رایگان پیام فراتر از 100 اس ام اس روز: Jio شعر, Voda-ایده مجاز نه به اتهام پول حتی پس از حد

در زیر برخی از بند شرکت های مخابراتی مورد نیاز برای شارژ حداقل 50 paisa هر SMS بالاتر از حد از 100 اس ام اس در

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399
Trai, SMSes per SIM per day, pesky calls, tariff regulation, single connection per day, latest news on Traiدر زیر برخی از بند شرکت های مخابراتی مورد نیاز برای شارژ حداقل 50 paisa هر SMS بالاتر از حد از 100 اس ام اس در هر سیم کارت در هر روز برای جلوگیری از تجاری عمده متون.

هندی رگولاتور مخابراتی TRAI است برطرف شرکت از شارژ کاربران با حداقل 50 paisa برای پیام های متنی آنها پس از عبور از حد از 100 اس ام اس در روز و با توجه به این وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در زیر برخی از بند شرکت های مخابراتی مورد نیاز برای شارژ حداقل 50 paisa هر SMS بالاتر از حد از 100 اس ام اس در هر سیم کارت در هر روز برای جلوگیری از تجاری عمده متون. "حذف برنامه XIII نتیجه نشان میدهد گام دیگری از TRAI در انجام دور با تنظیم تعرفه و تقویت نظام تعرفه رژیم شکیبایی," TRAI گفت: در آخرین اطلاع رسانی. اما پس از حذف این بند شرکت در حال حاضر در دست تصمیم گیری هزینه برای چنین فله پیام PTI گزارش رسمی عنوان کرد و گفت.

"آن احساس شد که مقررات تعرفه که دارای پتانسیل منفی بر منافع واقعی و غیر تجاری عمده کاربران از اس ام اس است دیگر مورد نیاز و در نتیجه می تواند برداشته شود" TRAI گفت. برنامه سیزدهم از مخابرات تعرفه سفارش در سال 2012 معرفی نمود.

اخبار مرتبط

در ضمن هند اپراتورهای مخابراتی در برای تعجب دلپذیر توسط FY25 به عنوان درآمد خود را به احتمال زیاد به دو برابر زمان دوره است. هند وارد شده به "تعرفه نظم و انضباط فاز" که بدان معنی است که شرکت وودافون-ایده تکیه Jio و Bharti Airtel لذت ببرید بالاتر ARPU (متوسط درآمد به ازای هر کاربر). "تجزیه و تحلیل مقایسه ای از بیش از 25 بازار نشان می دهد که تلفن همراه درآمد/ARPUs در هند می تواند بیش از دو برابر FY20-25 تا 38 میلیارد تومان" یک Jefferies گزارش روز دوشنبه گفت:. در حال حاضر هند تلفن همراه درآمد به نسبت تولید ناخالص داخلی است که در میان پایین ترین در 0.7% در میان کشورهایی که مشابه به اشتراک گذاری مقیاس با توجه به مقایسه موبایل ARPUs (متوسط درآمد به ازای هر کاربران) از بیش از 25 کشور جهان است.

با این سونیل Bharti شرکت مخابراتی Bharti Airtel است به احتمال زیاد به ظهور به عنوان کلیدی ذینفع گسترش تعرفه و تحکیم مخابرات فضا. این خبر ممکن است کمک به اپراتورهای مخابراتی که داشتن آشفته سال پس از Mukesh Ambani ورود به بخش مخابرات با تکیه Jio و AGR حق.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب