بالا رفتن? نه چندان سریع: دقیق قوانین جدید حاکم بر آسانسور فرهنگ

تغییر آینده به روزانه عمودی رفت و آمد به عنوان کارگران شروع به بازگشت به قد بلند و ساختمان های اداری در نیویور

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

تغییر آینده به روزانه عمودی رفت و آمد به عنوان کارگران شروع به بازگشت به قد بلند و ساختمان های اداری در نیویورک و شهرهای دیگر. آسانسور سوار قبلا عادی 90 و یا پس از ثانیه تبدیل به یک دلهره آور گیج در حساب چگونه به مردم را به کار با خیال راحت پس از بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و آنها را به خانه برای ماه می باشد.

کارفرمایان و مدیران ساختمان های در حال تهیه پیش نویس قوانین سختگیرانه برای بالا رفتن: محدودیت شدید در تعداد سواران (چهار به نظر می رسد جدید با سحر و جادو شماره) تعیین شده ایستاده نقاط برای به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی اجباری ماسک های مورد نیاز رو به جلو-رو به موقعیت و بدون صحبت کردن.

برخی از شرکت ها در حال استخدام "آسانسور مشاوران" به شکل چگونه به بهترین دریافت هزاران نفر از مردم را به میز متعادل خطر آسانسور چگالی برابر پتانسیل logjam به عنوان سواران صبر کنید — حداقل 6 فوت از هم جدا برای خود تبدیل شود.

بازتاب گسترده علاقه و نگرانی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قصد دارد به وزن در اوایل هفته آینده با راهنمایی برای آسانسور و پله برقی. برای پله برقی را توصیه یکی سوار هر مرحله و دست sanitiser در بالا. برای آسانسور آن را توصیه به محدود کردن تعداد سواران اما نمی مشخص کردن یک عدد فلش نشان دادن مسیرهای مختلف برای روشن و خاموش; ماسک; و نشانه خواست مردم را به "صحبت نمی کند مگر اینکه شما به گفت:" نانسی کلارک برتون ارشد بهداشت صنعتی در CDC است که بخشی از این گروه در حال توسعه جدید راهنمایی.

A temperature check station next to an bank of elevators at the Prudential Center in Boston on June 22, 2020. The elevator ride, a previously unremarkable 90 or so seconds, has become a daunting puzzler in the calculus of how to bring people back to work safely after the coronavirus pandemic kept them home for months. (Tony Luong/The New York Times)

یک چک دما ایستگاه بعدی به یک بانک آسانسور در مشخصاتش مرکز در بوستون در 22 ژوئن سال 2020 است. آسانسور سوار قبلا عادی 90 و یا پس از ثانیه تبدیل به یک دلهره آور گیج در حساب چگونه به مردم را به کار با خیال راحت پس از بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و آنها را به خانه برای ماه می باشد. (تونی Luong/نیویورک تایمز)

این تغییرات در نتیجه پاک کردن علم است. COVID-19 بیشتر سرايت زمانی که مردم در محدوده تنگ به خصوص داخل تنظیمات که در آن قطرات نامرئی می توانید سفر خود را از یک نفر به بعد وثیقه آسیب به ظاهر بی ضرر گفتگو.

"خبر خوب این است: اگر شما نمی خواهم بحث کوچک در آسانسور کسانی که در روز بیش از" جاناتان Woloshin سر از ما املاک و مستغلات در UBS ثروت جهانی مدیریت ارشد سرمایه گذاری که صحبت کرده به مدیران از شرکت های بزرگ بازاندیشی آسانسور سیاست و تکنولوژی از جمله احتمالی استفاده از آسانسور به نام با فرمان صوتی و یا برنامه.

ریچارد Corsi در دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی پورتلند است محاسبه چه مقدار ویروس باقی می ماند در آسانسور اگر فرد آلوده سوار 10 طبقه و یک بار سرفه و صحبت کردن در یک گوشی هوشمند است. پس از خروج از آسانسور — قانون منتشر شد که برخی از آن فرد تولید گازهای گلخانه ای از آسانسور — حدود 25% از فرد تخلیه باقی خواهد ماند تا زمان خالی آسانسور به طبقه اول او برآورد شده است.

با توجه به تمام گمنام با کروناویروس مانند چقدر مورد نیاز است به علت بیماری و چقدر از آئروسل خواهد به یکی دیگر از سوار ریه ها — Corsi نمی تواند تعیین احتمال انتقال است. اما او گفت که دفع از یک فرد آلوده با پوشیدن یک ماسک را با یک آسانسور به مراتب ریسک از گفتن ایستاده در کمتر فضای محدود برای همان مقدار از زمان حتی در داخل خانه -- "100 تا 1000 برابر بیشتر ذرات در هر لیتر هوا" او برآورد شده است.

وکیل خود را?

"ایستاده تا آنجا که راه به عنوان شما می توانید به صورت مورب در آسانسور خواهد بود و صحبت نمی," او گفت:.

"است که باید بخشی از قوانین و مقررات جدید," او اضافه شده است. "آنها باید بزرگ نشانه در آسانسور: صحبت نمی کنم."

بخشی از این چالش است که تجاری, آسانسور, ابعاد آنها متفاوت ساخته شده نیست برای اجتماعی فاصله; برای دیدار با اکثر استانداردهای دولتی آسانسور باید 51 اینچ عمیق و 68 اینچ عرض (4 فوت 3 اینچ حدود 5 فوت و 8 اینچ) با توجه به استنلی آسانسور شرکت. حتی بسیاری از بزرگتر آسانسور را ترک نمی سواران 6 فوت از هم جدا.

"بیشتر شبیه به 3 تا 4 فوت گفت:" داگلاس لینده رئیس بوستون خواص که صاحب چنین نقطه عطفی ساختمان به عنوان مشخصاتش برج در بوستون, General Motors ساختمان در شهر نیویورک و Salesforce برج در سان فرانسیسکو. "اما شما باید یک ماسک بر روی و شما در حال صحبت کردن با یکدیگر."

لینده گفت بوستون خواص حفظ خدمات مشاوره ای از جوزف آلن, یک دانشگاه هاروارد استاديار که دارای تخصص در محیط داخلی کیفیت محیط زیست و کارشناسان در مدیریت ترافیک آسانسور. به کمک آنها کار کردن یک مشکل ریاضی: آنچه باید در حد ظرفیت آسانسور بود به طوری که برای ایجاد یک ترافیک مربا لابی برای کسانی که در حال انتظار برای سوار شدن ؟

مشاوران نمیفهمد چهار می تواند یک حد قابل اعتماد حتی در بلندترین ساختمان تا زمانی که کل ساختمان را اشغال باقی مانده کمتر از 60٪. در غیر این صورت مردم را به صبر بیش از حد طولانی است.

A hand sanitizer dispenser next to a bank of elevators at the Prudential Center in Boston, June 22, 2020. The elevator ride, a previously unremarkable 90 or so seconds, has become a daunting puzzler in the calculus of how to bring people back to work safely after the coronavirus pandemic kept them home for months. (Tony Luong/The New York Times)

یک ضد عفونی کننده دست دوا بعدی به یک بانک آسانسور در مشخصاتش مرکز در بوستون 22 ژوئن 2020. آسانسور سوار قبلا عادی 90 و یا پس از ثانیه تبدیل به یک دلهره آور گیج در حساب چگونه به مردم را به کار با خیال راحت پس از بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و آنها را به خانه برای ماه می باشد. (تونی Luong/نیویورک تایمز)

لینده گفت که با فرض اینکه کمتر از 60 درصد اشغال معقول به نظر می رسید با توجه به اینکه برخی از شهرستانها نیست اجازه دادن به اشغال کامل در ساختمان ها و در عین حال که بسیاری از شرکت ها همچنان به اجازه و یا تشویق به کار از خانه.

اما برخی از شرکت ها در حال گرفتن شماره با محدودیت در تعداد سواران با این استدلال که آنها از آزمون صبر و وعده ایمنی بیشتر نسبت را می توان تضمین شده است.

"من نمی توانم به شما 6 پا در یک آسانسور — شما می خواهم که به کسی بر سقف و کسی که در طبقه" گفت: اندرو هاردی رئیس عملیات در JEMB Realty یک شرکت خصوصی برگزار شد که صاحب و عمل املاک مسکونی و تجاری از جمله استراحتگاه هتل کازینو در شهر آتلانتیک یک فضای خرده فروشی در هرالد مربع و 33 طبقه ساختمان تجاری در منطقه مالی نیویورک.

"ثبت نام ما در حال رفتن به می گویند" هنگامی که سوار آسانسور ما توصیه می کنیم با استفاده از بهترین قضاوت,'" هاردی گفت. "اگر یک آسانسور می آید و دو یا سه نفر در آن هستند و شما احساس راحتی کنید و اگر و شما احساس نمی راحت صبر کنید برای یک بعدی."

"اگر من قرار دادن دو دایره در یک آسانسور و چهار نفر در, آنچه که من را به انجام: دستگیری این افراد است؟"

این کمپین به آسانسور ایمن نشان دهنده بخشی از واقعیت جدید اقتصادی تجاری املاک و مستغلات است که دیده می شود آن اقبال بدبختانه توسط coronavirus. بسیاری از شرکت ها در حال بررسی اینکه آیا آنها نیاز به گران, مرکز شهر, دفاتر اگر کارکنان می تواند کار از خانه تا صاحبخانه در حال کار به ساختمان های خود را احساس به عنوان امن و استقبال به عنوان امکان پذیر است.

JEMB ملک ساختمان جدید تجاری بالا در بروکلین است که باید از جدید, آسانسور, فناوری: یک کارت کلید و یا fob که اجازه می دهد تا مستاجران از طریق یک گردان و به طور خودکار تماس های آسانسور را به طبقه خود. هاردی گفت که تکنولوژی برنامه ریزی شده بود قبل از COVID-19 اما دیگران گفت touchless آسانسور می تواند تبدیل به بسیار شایع تر در حال حاضر.

هست که فقط هر چند که می توان با آسانسور. برخی از ساختمان های در حال باز کردن راه پله, از جمله کسانی که اجرا شده توسط CBRE یکی از بزرگترین املاک تجاری اپراتورهای. بعضی از آنها درخواست مستاجر به تلو تلو خوردن کارمند شروع به بار.

"تصور کنید اگر شما یک 30-داستان ساختمان اداری در شهر نیویورک و شما در حال تلاش برای دریافت 5000 نفر در بین 7 و 9 صبح" گفت: برایان جنینگز CBRE مدیریت مدیر فنی و عملیات کسب و کار در آمریکا که گفت: آسانسور ایمنی به عنوان رتبه برتر پنج نگرانی در میان مشتریان.

ایده های دیگر عبارتند از: تهویه هوا بهتر, استفاده از اشعه ماورای بنفش نور برای کشتن میکروب و ضد میکروبی سطوح لی گفت: خاکستری, آسانسور مورخ از دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت و خبرنگار برای آسانسور جهان مجله. او گفت: تراکم در آسانسور تا به حال صورت این چالش پس از سال 1918 هنگامی که آسانسور ندارد لمس توسط سواران در همه, اما توسط یک اپراتور — نتیجه محدود کردن دست-به-دکمه تماس بگیرید.

امروز چالش گسترده تر است.

"من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی که قابل مقایسه با این" او گفت:. "این است که جهان کوچکترین اتاق و من نمی خواهم به در آن وجود دارد با شخص دیگری است."

©2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب