دولت ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite در هند; در اینجا به همین دلیل و آنچه در آن به معنی برای کاربران

دولت هند آن را روشن ساخته است که برنامه های چینی مانند Infinite و UC Browser یک تهدید برای امنیت ملی و مانند س

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
دولت هند آن را روشن ساخته است که برنامه های چینی مانند Infinite و UC Browser یک تهدید برای امنیت ملی و مانند سرخپوستان توصیه به استفاده از آنها ندارد.

دولت هند ممنوع اعلام کرده است 59 نرم افزار با لینک کلیک کنید برای چین برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی است. دولت شده است خانههای گلی خالی این ممنوعیت برای برخی از زمان در حال حاضر نزدیک بررسی خطرات با استفاده از این برنامه در هر برنامه اساس پس از پرچم قرمز مطرح شد توسط چند منابع بی نام من.e, سازمان های اطلاعاتی. نگرانی اصلی به نظر می رسد مجموعه ای از داده های کاربر و غیر مجاز ارسال این داده ها به مکان های خارج از هند است.

چرا دولت ممنوع 59 نرم افزار با لینک کلیک کنید برای چین ؟

اخبار مرتبط

این ممنوعیت می آید تنها چند روز پس از آن گزارش شد که دولت در حال دریافت مشاوره از سازمان های اطلاعاتی در برابر استفاده از 52 برنامه های بسیاری از آنها را با لینک به چین بیش از نگرانی های حریم خصوصی. زوم مبتنی بر برنامه نیز گزارش بخشی از این فهرست است. به تازگی نیز گزارش می دهد که دولت خواسته بود گوگل و اپل برای ممنوعیت برنامه های چینی مانند Infinite و CamScanner از Play Store و App Store بود چیزی بود که بعد از تایید (توسط دولت) به خبر جعلی.

که گفت:, آن را مانند به نظر می رسد دولت به حال واقع شده است از نزدیک به تماشای بسیاری از برنامه های چینی بیش از نگرانی از امنیت داده ها و حفظ حریم خصوصی از 130 کرور هندی.

در یک مصاحبه مطبوعاتی وزارت فناوری اطلاعات در حال حاضر تایید ممنوعیت 59 نرم افزار با لینک کلیک کنید برای چین به اتهام مشارکت در فعالیت های که در حال مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی.

چه می کند این ممنوعیت معنی برای کاربران ؟

"شده است وجود دارد قوی کر در فضای عمومی را سخت عمل در برابر برنامه های است که آسیب هند حاکمیت و همچنین حریم خصوصی شهروندان" آزادی مطبوعات بیشتر گفت و اضافه کرد که "دولت هند تصمیم گرفته است به عدم استفاده از برنامه های خاص مورد استفاده در هر دو تلفن همراه و غیر همراه و اینترنت دستگاه را فعال کنید."

آن را بلافاصله روشن اگر دولت خواسته است گوگل و اپل برای ممنوعیت امثال Infinite و دیگران در این لیست گنجانده از Play Store و App Store و/یا انشعابات اگر کسی که می رود در برابر این ممنوعیت و با استفاده از هر یک از این برنامه ها در هند رفتن به جلو. در زمان پر کردن داستان Infinite است که هنوز هم در دسترس برای استفاده در فروشگاه Google Play و Apple App Store, پس از آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی. Isp ها خواسته شده برای جلوگیری از دسترسی به برنامه سرور را می توان یکی از راه های چگونه دولت می تواند اطمینان از فعال کاربران می توانند از آنها استفاده نمی کنه.

در حال حاضر دولت هند آن را روشن ساخته است که برنامه های چینی مانند Infinite و UC Browser یک تهدید برای امنیت ملی و مانند سرخپوستان توصیه به استفاده از آنها ندارد. ممنوعیت Infinite می ایستد ترین دلیل تنها به تازگی به آن گرفتار شد جاسوسی بر روی آی فون کاربران در هند (و جهان) با Bytedance متعلق به شرکت و سپس بالا آمدن و گفت: آن را نمی خواهد دوباره آن را انجام دهد.

لیست کامل از برنامه های چینی ممنوع در هند

Infinite, Coco, Kwai, UC Browser, Baidu, نقشه Shein, برخورد پادشاهان, DU battery saver, Helo, Likee, YouCam makeup, Mi, جامعه, CM Browser, ویروس, پاک, APUS, مرورگر, ROMWE, باشگاه, کارخانه Newsdog زیبایی پلاس, WeChat, UC, اخبار, QQ, پست, Weibo با xender, QQ موسیقی QQ اخبار سایت Bigo زنده SelfieCity ایمیل استاد موازی فضای Mi تماس تصویری (Xiaomi), WeSync, ES File Explorer, Viva Video – QU تصویری Inc, Meitu, Vigo, ویدئو, ویدئو جدید, وضعیت DU ضبط خرک - مخفی کردن Cache Cleaner DU App studio, DU, تمیز کننده, DU, مرورگر Hago بازی با دوستان جدید Cam Scanner, Clean Master – Cheetah Mobile, تعجب, دوربین, عکس, تعجب, QQ Player, ما, دیدار, شیرین, Selfie, Baidu, ترجمه Vmate QQ International, QQ, مرکز امنیت QQ Launcher U تصویری, V, پرواز, وضعیت, تصویری, تلفن همراه, افسانه, DU حریم خصوصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن