Fino پرداخت بانک تبدیل سود در ماه مارس سه ماهه

Fino پرداخت بانک MD و مدیر عامل Rishi گوپتا گفت: داشتن دارایی محصول باعث می شود پرداخت بانک مدل ریسک است.Fino

توسط HONARMANDKHABAR در 1 خرداد 1399
Fino Payments Bank, IMPS business, Micro ATM, Paytm,india post, Micro ATM, AadhaarFino پرداخت بانک MD و مدیر عامل Rishi گوپتا گفت: داشتن دارایی محصول باعث می شود پرداخت بانک مدل ریسک است.

Fino پرداخت بانک در روز چهارشنبه گفت: آن را تبدیل به یک سود در مارس چهارم از FY20 و سود عملیاتی در یک سال پایه. بانک نبود سهم سود آمار و ارقام. درآمد آن بود در 689 تومان کرور روپیه در سال.

در طول FY20, Fino پرداخت بانک تسهیل معاملات به ارزش بیش از Rs 1 لاخ کرور دو برابر قبلی مالی را توان. از نظر حجم معاملات رشد کرد و به بیش از 380 میلیون نفر از 195 میلیون دلار در FY19.

اخبار مرتبط

برای بانک های داخلی پرداخت (شهری و روستايی) معاملات اختصاص بیش از 40 درصد از FY20 توان با قرار دادن آن در میان پنج بازیکن در IMPS کسب و کار. میکرو دستگاه خودپرداز و Aadhaar فعال سیستم پرداخت (AePS)-دیجیتال led معاملات (برداشت) کمک بیش از 30% به کسب و کار.

این سازگار سیستم عامل های دیجیتال مجاز مشتریان از بانک ها به داد و ستد در Fino نقاط منجر به quadrupling در برداشت بیش از گذشته مالی. این بانک حساب جاری حساب پس انداز (CASA) پایه مشتری افزایش بیش از 65% در FY20.

Fino پرداخت بانک MD و مدیر عامل Rishi گوپتا گفت: داشتن دارایی محصول باعث می شود پرداخت بانک مدل ریسک است. "ما کار کرده و نسبت به تبدیل این درک مسئولیت و پرداخت تنها مدل به یک دارایی. استراتژیک ما تمرکز بر روی داشتن یک تکیه هزینه متغیر مدل سواری در سیستم عامل های دیجیتال افزایش معاملات و بالا margin-محصولات ما را قادر به رشد بیش از 86 درصد در FY19-20" گوپتا گفت.

مانند رقبای خود را در پرداخت بانک فضا Paytm و هند پست Fino در سال گذشته بود صحبت از برنامه ریزی برای انتقال به سرمایه گذاری بانک (SFB) مدل. پس از آن RBI در دسامبر 2019 با هنجارهای الزام است که پرداخت بانک باید به اتمام پنج سال از عملیات مجاز به نوبه خود به یک SFB.

در اوایل این هفته گوپتا گفت: FE که Fino نیاز چند سال بیشتر به ببینید که چگونه 'طبیعی' آثار را در پی Covid-19 و چگونه است که ممکن است تحت تاثیر یک تاخت و تاز کردن به اعطای وام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب