فلوریدا تگزاس ارسال روزانه COVID-19 پرونده به عنوان 'مثبت' نرخ بالاتر صعود

نیویورک/ ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا., جولای 5 فلوریدا و تگزاس در آمریکا که به عنوان ظهور آخرین نقاط داغ

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

نیویورک/ ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا., جولای 5

فلوریدا و تگزاس در آمریکا که به عنوان ظهور آخرین نقاط داغ از ما coronavirus شیوع هر دو گزارش جدید تک روز رکورد افزایش در تایید COVID-19 مورد در روز شنبه - با نزدیک به 20 ، 000 عفونت های اضافی ترکیب شده است.

دوم راست, روز, تگزاس نیز ثبت نام تمام زمان بالا در تعداد افراد بستری شدن بسیار مسری تنفسی بیماری -7,890 بیماران پس از 238 جدید پذیرش بیش از 24 ساعت گذشته.

مقایسه ایالت نیویورک - آمریکا کانون شیوع ماه پیش گزارش داد فقط 844 بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه بسیار پایین تر از نزدیک 19,000 تخت بیمارستان را اشغال توسط COVID-19 بيمار در اوج آن coronavirus بحران است.

در طول چهار روز اول ژوئیه به تنهایی مجموع 14 متحده ارسال داشته اند یک رکورد روزانه افزایش در تعداد افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که به کشته شدن نزدیک به 1,30,000 آمریکایی است.

و در ادامه نشانه های این ویروس است که, پخش كردن, حداقل 18 متحده از جمله این سه بسیار پر جمعیت - کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا - ارسال شده شوم نرخ عفونت به عنوان یک درصد از تست های تشخیصی در طول دو هفته گذشته.

افزایش اخیر بسیاری تلفظ در جنوب و کشورهای غربی بودند که در میان آخرین به تحمیل اجباری محدودیت های کسب و کار در ابتدا از همه گیر و برای اولین بار به استراحت را احساس خطر مقامات بهداشت عمومی پیش از تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه چهارمین جشن تعطیلات.

اکثر استقلال روز نمایش آتش بازی در سراسر کشور لغو شده است به عنوان دولت و مقامات محلی خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از جمعیت زیادی تمرین امن اجتماعی فاصله و سایش پوشش صورت در حالی که در.

فلوریدا را تایید coronavirus موارد افزایش رکورد 11,458 در شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: به مناسبت دومین بار در سه روز است که آن caseload شروع به پریدن کرد بیش از 10 ، 000 در 24 ساعت.

آخرین مورد اعداد در فلوریدا است که در عین حال به گزارش ایالت بستری شدن در بیمارستان پیشی گرفتن بالاترین روزانه شمارش و تقویم اقتصادی اروپا هر شهرستان در طول ارتفاع از شیوع کروناویروس وجود دارد.

در تگزاس در ضمن تعداد موارد جدید افزایش رکورد 8,258 در روز شنبه. کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, تنسی, آلاسکا, Missouri, آیداهو, و, آلاباما, تمام ثبت نام های جدید روزانه اوج در روز جمعه.

با وجود افزایش تعداد عفونت متوسط روزانه ما مرگ و میر به تدریج کاهش یافته و در هفته های اخیر بازتاب رشد نسبت مثبت آزمون در میان جوان و سالم مردم کمتر در معرض ابتلا به بیماری های شدید هنگام آلوده.

شوم نشانه ای از انتقال ویروس

هنوز هم تعداد فزاینده ای از کشورهای در حال گزارش نگران روند رو به بالا در درصد از تست های تشخیصی که دوباره مثبت - یک شاخص کلیدی جامعه گسترش است که کارشناسان از آن به عنوان مثبت رای دادن.

سازمان جهانی بهداشت نظر مثبت نرخ های بالاتر از 5% به مورد و به طور گسترده ای به تماشای داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که حداقل 18 متحده با نرخ به طور متوسط بیش از دو هفته گذشته بیش از آن سطح و بالا رفتن.

یازده متحده به طور متوسط دو رقمی نرخ بیش از هفت روز گذشته – آریزونا (26%) فلوریدا (18%) نوادا (16 درصد) در کارولینای جنوبی (15%) آلاباما (15%) تگزاس (14.5%) می سی سی پی (14%) گرجستان (13%) آیداهو 11%) کانزاس (10%) و یوتا (10%). که از چهار متحده با دو رقمی نرخ دو هفته پیش.

حتی در کالیفرنیا که به رهبری این کشور با ایالت تعطیلی محل کار و اقامت در خانه سفارشات صادر شده در مارس 19, مثبت, نرخ رخنه کرد تا به طور متوسط 7 درصد در طول هفته گذشته.

در برابر این پس زمینه, Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez تحمیل نامحدود مقررات منع رفت و آمد شبانه شروع و متوقف reopenings از قمار و دیگر مکانهای تفریحی.

در اوایل این هفته میامی-Dade و همسایه Broward County دولت دو پرجمعیت ترین شهرستان های مورد نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی.

آرکانزاس روز جمعه پیوست یک فشار به سمت الزامی ماسک-پوشیدن در. فرماندار آسا هاچینسون مجاز دولت در شهرستانها و شهرهای کوچک به تصویب یک "مدل فرمان" نیاز به پوشش صورت.

این حرکت یک روز پس از تگزاس فرماندار گرگ ابوت دستور ماسک صورت فرسوده در بسیاری از اماکن عمومی معکوس موضع خود را در زیر هشدار دهنده افزایش عفونت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به دنبال به حداقل رساندن پرش در تایید موارد به عنوان یک تابع از بیشتر تست و دوباره این هفته پیش بینی شده است که این ویروس را "ناپدید می شوند." "اگر شما تست 40,000,000 مردم, شما در حال رفتن به بسیاری از موارد که بدون تست (مانند کشورهای دیگر) را نشان نمی دهد تا در هر شب در اخبار شب" مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در روز شنبه. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب