HSBC MF علائم پایین قرار گرفتن در معرض در DHFL به 100%

این حرکت توسط صندوق خانه منجر به کاهش در خالص ارزش دارایی ها (NAV) در هر دو بدهی طرح توسط 9-10 ٪ در روز جمعه.H

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
این حرکت توسط صندوق خانه منجر به کاهش در خالص ارزش دارایی ها (NAV) در هر دو بدهی طرح توسط 9-10 ٪ در روز جمعه.

HSBC جهانی مدیریت دارایی مشخص است در پایین آن قرار گرفتن در معرض از 75% تا 100% در آن دو بدهی طرح های برگزاری غیر-تبدیل اوراق قرضه (NCDs) از دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL). این حرکت توسط صندوق خانه منجر به کاهش در خالص ارزش دارایی ها (NAV) در هر دو بدهی طرح توسط 9-10 ٪ در روز جمعه.

داده ها از ارزش تحقیقات نشان می دهد که NAV HSBC کوتاه مدت صندوق پایین بود 9.01% در روز جمعه. در حالی که منو از HSBC کم مدت صندوق کاهش یافت و 9.74%. صندوق خانه گفت: هر دو بدهی تا به حال طرح های سرمایه گذاری در NCD از DHFL که بالغ در ماه اوت و سپتامبر سال گذشته است.

اخبار مرتبط

HSBC جهانی مدیریت دارایی در آن توجه داشته باشید در روز جمعه گفت: بهبود پول در آینده قابل پیش بینی به نظر می رسید دشوار و اقتصاد رکود باعث همه گیر است که تنها رود به شتاب در کوتاه مدت. "ما تصمیم گرفته اند برای بیشتر خوانده شده را علامت پایین بالغ DHFL NCDs از 75 ٪ به 100٪. بنابراین بالغ DHFL NCDs در سراسر ما نهفته بودجه خواهد بود به ارزش صفر با تاثير از مارس 08, 2020 گفت:" صندوق خانه.

DHFL در حال حاضر در دست شرکت های بزرگ به عجز از پرداخت دیون با وضوح روند آغاز شده توسط بانک مرکزی هند تحت مقررات عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی (ورشکستگی و انحلال مجموعه مقالات ارائه دهندگان خدمات مالی و نرم افزار به داوری اقتدار) قوانین 2019.

به موجب پذیرش قطعنامه روند در NCLT کمیته طلبکاران تشکیل شد و این قطعنامه روند در جریان است. "با توجه به Covid-19 همه گیر و حاصل ملی مستند روند حل شده است به تعویق افتاد. علاوه بر این بازارهای مالی روبرو هستند حاد نوسانات و نقدینگی. بیشتر وجود دارد تجارت/حل و فصل محدودیت های قابل اجرا در بالغ NCDs گفت:" صندوق خانه در توجه داشته باشید.

داده ها از ارزش تحقیقات نشان می دهد که در مارس 8, HSBC کوتاه مدت صندوق داده بود در بازگشت از -9.97% در حالی که HSBC کم مدت صندوق به منفی بازده 12.93 درصد در یک سال گذشته.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن