آن را بازپرداخت: Rs 62,361 کرور روپیه پرداخت به عنوان مالیات مستقیم بازپرداخت بین آوریل 8 و 30 ژوئن

آن را بیشتر گفت که بازپرداخت این قدر صادر شده است به طور کامل به صورت الکترونیکی شده اند و به طور مستقیم واریز

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
It further said that refunds of this magnitude have been issued completely electronically and have been directly deposited into the bank accounts of the taxpayers. آن را بیشتر گفت که بازپرداخت این قدر صادر شده است به طور کامل به صورت الکترونیکی شده اند و به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی از مالیات دهندگان.

درآمد بخش مالیات در روز جمعه گفت که آن را صادر کرده است بازپرداخت تومان ارزش 62,361 کرور در طول 8 آوریل تا 30 ژوئن دوره است. بخش پردازش 20.44 لاخ موارد در 56 روز هفته در این دوره است.

در آوریل 8, دولت اعلام کرده بود که این امر در انتظار انتشار آن را بازپرداخت برای کمک به افراد و کسب و کار جزر و مد بیش از پتانسیل جریان نقدی مسائل با توجه به مستند. گروه گفت: آن را صادر کرده است بازپرداخت در 76 مورد در هر دقیقه در طول این زمان.

اخبار مرتبط

"درآمد-مالیات بر بازپرداخت به مقدار Rs 23,453.57 کرور صادر شده است در 19,07,853 موارد به مالیات دهندگان و مالیات شرکت بازپرداخت به مقدار Rs 38,908.37 کرور صادر شده است در 1,36,744 موارد به مالیات دهندگان در این دوره" این گروه در بیانیه ای گفت.

آن را بیشتر گفت که بازپرداخت این قدر صادر شده است به طور کامل به صورت الکترونیکی شده اند و به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی از مالیات دهندگان. بر خلاف آنچه که استفاده می شود به اتفاق چند سال پیش در این مورد بازپرداخت بدون مالیات دهندگان تا به حال به رویکرد این اداره به درخواست برای آزادی بازپرداخت را انجام دهید.

CBDT تصریح کرد که مالیات دهندگان باید ارائه پاسخ فوری به ایمیل گروه به طوری که بازپرداخت در موارد خود را بیش از حد می تواند فرآوری و صادر شده حق دور. "چنین ایمیل هایی از آن گروه به دنبال مالیات دهندگان برای تایید خود را برجسته تقاضای خود را به شماره حساب بانکی و آشتی از نقص/عدم تطابق قبل به موضوع بازپرداخت را انجام دهید. در همه این موارد پاسخ های سریع از مالیات دهندگان را قادر می سازد آن گروه به روند بازپرداخت خود را در اسرع وقت ،

در حالی که بازپرداخت در حال تسریع دولت است خیره در یک رکورد کسری در مالیات مستقیم مجموعه. منعکس کننده انقباض اقتصادی در این بیماری همه گیر-آمار سه ماهه اول سال مالی جاری ناخالص مالیات مستقیم مجموعه تا کنون برای ماه ژوئن سه ماهه بود در Rs 1.38 لاخ کرور پایین در حدود 31 درصد از سال پیش دوره است. شرکت پیشبرد مجموعه های مالیاتی شد پایین 79 ٪ در سال در این دوره در حالی که پیش از پرداخت مالیات بر درآمد شخصی شد پایین تر از 65%.

کل مجموعه از پیشرفت مالیات یک مکانیزم استفاده می شود توسط بزرگ, فرد و شرکت ها مالیات دهندگان بودند فقط " 11,714 کرور تا 15 ژوئن مهلت کمتر از یک چهارم از Rs 48,917 کرور جمع آوری شده در سال پیش دوره است.

در FY20 مستقیم جمع آوری مالیات کاهش یافته بود 7.8% به تومان 10.37 لاخ کرور — کاهش مجموعه برای اولین بار در حداقل دو دهه است. برآورد بودجه مستقیم برای جمع آوری مالیات در مالی جاری تومان است 13.2 لاخ کرور که نیاز به یک نرخ رشد 27 درصد از واقعی مجموعه در FY20 به وضوح یک کار غیر ممکن است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن