آلمان چشم محلی ممنوعیت سفر برای جلوگیری از 2nd ویروس موج

برلین, جولای 14 آلمان نقطه فرد در این بیماری همه گیر کوروناویروس روز سه شنبه گفت که این کشور در دوره برای جلوگ

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399

برلین, جولای 14

آلمان نقطه فرد در این بیماری همه گیر کوروناویروس روز سه شنبه گفت که این کشور در دوره برای جلوگیری از بزرگ موج دوم از عفونت اما تنها اگر مردم در حفظ و تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و در صورت لزوم قرنطینه در مناطق که تجربه خوشه در موارد جدید.

Helge براون که به عنوان آنگلا مرکل رئیس کارکنان وظیفه با هماهنگی دولت همه گیر پاسخ گفت: آلمان است و با توجه به محلی سفر ممنوعیت برای مناطق که دیدن ناگهانی غیر قابل توضیح افزایش ویروس موارد است.

"ما اقدامات مناسب را برای جلوگیری از یک دوم بزرگ موج" براون گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در صدارت در برلین.

"اما این ما را ملزم به ماندن در این دوره نه بی دقتی ما در اقدامات و حفظ احترام ما برای ویروس."

آلمان موفق شده است برای پهن کردن منحنی از عفونت به سه نفر در هر 100,000 نفر در یک هفته—یک نرخ بسیار کم بین المللی مقایسه. این کشور از 83 میلیون نفر گزارش کرده است فقط بیش از 200 ، 000 تایید موارد COVID-19 و 9,077 مرگ و میر پس از شروع آن شیوع.

براون آموزش اورژانس دکتر منسوب آلمان موفقیت برای اقدام سریع در طول مراحل اولیه وقوع بود که با تمرکز بر جلوگیری از کشور نظام سلامت از غرق شدن.

این شامل رد ایده—شناور در اوایل توسط چند دولت ها—امکان ویروس برای رفت و برگشت از طریق این جمعیت به سرعت در دریافت از طریق همه گیر هر چه زودتر و به طور بالقوه پرورش آینده ایمنی.

"ما در این نگاه و نتیجه گیری ما این بود که مگر اینکه یکی به ارمغان می آورد عفونت تحت کنترل شدت سپس آن را تمایل به رشد نمایی" براون گفت.

"ما دور انداخته گله ایمنی به عنوان یک سیاسی سیاست به طور کامل."

اجتماعی فاصله اقدامات و پوشیدن ماسک صورت در عمومی که تبدیل به یک مسئله بزرگ از مشاجره در آلمان و جاهای دیگر خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند اجباری برای ماه های آینده براون گفت.

"ما نیاز به نگه داشتن آنها را در محل برای اطمینان از تعداد کم عفونت," او گفت:.

براون کاهش یافته است به نظر بالا بودن تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر, اما او گفت که دفتر او شد و در تماس دائم با دولت های دیگر برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه های مبارزه با این بیماری همه گیر.

وی با ذکر ژاپن روش آب بندی کردن مناطق که در آن وجود دارد جدید عفونت خوشه اشاره کرد که این امکان پذیر خواهد بود بیش از حد تحت قوانین فدرال آلمان و دولت توافق کردند تا سه ماه پیش.

خواسته در مورد این پیشنهاد روز سه شنبه در سفر خود به بایرن مرکل به نظر می رسد به بازگشت به این ایده نشان می دهد آن را بهتر برای مردم به یقین در مورد محدودیت های مسافرتی را نسبت به خود پیدا کرد و برخی از مکان های, اما نه از دیگران. APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن