سازمان اطلاعات آلمان هشدار دادن اطلاعات به شرکت فنی

برلین, جولای 9 آلمان اطلاعاتی داخلی آژانس هشدار داده است مصرف کنندگان است که اطلاعات شخصی آنها را به چینی, پرد

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

برلین, جولای 9

آلمان اطلاعاتی داخلی آژانس هشدار داده است مصرف کنندگان است که اطلاعات شخصی آنها را به چینی, پرداخت, شرکت ها و یا دیگر تکنولوژی شرکت می تواند تا پایان در دست دولت چین.

در گزارش سالانه خود منتشر پنجشنبه BfV آژانس اشاره کرد که دولت چین دفاتر دسترسی به داده های ذخیره شده در چین توسط شرکت های مانند Tencent Alibaba "را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر برنامه های خدمات وب و تحرک ارائه دهندگان خدمات از جمله به عنوان مثال (دوچرخه های) ارائه دهنده" است که کار در آلمان است.

رئیس BfV توماس Haldenwang گفت: آلمان داده است امن نیست با شرکت های چینی به این دلیل که آنها ملزم به ارائه اطلاعات به دولت خود را.

"هر مشتری در اینجا در آلمان که با استفاده از این سیستم نباید تعجب اگر این اطلاعات در پکن," او گفت. "ما فقط می توانیم هشدار می دهند."

آلمان برترين مقام امنیتی همچنین ابراز نگرانی در مورد آنچه که او به نام "ترکیبی تهدید" از چین که شامل خرید های کلیدی شرکت های آلمانی.

"وقتی که می آید به زیرساخت های حیاتی در تامین انرژی و یا در حال حاضر با 5G خطوط ما باید به در نظر گرفتن چگونه ما می توانیم از خودمان محافظت کنیم" گفت: Horst Seehofer, آلمان, وزیر کشور.

Seehofer افزود که آلمان هنوز برای رسیدن به یک "تصمیم سیاسی" در مورد اینکه آیا اجازه چینی و تجهیزات مخابراتی شرکت Huawei تامین زیرساخت های آلمانی تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات. APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن