اقتصاد جهانی به قرارداد با 5.2 درصد در سال 2020 به عنوان coronavirus همچنان به گسترش: گزارش

منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که بعید است به لرزش کردن اثرات اقتصادی قبل از پایان سال 2020 این گزارش گفت:.اقتص

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
indian economy, global economy, coronavirus latest news, covid 19منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که بعید است به لرزش کردن اثرات اقتصادی قبل از پایان سال 2020 این گزارش گفت:.

اقتصاد جهانی است به احتمال زیاد قرارداد با 5.2 درصد در سال 2020 با coronanvirus هنوز كردن و چشم انداز اقتصادی کشور در سراسر جهان به دنبال خاموش می گوید: یک گزارش.

به گفته نمیخوام و Bradstreet کشور در معرض خطر و جهانی در گزارش چشم انداز که تحت پوشش 132 کشور گسترده تر جهانی زمینه باقی می ماند و حزن انگیز و اقتصاد جهانی نمی خواهد قبل از رسیدن به همه گیر سطح فعالیت دوباره قبل از سال 2022.

اخبار مرتبط

"D&B است که در حال حاضر پیش بینی است که اقتصاد جهانی خواهد شد و قرارداد با 5.2 درصد در سال 2020 – بزرگترین کاهش از زمان جنگ جهانی دوم و به مراتب قوی تر انقباض بیش از 1.7 درصد ثبت شده در سال 2009 در طول بحران مالی جهانی" این گزارش گفت:.

همچنین بخوانید: هند کاهش چین واردات به نصف در یک سال; نیاز به اندازه گیری رویکرد بیشتر به کاهش وابستگی: SBI

منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که بعید است به لرزش کردن اثرات اقتصادی قبل از پایان سال 2020 آن اضافه شده است.

"گسترده کاهش کمی به این معنی است که دارایی های مالی قیمت جهانی منعکس شده شوک به اصول. اما با بسیاری از کشورها کاهش خود مستندات تر و متنوع عکس از ارتقاء و تنزل رتبه پدید آمده است" Dun & Bradstreet اقتصاددان ارشد آرون سینگ گفت.

سینگ بیشتر اشاره کرد که "متاسفانه یک تیز رکود اقتصادی است که هنوز هم پیش بینی و انتظار داریم که اقتصاد جهان را نه رسیدن قبل از همه گیر سطح فعالیت قبل از سال 2022."

این گزارش گفت: هر گونه بهبودی به 2021 (حتی بدون یک ثانیه تقلا همه گیر) در حال رفتن به محدود توسط عوامل مختلف است. قبل از هر چیز خواهد بود و حضور درجات اجتماعی فاصله (با وجود کاهش مستندات) و سطوح بالاتر از پست-مستند بیکاری و فقر است.

تعدادی از موارد در سراسر جهان مربوط به COVID-19 عبور کرده 1.18 کرور و مرگ و میر را در صدر 5.44 لاخ. در هند, مرگ و میر به دلیل این بیماری افزایش به 20,642 و تعدادی از عفونت افزایش یافته و به 7,42,417 در روز چهارشنبه.

سینگ در ادامه گفت اقتصاد هند است و انتظار می رود قرارداد این سال مالی پس از چهار دهه از رشد مثبت است.

"در ماه مارس ما کاهش داد و هند امتیاز به DB5c از DB4d – هر قدر از جمع و جور کردن و به سطح خطر هستند که بالاترین سطح از سال 1994" سینگ اشاره کرد.

DB5 به معنی در معرض خطر و نشان دهنده آن است که "قطعیت قابل ملاحظه است که در ارتباط با بازده مورد انتظار. کسب و کار توصیه می شود به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و/یا بالا انتخاب ریسک معاملات تنها."

Dun & Bradstreet کشور شاخص ریسک فراهم می کند یک مقایسه مرزی ارزیابی خطر انجام کسب و کار در یک کشور است. خطر شاخص تقسیم به هفت باند اعم از DB1 به DB7 با DB1 که کمترین خطر است.

هر گروه تقسیم به چارکهای (a-d) با 'a' نمایندگی کمی کمتر در معرض خطر از 'b' (و غیره). تنها DB7 شاخص است نه تقسیم چارکهای.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن