه سال بعد از ارسال یک کارتون در Facebook که به تصویر کشیده جمهور به عنوان میکی موس.

در سال 2016 یک کمدین که به بازی یک شوخی در پلیس در میدان تحریر, سایت بهار عربی, تظاهرات در سال 2011 دستگیر شد و همچنان در زندان است. متعدد دیگر مصر از بازیگران و نویسندگان طنز و ستاره های ورزشی فرار کرده اند به تبعید برای جلوگیری از ال-Sissi خشم برخی شده است محاکمه غیابی.

Essam این خواننده محبوب شد در طول بهار عربی اما بعد از فرار به سوئد و پس از او به طور خلاصه بازداشت شده اند. او استخدام Habash که تا به حال کار کرده با دیگر نوازندگان خود را به ویدئو در مورد ال-Sissi.

در نامه ای از زندان در ماه اکتبر بود که بعدا منتشر شده توسط دوستان در Facebook, Habesh صحبت از ناامیدی. “زندان doesn’t kill, تنهایی, ندارد,” او نوشت توصیف آنچه که او به نام مبارزه خود را به “توقف خود را برای رفتن از جا در رفته یا در حال مرگ به آرامی از آنجا که شما بوده ام به پرتاب در یک اتاق دو سال پیش و فراموش شده است.”

زندانیان سیاسی در مصر اغلب برگزار می شود برای سال ها بدون محاکمه غالبا در چه گروه های حقوق بشر می گویند در حال, کثیف, سر می برند شرایط ضعیف با درمان های پزشکی. در ماه مارس سازمان عفو بین المللی به نام ال-Sissi به آزادی هزاران نفر از زندانیان که در معرض شیوع COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

ال-Sissi منتشر شد 4,000 زندانیان در ماه گذشته در یک سنتی ژست بخشش برای سینا روز آزادی مارک اسرائیل خروج از صحرای سینا در سال 1982. اما کسانی که آزاد شده بودند محکوم مجرمان و زندانیان سیاسی شدند.

وکلا و قانونگذاران و مترجمان در میان کسانی که دستگیر شده اند توسط سرویس های امنیتی در ماه های اخیر از جمله Kholoud سید عامر رئیس ترجمه معتبر و کتابخانه اسکندریه.

علا عبد ال فتاح برجسته زندانی سیاسی آغاز اعتصاب غذا در تاریخ 12 آوریل در اعتراض به آنچه که او به نام ناعادلانه بازداشت. او پاینده در آب و چای گفت: عمه خود نویسنده Ahdaf Soueif بود که خودش دستگیر و در ماه مارس به اعتراض در مورد شرایط.

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی به ارائه بی چون و چرای ستایش به ال-Sissi, مرگ یک زندانی آمریکایی Moustafa Kassem در ژانویه باعث نادر سرما در روابط بین دو کشور.

Kassem درگذشت پس از شش سال در زندان و با وجود درخواست از معاون رئیس جمهور مایک پنس برای آزادی او. او تا به حال شده است در یک اعتصاب غذا در زمان مرگ او و وزارت امور خارجه بعد در نظر گرفته برش کمک های نظامی به مصر در تلافی مرگ.

مصر با ارسال planeload از کمک های پزشکی به ایالات متحده در اواخر ماه آوریل در آنچه که بسیاری از تحلیلگران به عنوان یک ژست coronavirus دیپلماسی است. اما این موضوع از شرایط زندان باقی مانده آمریکایی اولویت است.

در یک تماس در آوریل 23 با وزیر خارجه مصر, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo “تاکید کرد که بازداشت شهروندان ایالات متحده امن نگه داشته و ارائه دسترسی کنسولی در طول COVID-19 همه گیر” یک سخنگوی وزارت خارجه گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید