آتش سوزی در ایران, نیروگاه برق, در آخرین سری از آتش سوزی و انفجار به ضربه حساس سایت

نمایی از یک آسیب ساختمان پس از آتش سوزی در ایران در تاسیسات هسته ای نطنز در استان اصفهان ایران است. (حسن نیت ا

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
Iran, Iran fire, Iran power plant, Iran power plant fire, Ahvaz, Iran Ahvaz fire, Mostafa Rajabi Mashhadi, TAVANIR, chlorine gas leak, Iran chlorine gas leak, Karoon petrochemicals plant, Bandar Imam Khomeini, Iran oil ministry, Natanz nuclear facility, Iran Natanz nuclear facility,Iran Natanz nuclear facility fire, Iran Natanz nuclear facility hacked, Tehran, Tehran explosion, Tehran gas leak explosion, Parchin military and weapons development base نمایی از یک آسیب ساختمان پس از آتش سوزی در ایران در تاسیسات هسته ای نطنز در استان اصفهان ایران است. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

آتش سوزی در یک نیروگاه برق در جنوب غربی ایران در روز شنبه رسانه های ایرانی گزارش در رشته آتش سوزی و انفجار که برخی از آنها ضربه حساس سایت.

فروغ که تحت تاثیر یک ترانسفورماتور در نیروگاه برق در شهرستان اهواز قرار داده شده بود توسط آتش نشانان و برق دوباره بازسازی شد پس از جزئی قطع مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی دولت-اجرای برق شرکت توانیر گفت: در نیمه رسمی خبرگزاری تسنیم.

اخبار مرتبط

شده اند وجود دارد چند حوادث دیگر امکانات در سراسر کشور به تازگی.

کلر نشت گاز رخ داده است در یک واحد پتروشیمی کارون کارخانه در نزدیکی بندر بندر امام خمینی در خلیج فارس که نفت ایران وزارت نفت خبر داد.

"برخی از کارکنان که در حال حاضر در نزدیکی این واحد دچار جراحات جزئی (به دلیل استنشاق کلر)," گیاه مدیر شانا گفت و اضافه کرد که نشت متوقف شد.

در روز پنج شنبه آتش سوزی در ایران در تاسیسات هسته ای نطنز اما مقامات گفت: عملیات بودند تحت تاثیر قرار نمی.

یک مقام سابق پیشنهاد این حادثه می توانست تلاش برای خرابکاری کار در کارخانه است که درگیر در فعالیت های است که نقض بین المللی ایران.

در سه شنبه, 19 نفر کشته شدند انفجار در یک کلینیک پزشکی در شمال تهران که یک مقام رسمی گفته شد ناشی از نشت گاز.

در ژوئن 26, انفجار رخ داده در شرق تهران و در نزدیکی Parchin نظامی و سلاح های توسعه پایه است که مقامات گفته شد ناشی از نشت در یک تاسیسات ذخیره سازی گاز در منطقه ای خارج از پایگاه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب