جورج فلوید مرگ: چند هزار تظاهرات در پاریس ضد نژادپرستی اعتراض

پاریس, ژوئن 13 چند هزار عدن جمع آوری شده در مرکز پاریس در روز شنبه برای محکوم کردن خشونت پلیس به عنوان یک موج

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399

پاریس, ژوئن 13

چند هزار عدن جمع آوری شده در مرکز پاریس در روز شنبه برای محکوم کردن خشونت پلیس به عنوان یک موج خشم ادامه داد: رفت و برگشت به جهان پس از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید.

موضوع طنین انداز در فرانسه به ویژه در محروم شهرستان حومه که در آن گروه های حقوق بشر می گویند که اتهامات از رفتار وحشیانه پلیس فرانسه از ساکنان اغلب مهاجر پس زمینه باقی می ماند تا حد زیادی unaddressed.

یک بنر انجام شده توسط این جمعیت در محل de la Republique بخوانید: "من امیدوارم که من نمی تواند کشته شود امروز". یکی دیگر از پيغامی برای دولت: "اگر شما ایجاد بی عدالتی شما درو شورش."

تعداد زیادی از پلیس ضد شورش حضور داشتند اما از آنها باقی مانده است در یک فاصله در خیابان های اطراف.

Assa Traore خواهر 24 ساله آدما Traoré که درگذشت در نزدیکی پاریس در سال 2016 پس از بازداشت او خطاب به جمعیت.

"مرگ جورج فلوید قوی اکو در مرگ در فرانسه از برادر کوچک من," او گفت:. "چه اتفاق می افتد در ایالات متحده اتفاق می افتد در فرانسه. برادران ما در حال مرگ هستند."

ترائوره خانواده می گویند او با امپراتور زمانی که سه افسران برگزار می شود او را با وزن بدن خود را. مقامات می گویند که علت مرگ او نامشخص است.

وزیر کشور کریستف Castaner در اوایل این هفته اذعان کرد وجود دارد "ثابت سوء ظن نژادپرستی" در فرانسه سازمان های اجرای قانون.

اظهارات خود جلب محکومیت از پلیس کارگری که گفت: افسران بودند که scapegoated برای ریشه دار اجتماعی مشکلات.

پلیس باید خود برگزار شد تظاهرات در شهرهای سراسر فرانسه این هفته است.

پیش از اعتراض در قومی متنوع پاریس و حومه Belleville یکی از الجزایر تبار گفت: او قربانی خشونت پلیس اما او شک نژادپرستی نهادی زد از طریق زور.

"من توهین آمار حتی. اما پلیس نمی, همه, همان," او گفت: رادیو فردا تلویزیون, شناسایی خود را به عنوان کریم.

"متاسفانه این اقلیت است که صدمه زدن به پلیس." راست فعالان افراشتند یک بنر خواندن "عدالت برای قربانیان ضد نژاد پرستی سفید" از پشت بام یک ساختمان مشرف Place de la Republique.

تظاهرات صورت گرفت در کشورهای دیگر در روز شنبه از جمله در چندین شهرهای استرالیا, تایپه, زوریخ و لندن است. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن