گوگل چهره کارمند درخواست برای پایان دادن به تکنولوژی فروش به پلیس

کارگران در طومار دیده می شود رویترز ابراز ناامیدی با گوگل نه پیوستن به "میلیون ها نفر که می خواهند به defang و

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

کارگران در طومار دیده می شود رویترز ابراز ناامیدی با گوگل نه پیوستن به "میلیون ها نفر که می خواهند به defang و پال خواستار قطع بودجه دولت" ادارات پلیس. و مدنی در سراسر ایالات متحده برای سال به نام برای پوسته پوسته شدن پشت سنتی پلیس و تلاش به دست آورده اند شتاب از طریق تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

"ما نباید در کسب و کار بهره مندی از نژادپرستانه پلیس" گوگل درخواست گفت. آن اشاره کرد فروش این شرکت G Suite بسته که شامل ابزار برای ایمیل سند در حال ویرایش و ذخیره سازی فایل به اداره پلیس در Clarkstown, New York.

یک سخنگوی گوگل گفت: ایسنا در پاسخ به "ما دیرینه شرایط استفاده برای به طور کلی در دسترس محاسبات سیستم عامل مانند Gmail ، G سوئیت و Google Cloud Platform و این محصولات را در دسترس باقی می ماند برای دولت و مقامات محلی از جمله ادارات پلیس استفاده کنید."

Clarkstown پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گوگل مواجه داخلی انتقاد در گذشته بیش از خرید و فروش و مشارکت و دخالت نظامی آمریکا و همچنین دولت های خارجی دیده می شود توسط فعالان حقوق بشر به عنوان استبدادی.

در حالی که این شرکت با به عقب کشیده از برخی از معاملات مانند تشخیص صورت, آن را در پاسخ به نگرانی گفت آن باقی می ماند متعهد به کمک به دولت با امنیت سایبر و مسائل دیگر.

"ما متعهد به کار است که باعث می شود تفاوت معنی دار برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و کارکنان خود را ساخته اند و بیش از 500 محصول پیشنهادات در هفته های اخیر که ما در حال بررسی" سخنگوی اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن