جهانی COVID-19 پیشگیری محاکمه هیدروکسی کلروکین به سر

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) در زمان تصمیم خود را بر آنچه شناخته شده به عنوان COPCOV دادگاه پس

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) در زمان تصمیم خود را بر آنچه شناخته شده به عنوان COPCOV دادگاه پس از هیدروکسی کلروکین داشت در یکی دیگر انگلیسی, دادگاه به نفع, به عنوان یک درمان برای بیماران در حال حاضر آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

این COPCOV مطالعه مکث در انتظار بررسی پس از درمان نتایج آزمایش.

این یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده با دارونما است که با هدف به ثبت نام 40,000 بهداشت و درمان کارگران و دیگر در خطر کارکنان در سراسر جهان است که توسط رهبری آکسفورد دانشگاه Mahidol آکسفورد پزشکی گرمسیری واحد پژوهشي (MORU) در پایتخت تایلند, Bangkok.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت هیدروکسی کلروکین می تواند یک بازی را تغییر و پس از آن گفت که او از گرفتن آن خود را حتی پس از ما تنظیم کننده غذا و داروی آمریکا (FDA) توصیه می شود که آن اثر بخشی و ایمنی بودند اثبات نشده.

FDA بعد از لغو اضطراری با استفاده از مجوز برای مواد مخدر برای درمان COVID-19 بعد از آزمایشات نشان داد آنها هیچ سود به عنوان درمان.

اما آکسفورد دانشگاه پروفسور نیکلاس سفید که توسط شرکت پیشرو COPCOV دادگاه گفت: مطالعات از مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل پیشگیرانه پزشکی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به قطعی جواب.

"هیدروکسی کلروکین هنوز هم می تواند به جلوگیری از عفونت و این نیاز به تعیین خواهد شد در یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده" او در بیانیه ای گفت. "این سوال که آیا (آن) می تواند به جلوگیری از COVID-19 یا نه باقی مانده است که مربوط به همیشه است."

سفید تیم گفت: استخدام از کارگران بهداشت و درمان خواهد از سرگیری این هفته گفت: برنامه های تحت راه برای سایت های جدید در تایلند و جنوب شرقی آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی است. نتایج انتظار می رود در پایان این سال است.

مرگ و میر از COVID-19 پیشی گرفتن از نیم میلیون نفر در روز یکشنبه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان در حال حاضر بیش از 10 میلیون نفر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن