ژن ها ممکن است ترک برخی از افراد بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19

ژنتیک شده اند تمیز کاری DNA ما برای سرنخ. در حال حاضر یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند ق

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

ژنتیک شده اند تمیز کاری DNA ما برای سرنخ. در حال حاضر یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تغییرات در دو لکه در ژنوم انسان در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به نارسایی تنفسی در بیماران مبتلا به COVID-19 محققان دریافتند. یکی از این نقاط شامل ژن است که تعیین نوع خون.

با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

این مطالعه به همان اندازه قابل توجه برای ژن که موفق به نوبه خود تا. Coronavirus متصل به یک پروتئین به نام ACE2 در سطح سلول های انسانی به منظور به آنها را وارد کنید به عنوان مثال. اما مولفه های ژنتیکی در ACE2 به نظر نمی رسد برای ایجاد اختلاف در خطر شدید COVID-19.

این یافته ها نشان می دهد که نسبتا ناشناخته عوامل ممکن است بازی نقش بزرگی که توسعه تهدید کننده زندگی COVID-19. "وجود دارد کودکان و نوجوانان جدید در بلوک در حال حاضر گفت:" آندره Franke ژنتیک شناس مولکولی در دانشگاه کیل در آلمان و همکاری نویسنده این مطالعه جدید که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق داوری.

دانشمندان در حال حاضر مشخص شد که عواملی مانند سن و بیماری های زمینه ای قرار داده و مردم در خطر اضافی در حال توسعه یک مورد شدید از COVID-19. اما ژنتیک امیدوارند که یک تست DNA ممکن است کمک به شناسایی بیمارانی که نیاز به درمان تهاجمی.

بدانند این دلیل که ژن های خاصی ممکن است افزایش احتمال بیماری شدید نیز می تواند منجر به اهداف جدید برای مبارزه با مواد مخدر طراحان.

به عنوان همه گیر به دست آورده حرکت در فوریه Franke و همکارانش راه اندازی یک همکاری با پزشکان در اسپانیا و ایتالیا که در تلاش بودند با افزایش موج COVID-19.

پزشکان در زمان نمونه خون از از 1610 بیمارانی که نیاز به تامین اکسیژن و یا تا به حال برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی. Franke و همکارانش استخراج DNA از نمونه ها و اسکن آن را با استفاده از یک روش سریع تعيين ژنوتيپ به نام.

محققان نمی توالی 3 میلیارد ژنتیکی نامه در ژنوم هر بیمار است. به جای آنها نگاه 9 میلیون نامه. سپس محققان با انجام همان ژنتیکی بررسی 2,205 اهداکنندگان خون با هیچ شواهدی از COVID-19.

دانشمندان به دنبال نقاط در ژنوم, نام جایگاه, که در آن تعداد غیر منتظره ای بالا از شدت بيمار مشترک همان گونه در مقایسه با کسانی که نمی شد بیمار است.

دو جایگاه تبدیل شده است. در یکی از این سایت ها است که این ژن که تعیین نوع خون ما. که ژن هدایت تولید یک پروتئین است که مولکول های سطح سلول های خونی است.

این اولین بار نیست که نوع خون تبدیل شده است تا به عنوان یک خطر ممکن است. دانشمندان چینی که به بررسی بیمار نوع خون نیز در بر داشت که کسانی که با یک نوع بودند بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک مورد جدی از COVID-19.

هیچ کس نمی داند چرا. در حالی که Franke بود و آرامش با پشتیبانی از چینی ها مطالعه او تنها می تواند حدس و گمان چه نوع خون ممکن است تحت تاثیر این بیماری است. "است که فراموش نشدنی من کاملا صادقانه," او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که مکان هندسی که در آن خون از نوع ژن واقع شده است و همچنین شامل یک کشش از DNA است که عمل به عنوان یک سوئیچ روشن و خاموش برای یک ژن تولید یک پروتئین است که باعث قوی پاسخ ایمنی بدن.

Coronavirus باعث یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن در برخی از افراد منجر به التهاب و آسیب ریه — به اصطلاح سايتوکين طوفان. آن است که از لحاظ نظری ممکن است که تغییرات ژنتیکی تاثیر آن پاسخ.

دوم جايگاه در کروموزوم 3 نشان می دهد حتی قوی تر از پیوند به COVID-19, Franke و همکاران خود را در بر داشت. اما این نقطه به شش ژن و آن است که هنوز ممکن است به می گویند که از آنها تحت تاثیر این دوره از COVID-19.

یکی از کسانی که ژن نامزد کد یک پروتئین شناخته شده را به ارتباط برقرار کردن با ACE2 تلفن همراه گیرنده مورد نیاز coronavirus برای ورود به سلول های میزبان است. اما یکی دیگر از ژن مجاور کد قوی سیستم ایمنی-مولکول سیگنالینگ. ممکن است که این ژن سیستم ایمنی بدن نیز باعث یک واکنش افراطی که منجر به نارسایی تنفسی.

Franke و همکاران خود را بخشی از یک تلاش بینالمللی به نام COVID-19 میزبان ژنتیک ابتکار.

یک هزار محققان در 46 کشور در حال جمع آوری نمونه DNA از مردم با این بیماری است. آنها در حال حاضر شروع به ارسال داده ها در طرح وب سایت.

Andrea Ganna ژنتیک اپیدمیولوژی در دانشگاه هلسینکی گفت که ابتکار داده های جمع آوری شده بودند شروع به نقطه به یک نقطه بر روی کروموزوم 3 به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مهم بازیکن.

آن را مشترک برای انواع ژنتیکی به ظهور از مطالعات بنابراین تعداد کمی از مردم گفت: Jonathan Sebat یک متخصص ژنتیک در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو بود که درگیر در مطالعه جدید.

"ما همه امید خوش بینانه این بود که یکی از آن شرایط" Sebat گفت.

تلاش های قبلی برای پیدا کردن هر گونه ژنتیکی در ژنی که به طور قابل توجهی متنوع بین افراد بیمار و سالم آنهایی که شکست خورده اند. Sebat این باورند که مطالعه جدید موفق به این دلیل که محققان متمرکز تنها در افرادی که نارسایی تنفسی شدند و به وضوح در معرض خطر جدی و اشکال COVID-19.

"آنها تا به حال ایده آل همگروهی," او گفت:.

مطالعات جدید مانند یک Sebat در حال اجرا است در کالیفرنیا اجازه خواهد داد که دانشمندان برای دیدن اگر دو جایگاه واقعا موضوع به همان اندازه به عنوان آنها به نظر می رسد در حال حاضر.

این ژنتیک ممکن است قادر به صفر در دقیقا کدام ژن در هر منبع تحت تاثیر این بیماری است. و محققان به احتمال زیاد پیدا کردن بسیاری از ژن دیگر با نفوذ زیرکانه در این دوره از COVID-19.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب