قهرمان MotorCorp قیمت سهم تا 50 درصد از ماه مارس ؛ این غول خودرو تعویض دنده به نگه داشتن در صف آرایی?

قهرمان MotoCorp دیدم جلو زدن مالیات کاهش یافته و 91 درصد با توجه به تغییر جدید در نظام مالیاتی و تجدید بیش از

توسط HONARMANDKHABAR در 21 خرداد 1399
قهرمان MotoCorp دیدم جلو زدن مالیات کاهش یافته و 91 درصد با توجه به تغییر جدید در نظام مالیاتی و تجدید بیش از حد تأمین با توجه به کاهش های مالی سال 2020 سود.

خودرو غول پیکر قهرمان MotoCorp گزارش 15 ٪ در سال سقوط در سود پس از کسر مالیات در ماه های ژانویه-مارس سه ماهه کمتر از حد انتظارات با توجه به BS-4 موجودی ترخیص و به سراسر کشور مستند. قهرمان MotoCorp های موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها, تولید کننده است که در میان بزرگترین دو چرخ تولید کنندگان در جهان شاهد کاهش فروش 21 درصد از سال گذشته به عنوان یک نتیجه, حاشیه EBITDA کاهش یافته و نزدیک به 300 اساس امتیاز, بر اساس سال به 10.6%. بازیابی برای این شرکت است تا حد زیادی انتظار می رود رانده تقاضا از مناطق روستایی هند و انتظار افزایش تقاضا برای حمل و نقل شخصی در شهری در هند است. با 50 درصد افزایش در قیمت سهام از ماه مارس پایین باید سرمایه گذاران به خرید سهام در حال حاضر ؟

قهرمان MotoCorp دیدم جلو زدن مالیات کاهش یافته و 91 درصد با توجه به تغییر جدید در نظام مالیاتی و تجدید بیش از حد تأمین با توجه به کاهش های مالی سال 2020 سود. اما آمار فروش در زمان ضربه به دلیل واردات از چین و سپس coronavirus کمک های مستند. "HMCL کسب و کار نهفته بود از مستندات و واردات اختلالات از چین در ماه های ژانویه-فوریه برای آن BSVI قطعات لوازم و سپس بسته شدن تمام امکانات خود را در ماه مارس" کارگزاری و شرکت تحقیقات ICICI اوراق بهادار گفت. قهرمان MotoCorp گفت که درآمد برای مارس چهارم شده اند 7,400 تومان کرور روپیه زمینه و حاشیه EBITDA می تواند مقیاس به 13.5% اگر نه برای coronavirus اثرات مربوط.

اخبار مرتبط

هزینه های دیگر برای قهرمان MotoCorp بيشتر از برآورد و تخت در سه ماهه در نظر روپیه با وجود 13.4% کاهش در حجم از سه ماهه قبلی است. این ممکن است شامل برخی از COVID-19 مربوط به هزینه های ذکر شده توسط شرکت با توجه به شرکت کارگزاری Motilal Oswal. : سهام معاملات در 19.8 x/x 16.2 FY21/FY22E EPS. سود سهام پرداخت شده توسط این شرکت در آخرین سال مالی رشد شاخص تا 90 تومان به ازای هر سهم از Rs 87 به ازای هر سهم از سال قبل است.

ICICI Sec تجدید نظر درآمد خود را تخمین می زند برای دو سال مالی پایین 4.9% در سال مالی 2021 و پایین 2.8% در سال مالی 2022. پت انتظار می رود کاهش 8.8 درصد در بعد مالی قبل از دوره نقاهت و رشد تقریبا 1% در سال مالی 2022. "ما مانند سهام این تجمع اخیر (~50%) است به حداقل برسد ارزیابی ما آسایش. ما ما را قطع EPS برای FY21E/FY22E توسط -8.8%/0.8 درصد بود در حالی که حفظ هدف ما متعدد در 15x FY22E EPS" تحلیلگران در ICICI اوراق بهادار گفت: در حالی که در حاشیه سهام از اضافه کردن امتیاز به یک امتیاز با یک هدف قیمت تومان 2,268 هر کدام. Motilal Oswal یک خرید امتیاز در انبان اما خودداری از قیمت هدف.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب