فلوریدا, زن محکوم به حمایت از دولت اسلامی

فورت مایرز (US), آوریل 30 فلوریدا زن محکوم شد جمعه به پنج سال و 10 ماه را در زندان فدرال برای اقدام به ارسال ت

توسط HONARMANDKHABAR در 10 خرداد 1399

فورت مایرز (US), آوریل 30

فلوریدا زن محکوم شد جمعه به پنج سال و 10 ماه را در زندان فدرال برای اقدام به ارسال تلفن های همراه به خاورمیانه به عنوان چاشنی بمب توسط دولت اسلامی گروه های تروریستی است.

آلیسون ماری شپرد, 35, Punta Gorda به حال مجرم در فورت مایرز دادگاه فدرال در سال گذشته به تلاش برای ارائه کمک مادی به یک تعیین شده سازمان تروریستی خارجی.

شپرد شروع به استفاده از Facebook و دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی در سال 2016 به ارتباط با دیگران که با پشتیبانی یک سلفی جهادی طرز فکر است و با توجه به اسناد دادگاه. او همچنین با استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی برای تعامل در ارتباطات رمز شده با مردم او بر این باور بودند حامیان است. یکی از این افراد بود که بعد از توقیف توسط FBI و شروع به همکاری با اجرای قانون فدرال. شپرد نیز شروع به برقراری ارتباط با عوامل مخفی که او بر این باور بودند که حامیان.

در ماه ژوئن سال 2017 شپرد گفت: عوامل او می تواند خرید و کشتی برای تلفن های همراه است, دادستان گفت. او خریداری 10 تلفن ماه آینده و ارسال آنها را به یکی از عوامل باور آنها می تواند فرستاده شده به خاورمیانه و استفاده در اجاق گاز فشار از بمب. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب