هنگ کنگ پلیس آب آتش توپ و گاز اشک آور در اعتراض به امنیتی جدید قانون

پکن پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون در اواخر روز سه شنبه پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزا

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

پکن پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون در اواخر روز سه شنبه پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزادترین شهر و یکی از ترین در جهان پر زرق و مراکز مالی بر روی یک مطلب استبدادی مسیر.

به عنوان هزاران نفر از معترضان در مرکز شهر جمع شده بودند برای تجمع سالانه به مناسبت سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل و شلیک گلوله به عنوان آنها ساخته شده پس از دستگیری جمعیت ریخته به خیابانها شعار "مقاومت تا پایان" و "هنگ کنگ استقلال".

"من می ترسم از رفتن به زندان اما عدالت من برای آمدن امروز من مجبور به ایستادن" گفت: یکی از 35 سال که به نام او به عنوان ست.

قانون جدید مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان و دیدن سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد برای استرداد به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی.

چین به تصویب رسید و آن را در پاسخ به اعتراضات سال گذشته باعث نگرانی است که پکن شد خفقان شهر آزادی های تضمین شده توسط "یک کشور دو سیستم" فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به قانون است.

در اوایل روز چهارشنبه پلیس ذکر شده در این قانون برای اولین بار در مقابله با داعش است.

"شما نمایش پرچم یا بنر/شعار/یا انجام خودتان را با قصد مانند تجزیه طلبی و یا براندازی که ممکن است تشکیل جرائم تحت ... امنیت ملی قانون" پلیس گفت: در یک پیام نمایش داده شده در یک بنفش بنر.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند "مشکل" خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

اما منتقدان ترس آن را سرکوب آزادی ها هستند که به عنوان کلیدی برای هنگ کنگ را با موفقیت به عنوان یک مرکز مالی.

پلیس اخراج از ماشین های آب پاش سعی در متفرق کردن معترضان و بعد گفت: آنها تا به حال ساخته شده بیش از 70 بازداشت غیر قانونی مجمع و دیگر جرائم با برخی مربوط به تخلفات بر اساس قانون جدید.

یک بازی موش و گربه یادآور سال گذشته اغلب تظاهرات خشونت آمیز به دنبال, با معترضان مسدود کردن جاده ها قبل از در حال اجرا به دور از پلیس ضد شورش شارژ با باطوم تنها به ظهور مجدد در جای دیگر.

پلیس ارسال شده تصاویر در توییتر از یک افسر با خونریزی بازوی گفت: او با چاقو توسط "تظاهر برگزاری اشیاء تیز." مظنون فرار کرد در حالی که تماشاگران ارائه کمک به پلیس گفت:.

در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته صدها نفر از معترضان با هجوم و تخریب این شهر مقننه در اعتراض به یک لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است.

کسانی که تظاهرات تبدیل شده و خواهان دموکراسی فلج نقاط شهر و هموار کردن راه برای پکن اعمال قانون جدید است.

'اجتناب ناپذیر'

در پکن ژانگ Xiaoming اجرایی معاون پکن هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به خبرنگاران گفت: متهمان دستگیر جدید پکن-اجرای امنیت اداره می شود سعی در سرزمین اصلی.

او گفت: دفتر جدید abided قانون چینی و هنگ کنگ نظام حقوقی نمی تواند انتظار می رود برای اجرای قوانین سرزمین اصلی است. ماده 55 از قانون آمده است که پکن امنیت در هنگ کنگ می تواند ورزش صلاحیت بیش از "پیچیده" یا "جدی" موارد است.

"این قانون یک هدیه تولد به (هنگ کنگ) و خود را نشان می دهد ارزش ارزش در آینده" ژانگ گفت قانون را نمی توان عطف به ماسبق.

صحبت در پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت نخستین سالگرد, شهر, پکن, حمایت رهبر, کری لام گفت: این قانون مهم توسعه این شهر را بازگشت به قانون است.

"آن نیز اجتناب ناپذیر و بی درنگ تصمیم به بازگرداندن ثبات" لام گفت: در بندر-مقابل محل که در آن 23 سال پیش آخرین استعماری فرماندار Chris Patten یک منتقد سرسخت امنیتی قانون tearfully دست بازگشت هنگ کنگ به چین حکومت.

برخی از نرم افزار-پکن مقامات سیاسی و مفسران می گویند قانون است که در آب بندی هنگ کنگ دوم "بازگشت" به سرزمین مادری پس از اولین شکست را به ساکنان به پاشنه.

لو Huining سر پکن را بالا دفتر نمایندگی در هنگ کنگ گفت: در این مراسم که قانون به یک "آرمان مشترک" از هنگ کنگ شهروندان است.

منتقدان را محکوم به عدم شفافیت در جزئیات این قانون تا زمانی که از آن رونمایی شد. آن به اجرا در آمد در 11 p. m. (1500 GMT) روز سه شنبه.

برخی از معترضان به عضویت در گروه های خود را فقط قبل از این قانون به اجرا در آمد هر چند خواستار مبارزه برای دموکراسی به رفتن دریایی.

"من تو را دیدم امروز صبح وجود دارد برای جشن های هنگ کنگ تحویل اما برای من آن است که یک مراسم تشییع جنازه, مراسم تشییع جنازه برای "یک کشور دو سیستم" گفت: دموکراسی نماینده مجلس Kwok Ka-ki.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن