آلمان مرد بازداشت بیش از تهدید به حمله مسلمانان

برلین, ژوئن 8 یک مرد بازداشت شده است در آلمان پس از اتهام تهدید حمله به مسلمانان با استناد به ضارب که در حمله

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

برلین, ژوئن 8

یک مرد بازداشت شده است در آلمان پس از اتهام تهدید حمله به مسلمانان با استناد به ضارب که در حمله به مساجد در نیوزیلند در سال گذشته دادستان روز دوشنبه گفت:.

21 ساله از شمال شهر هیلدسهایم مشکوک از اعلام قصد خود را برای انجام یک حمله "با چند مرده" در اینترنت چت در جمعه دادستان در کلل در بیانیه ای گفت.

او بازداشت شده بود در روز شنبه. محققان سلاح در آپارتمان خود که او ظاهرا به دست آورد و برای انجام یک حمله و "فایل های داده با رادیکال جناح راست مطالب" دادستان گفت. مظنون نام منتشر شد.

یک قاضی روز دوشنبه دستور داد او را نگه داشته و در بازداشت به ظن اخلال در صلح با تهدید جرایم و تامین مالی تروریسم یک تعداد که گفته دادستان ناشی از سلاح.

این تحقیقات تا کنون نشان می دهد که او مدت طولانی به عنوان انجام یک حمله در سراسر جهان برای جلب توجه رسانه ها با توجه به دادستان.

آنها گفتند که در این رابطه وی با اشاره به این که حمله به دو مسجد در کرایستچرچ نیوزیلند و کشته شدن 51 نفر در مارس 2019 و گفت: او می خواست به انجام چیزی مشابه. او گفت که هدف او "برای کشتن مسلمانان" با توجه به این بیانیه. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب