هپی چیر - ایلی تویز - نمایندگی رسمی محصولات اینتکس

معمولا شما در هنگام سفارش یک محصول خصوصا یک هپی چیر ایرانی ، این امکان را دارا هستید که رنگ محصول خود را انتخ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

معمولا شما در هنگام سفارش یک محصول خصوصا یک هپی چیر ایرانی ، این امکان را دارا هستید که رنگ محصول خود را انتخاب نمایید. این مزیت بیشتر بر روی هپی چیرهایی وجود دارد که ساختاری ساده را دارا هستند. دارا بودن این جیب قطعا یک مزیت عالی به شمار می رود به این صورت که شما می توانید در هنگام استفاده و نشستن بر روی هپی چیر به سادگی هر چه تمام تر وسایل اضفی خود را در داخل این محفظه قرار داده و نگران گم شدن آن ها نباشید. نرمی و راحتی این نوع پارچه و همین طور قابلیت انتخاب رنگ ، شست و شوی آسان و هم چنین ضخامت این نوع پارچه از مهم ترین خصوصیات پارچه مخمل به شمار می رود. نحوه مراقبت از این محصولات و همین طور قابلیت شست و شوی این جنس نیز از دیگر مزایای خوب این هپی چیر های چرم و چرم مصنوعی به حساب می آید. اما بدون شک هر محصولی باید دارای جنس بسیار خوب و کیفیت بالایی باشد ، تا هم مشتری از استفاده آن لذت ببرد و دلیل بعدی آن طول این مبل هپی چیر بالا باشد . جهت خرید مبل های هپی چیر یک نفره و دو نفره تخت شو بایستی از نزدیک آنها را مشاهده فرمایید زیرا در این مورد ممکن است در هنگام حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شود و شرکت در قبال آن هیچ مسولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

برای تعبیه این فضا حتما نیاز است که هپی چیر انتخابی شما دارای دستگیره باشد که بتوان این محفظه را بر روی آن خلق کرد. بعضی از مدل ها ممکن است یک عدد جیب بسیار کوچک را بر روی محصول خود قرار دهند که خب قطعا شاید تنها بتوانید گوشی موبایل و یا خودکار و دفترچه و از این قبیل وسایل کوچک را در داخل آن قرار دهید اما یک سری دیگر از مدل ها با قرار دادن و تعبیه یک جیب بزرگ تر سعی می کنند تا به نحوی فضا برای قرار گیری وسایل بزرگ تر نظیر کتاب را هم فراهم کنند که خب این عامل بسته به ابعاد و ظرفیت خود هپی چیر نیز دارد. دارا بودن یک عدد زیر پایی در کنار یک هپی چیر باعث می شود تا شما پس از قرار گیری بر روی محصول بتوانید در بهترین حالت ممکن پاهای خود را دراز کرده و بر روی این زیر پایی قرار دهید. این نکات باعث شده است تا شما با خیال راحت بتوانید به این دو جنس اطمینان کنید. در ایران شما می توانید این مبل را با نام های بین بگ، مبل شنی یا مبل شادی پیدا کنید. این نوع پارچه نیز در تولید اکثر هپی چیر ها و مبل های شنی و بین بگ استفاده می شود که خب رضایت خاطر مشتریان را هم به همراه داشته است.

پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید حتما از فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس نیز دیدن کنید زیرا تنوع بالای هپی چیر ها و همین طور قیمت های ارزان و کیفیت بالای محصولات این فروشگاه باعث شده تا همواره مشتریان از این فروشنده ابراز رضایت کنند. هر یک از این لایه ها دارای جنس متفاوتی می باشد که تولید کنندگان مبل های راحتی به نسبت سلیقه مشتریان از مواد مختلفی استفاده می کنند. این مبل به راحتی قادر است در تمام سنین تا وزن 150 کیلوگرم را بدون آسیب دیدن تحمل کند. به همین دلیل با رعایت چنین نکاتریزی میتوانید به راحتی از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنید. به طور حتم مبل های شنی در دسته مبل های راحتی و طبی قرار می دهند چرا که نوع طراحی آن ها و مواد استفاده شده در هر لایه باعث شده است تا مبل های شنی بسیار حالت پذیر و نرم باشند . این مدل از پارچه نیز شبیه به پارچه مخمل است که خب تقریبا به دلیل داشتن نقوش و طرح های ریزی که بر روی خود موجود دارد ، با پارچه مخمل متفاوت شده است.

تولید کننده مبل شنی اینتکس لند، پوسته و هم محتویات داخل مبلها از مقاومت و طول عمر بالایی برخوردار هستند به حدی که 150 تا 400 کیلوگرم تحمل وزن دارند ولی فقط اسم آنها متفاوت است که در حالت های نشسته، مبل لش، لشینگ و شکل لمی قابل استفاده هستند. تنوع بالای محصولات و قیمت های متفاوت این کالاها در کنار رنگ بندی مختلف و امکان ساخت محصول مورد نظر شما با ابعاد و رنگ دلخواه ، همگی از مهم ترین ویژگی هایی است که شما می توانید سفارش خود را از طریق این فروشگاه به ثبت برسانید. در همین خصوص نیز می توانید با مطالعه این بخش با یک سری از امکانات اضافی این محصولات آشنا شوید تا در هنگام خرید بتوانید این امکانات را هم بر روی محصول مورد نظر خود درخواست کنید. حتی اگر قصد استفاده از لب تاب و گوشی خود در حین استفاده از هپی چیر را هم دارید ، می توانید از زیر پایی این محصول استفاده نموده و لب تاب خود را بر روی آن قرار دهید که این نکته هم بسیار کاربردی خواهد بود. با توجه به جنس های این محصولات و هم چنین با در نظر گرفتن ابعاد و نوع یک محصول که شما قصد دارید آن را تهیه کنید ، پیشنهاد می کنیم قیمت یک هپی چیر را هم در نظر بگیرید و سپس خرید خود را انجام دهید.

Post has been gener᠎ated  with the he​lp of G SA Con᠎tent G en​er at or Dem᠎ov ersion᠎.

آخرین مطالب