HIV درمان برای هیچ سود برای بستری COVID-19 بيمار در دادگاه

دانشمندان در حال اجرا بازیابی آزمایشی در دانشگاه آکسفورد گفت که نتایج "که با رد کردن هر گونه معنی دار مرگ و می

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

دانشمندان در حال اجرا بازیابی آزمایشی در دانشگاه آکسفورد گفت که نتایج "که با رد کردن هر گونه معنی دار مرگ و میر نفع لوپیناویر-ریتوناویر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار مورد مطالعه قرار دهیم."

دانشمندان دریافتند تفاوت در مرگ و میر و طول مدت بستری در بیمارستان و یا در خطر قرار داده و در یک زمانی که آنها در مقایسه با 1,596 بیماران داده لوپیناویر-ریتوناویر با 3,376 بیماران در گروه کنترل بود.

AbbVie وارز Kaletra است که ترکیبی از مواد مخدر لوپیناویر و ریتوناویر مورد استفاده برای مبارزه با اچ آی وی است. این شرکت افزایش یافته بود منابع خود را در حالی که آن را تعیین اینکه آیا می توان آن را مورد استفاده برای درمان COVID-19.

"این نتایج اولیه نشان می دهد که برای بیماران بستری با COVID-19 و نه بر روی یک دستگاه تهویه, لوپیناویر-ریتوناویر است نه یک درمان موثر" پیتر Horby ارشد محقق در دادگاه گفت.

دانشمندان قادر به نتیجه گیری در مورد اثربخشی این دارو ترکیبی در بیماران هواکش به دلیل مشکل در اجرای آن است.

لوپیناویر-ریتوناویر است همچنین در حال مطالعه در یک دادگاه توسط سازمان جهانی بهداشت.

آکسفورد-بازیابی مبتنی بر محاکمه شده است بررسی اثربخشی شش ممکن است COVID-19 درمان, ثبت نام 11,800 بیماران در همه.

بازو از دادگاه تحصیل دگزامتازون یک استروئید در آن یافت کاهش مرگ و میر بیماران که نیاز به اکسیژن. یکی دیگر از بازوی یافت مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ بهره مند شوند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب