خبر خوب برای مسافران! Delhi Metro به تعمیرات اساسی 10 قدیمی ترین قطار در حال اجرا بر روی قرمز و خطوط آبی; جزئیات

این 10 آموزش کار در مترو دهلی قرمز و آبی خطوط 389 کیلومتر شبکه پوشا دهلی شورای ملی مقاومت.Delhi Metro قدیمی تر

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
این 10 آموزش کار در مترو دهلی قرمز و آبی خطوط 389 کیلومتر شبکه پوشا دهلی شورای ملی مقاومت.

Delhi Metro قدیمی ترین قطار مجموعه برای وصله پینه کردن! در تلاش برای آوردن یکنواختی در مسافر تجربه در سراسر قدیمی و جدید دالان مترو دهلی نو قصد دارد به طور کامل تعمیرات اساسی 10 از آن قدیمی ترین قطار در سال آینده. این قطار بودند القاء راه بازگشت در سال 2002. به آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) دعوت کرده است مناقصه برای "مقاوم سازی" کار به عنوان بسیاری از 74 مربیان ساخته شده در کره جنوبی را تشکیل می دهند که 10 آموزش مجموعه. این 10 آموزش کار در مترو دهلی قرمز و آبی خطوط 389 کیلومتر شبکه پوشا دهلی شورای ملی مقاومت. در حال حاضر مترو دهلی خدمات در دسترس نیست با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که این مرکز هنوز به تصویب resumptions مترو عملیات دقیق SOP شده است chalked برای مدیریت خدمات با توجه به IE گزارش.

عنوان مناقصه سند نوسازی کار انجام خواهد شد در دهلی نو مترو را پشاور, بنارس پارک و Yamuna بانک انبار. وجود بیش از 280 چنین مترو مربیان ساخت تا حدود 70 قطار شده اند که عملکردی از سال 2002. با توجه به DMRC رسمی اعلام شده در گزارش مترو مربیان باید یک عمر حدود 30 تا 35 سال است. اما به منظور اطمینان از طول عمر چنین اواسط زندگی مداخلات مورد نیاز برای حل و فصل مسائل ناشی از طولانی ساییدگی و پارگی, او گفت:.

اخبار مرتبط

بر اساس این گزارش تعمیرات اساسی را پوشش کفپوش فضای بین دو مربیان CCTVs داخلی, صفحه نمایش, پانل, شارژ امکانات و همچنین سیستم های ایمنی از جمله آتش و دود تشخیص است. این پروژه برآورد هزینه Rs 62.28 کرور. صورتی و سرخابی دالان ساخته شد تحت Delhi Metro فاز سوم توسعه مجهز با ویژگی های از قبیل لرزش و گرما عایق کشیده دیجیتال پانل های صفحه نمایش پورت USB برای شارژ لپ تاپ و موبایل و غیره. قدیمی, مربیان, مترو دهلی نو به خصوص در قرمز و آبی خطوط فاقد بسیاری از این ویژگی های مدرن. پس از تعمیرات اساسی کامل است این مربیان نیز باید CCTVs پانل نمایش زمان واقعی حرکت قطار بین ایستگاه های مترو ترتیبات خوراک ویدئویی در دسترس بودن داخل کابین از اپراتورهای قطار, در میان دیگران.

Delhi Metro عملیات آغاز شده بود در سرمایه های ملی در سال 2002 به همراه 8.3 کیلومتر بین خط قرمز تیس Hazari و Shahdara ایستگاه های مترو. در حال حاضر شبکه مترو به عنوان بسیاری به عنوان 285 ایستگاه. خط قرمز مترو دهلی نو متصل Rithala با شهید Sthal در Ghaziabad در حالی که خط آبی که دارای دو بازو متصل دورکا بخش 21 ایستگاه مترو با نویدا الکترونیکی شهر و Vaishali ایستگاه های مترو.

این مستند دوره با توجه به COVID-19 نیز مورد استفاده توسط DMRC به صنوبر تا سیستم AC بیش از 2,200 مترو مربیان بازرسی به عنوان بسیاری از 1,100 پله برقی و 1000 آسانسور. قبل از این مستند چنین گسترده تمیز ورزش نمی تواند انجام به عنوان قطار اجرا تا 20 ساعت در روز است. تمیز کردن ورزش در سراسر دهلی نو شبکه مترو را در بهتر AC محیط زیست در تابستان با توجه به DMRC رسمی. این مستند در سراسر کشور محروم کرده است دهلی نو مترو از درآمد اجرا به صدها کرور این گزارش اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب