بودجه را نزدیک به 33% استارت آپ: Ficci-ایان بررسی

نزدیک به 30 درصد از شرکت های مورد بررسی اعلام کرد که آنها را اخراج کارکنان اگر مستند طولانی مدت می شود.نزدیک ب

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399
نزدیک به 30 درصد از شرکت های مورد بررسی اعلام کرد که آنها را اخراج کارکنان اگر مستند طولانی مدت می شود.

نزدیک به 18 درصد از هند شروع یو پی اس عهده کاهش کار برای کاهش هزینه ها به عنوان Covid-19 همه گیر مرطوب تلاش برای جمع آوری پول. حدود 68% از شروع یو پی اس نیز کاهش اداری و هزینه های عملیاتی به جزر و مد در طول بحران یک نظرسنجی مشترک انجام شده توسط Ficci و فرشته هندی شبکه (ایان) نشان داد.

نزدیک به 30 درصد از شرکت های مورد بررسی اعلام کرد که آنها را اخراج کارکنان اگر مستند طولانی مدت می شود.

اخبار مرتبط

حدود 33% از شروع یو پی اس گفت: سرمایه گذاران قرار داده اند برنامه بودجه و 32 درصد گفت: سرمایه گذاران را پاسخ نمی دهند به سرمایه گذاری در زمین های ساخته شده توسط شرکت در طول pre-مستند دوره است. تنها 8% از افراد مورد بررسی را امضا کرده اند قرارداد موافقت نامه و دریافت وجوه. با توجه به کمبود بودجه در حدود 35% از شروع یو پی اس را متوقف توسعه کسب و کار فعالیت.

بررسی اسیر پاسخ از 250 شروع یو پی اس.

حدود 39 درصد از شرکتهای مورد بررسی را آغاز کاهش حقوق و دستمزد در محدوده 21-40% حدود 23 درصد مصرف کاهش پرداخت از هر نقطه بین 41% و 60% در حالی که 11 درصد اجرا شده اند کاهش دستمزد رفتن تا آنجا که 80%. نزدیک به 12 درصد از شروع یو پی اس در حال حاضر تعطیل عملیات و 60 درصد در حال اجرا هستند با اختلال.

شروع یو پی اس با حمایت عمیق به جیب سرمایه گذاران مانند Swiggy Ola و Zomato را گذاشته کارکنان در گذشته به عنوان همه گیر آمار کسب و کار. جدا از برش مشاغل شرکت هایی مانند Uber نیز دادن فضاهای اداری به صرفه جویی در پول نقد. این شرکت به تازگی بسته آن بمبئی دفتر به عنوان بخشی از مدیریت تصمیم به تعطیل 45 دفاتر در سطح جهان است.

تحلیلگران گفت: مجموعه ای از سرمایه گذاری خواهد لولا در چه ماهرانه شرکت قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن خود را در مدل های کسب و کار و فرآیندهای به نیازهای در حال تحول نیازهای مشتری.

بیش از 25 ٪ از سرمایه گذاران گفت: "مهم" تغییر در استراتژی سرمایه گذار با توجه به Covid-19 در حالی که 63 درصد گفت: وجود یک نسیم نسخه. اما 59 درصد از سرمایه گذاران ترجیح داده کار با نمونه های موجود شرکت تا این وضعیت را بهبود می بخشد این بررسی نشان داد.

"ما دیده می شود تعدادی از شروع یو پی اس تجدید نظر کسب و کار خود و تکامل به عنوان در هر وضعیت فعلی. شروع یو پی اس باید با استفاده از نقاط قوت خود را در نوآوری به restrategise کسب و کار خود را" Ficci راه اندازی کمیته co-صندلی و TurboStart بنیانگذار گانش Raju گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب