جنسيت و ثروت مبتنی بر نابرابری تاثیر هندی, مدرسه کودکان عملکرد: مطالعه

نتایج ما نشان می دهد که خانواده پس زمینه ممکن است به تشویق دختران و پسران به ارزش از جنبه های مختلف و افراد از

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
Our results show that family background may encourage girls and boys to value different aspect and subjects of education differentlyنتایج ما نشان می دهد که خانواده پس زمینه ممکن است به تشویق دختران و پسران به ارزش از جنبه های مختلف و افراد از آموزش و پرورش متفاوت

فقیر کودکان در هند در ادامه به تجربه آموزشی معایب نسبت به فرزندان از خانواده ثروتمند با دختران که بیشتر تحت تاثیر قرار از پسران بر اساس یک مطالعه جدید. محققان دانشگاه بیرمنگام و دانشگاه ایست آنجلیا در روز شنبه منتشر شده کار خود را چیدن برندگان: تجربی و تحلیل عوامل مؤثر بر نتایج آموزشی در هند " در انگلیسی آموزشی پژوهشی.

این پژوهش به طور مشترک توسط Dr مسیحی Darko, یک مدرس دانشگاه در کاربردی کسب و کار و کار و کار و اقتصاد در بیرمنگام مدرسه کسب و کار و دکتر نیکلاس Vasilakos یک مدرس دانشگاه در کسب و کار بین المللی در نورویچ مدرسه کسب و کار.

اخبار مرتبط

نتایج ما نشان می دهد که خانواده پس زمینه ممکن است به تشویق دختران و پسران به ارزش از جنبه های مختلف و افراد از آموزش و پرورش متفاوت ما نیز پیدا است که تفاوت در عملکرد بین پسران و دختران' عملکرد تحصیلی رانده شدند توسط والدین انتظارات و آرمان برای کودکان, Darko گفت.

این یافته های بیشتر نشان می دهد که با وجود موفقیت آموزشی سیاست اصلاحات در افزایش نرخ ثبت نام و بهبود دسترسی به آموزش و پرورش برای دختران و پسران در خانواده, ثروت و تفاوت های جنسیتی در ادامه به تاثیر پیشرفت آموزشی از کودکان در هند است.

به دلیل تغییرات در فرهنگ آنها مشکل تر است (و آهسته تر) برای رسیدن به مداخلات است که فراتر از سیاست های آموزش و پرورش مورد نیاز است, اضافه,,,, Dr Darko.

این پروژه با استفاده از داده ها از زندگی جوان طولی بررسی برای تجزیه و تحلیل تاثیر شرایط اجتماعی و اقتصادی و جنسیتی در عملکرد تحصيلی کودکان در هند است.

داده شده بودند از استاندارد نمرات دو آزمون شناختی: این Peabody Picture Vocabulary Test (PPVT) و یک تست ریاضی و محققان در نگاه نتایج از 951 کودکان از مناطق آندرا پرادش Rayalaseema و Telangana.

Vasilakos گفت: هند دستخوش یک دوره سریع نوسازی در تمام زمینه های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی از جمله آموزش و پرورش است. با وجود سیاست های اخیر اصلاحات در افزایش نرخ ثبت نام و بهبود دسترسی به آموزش و پرورش وجود دارد هنوز هم قابل توجه جنسیتی و ثروت محور اختلافات مؤثر آموزشی پیشرفت کودکان در هند است.

نتایج ما نشان می دهد که کودکان از خانواده ثروتمند به طور مداوم بهتر خود را کمتر مرفه همسالان. نیز وجود دارد که قابل توجه تفاوت های جنسیتی در راه ثروت خانواده بر عملکرد تحصيلی کودکان," او گفت:.

"به طور خاص, پسران متولد ثروتمند خانوار انجام بطور قابل توجهی بهتر در ریاضی از کسانی که از بدتر کردن زمینه های اقتصادی. اثر ثروت در PPVT که اقدامات توانایی کلامی و شناختی به طور کلی توسعه قوی تر است برای دختران از آن است که برای پسران," او اضافه شده است.

این مطالعه همچنین نشان داد که مراقب آرمان بودند مثبت و قابل توجهی در ارتباط با عملکرد بهتر در ریاضی برای پسران و نه دختران.

کودکان از خانواده ثروتمند کمتر محدودیت های چنین به عنوان هزینه کتاب و هزینه های مدرسه و یا لباس و بدون نیاز به کار برای درآمد و یا انجام کارهای خانگی به عنوان خود را کمتر مرفه همسالان اغلب باید. علاوه بر این کودکان از خانواده های فقیر فقط ممکن است دسترسی به عام مدارس و منابع و کمتر پشتیبانی والدین با آموزش و پرورش خود را.

آنها همچنین بیشتر مستعد ابتلا به عوارض جانبی شوک های اقتصادی که ممکن است به نوبه خود نیروی والدین به انتخاب در مورد آن کودک برای فرستادن به مدرسه و یا در واقع به انتخاب بین کار و آموزش و پرورش.

این تحقیقات بر اهمیت اوایل زندگی آموزش و پرورش به عنوان یک تعیین کننده بعد-موفقیت در زندگی. به علاوه اضافی سیاست اصلاحات نیاز به در نظر گرفتن تفاوت های جنسیتی در دسترسی به آموزش و پرورش و همچنین به عنوان فرصت های اشتغال و مقابله با مسائل مربوط به تعصب های جنسیتی هر دو در مدارس و محل کار.

Dr Vasilakos گفت: آموزش سیاست اصلاحات ممکن است قادر به به طور کامل به اهداف خود دست یابد مگر اینکه آنها را همراه با سیاست های اقتصادی که مسائل از بی عدالتی و نابرابری.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب