دولت باز می شود تا کد منبع از Aarogya Setu برنامه

تقریبا 98% از Aarogya Setu کاربران بر روی پلت فرم آندروید است.دولت ساخته شده است که کد Aarogya Setu Covid نرم

توسط HONARMANDKHABAR در 7 خرداد 1399
aarogya setu, aarogya setu safety concerns, is aarogya setu safe, privacy concerns aarogya setu, aarogya setu source code, aarogya setu open source, COVID-19, coronavirus contact tracing appتقریبا 98% از Aarogya Setu کاربران بر روی پلت فرم آندروید است.

دولت ساخته شده است که کد Aarogya Setu Covid نرم افزار منبع باز در تلاش برای کاستن ترس در اطراف حریم خصوصی شهروندان است. ساخت کد منبع باز به این معنی است که هر کسی مثل یک توسعه دهنده می تواند بازرسی کد منبع و پرچم هر گونه پتانسیل خطرات امنیتی.

پیش از این دسترسی توسعه دهندگان به کد منبع محدود بود آن را به عنوان باز نمی شود و منجر به نگرانی ها در مورد حفظ حریم خصوصی و پاسخگویی دولت است. به عنوان نرم افزار توسعه داده شد به عنوان یک مشارکت عمومی-خصوصی را خواستار شد که کد منبع باید منبع باز اجازه می دهد هر کس به آن بازرسی و پرچم هر گونه مسائل ممکن است.

اخبار مرتبط

دولت در روز سه شنبه گفت: به عنوان ارکان کلیدی از Aarogya Setu شده اند شفافیت حریم خصوصی و امنیت و در خط با هند در سیاست های منبع باز نرم افزار کد منبع از Aarogya Sety در حال حاضر ساخته شده است منبع باز است. کد منبع برای نسخه آندروید است که در حال حاضر در دسترس برای بررسی و همکاری در حالی که از iOS انجام خواهد شد طی دو هفته آینده. تقریبا 98% از Aarogya Setu کاربران بر روی پلت فرم آندروید است.

"باز کردن کد منبع به توسعه جامعه ما نشانگر پایبندی به اصول شفافیت و همکاری" ،

این برنامه منتشر شد و در مارس 2 با هدف فعال کردن بلوتوث تماس مبتنی بر ردیابی نقشه برداری از احتمال نقاط و انتشار اطلاعات مربوط به Covid-19.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب