اگر فعالیت های اقتصادی است که عملکرد Covid کنترل هند یک چالش عمده: مودی رئیس

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در ماه گذشته در آن کلان جهانی در گزارش چشم انداز حدود 3.1 درصد کوچک در اقتص

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399
مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در ماه گذشته در آن کلان جهانی در گزارش چشم انداز حدود 3.1 درصد کوچک در اقتصاد هند در این سال است.

هند بهبود اقتصادی در میان افزایش تعداد Covid موارد باقی خواهد ماند یک چالش با توجه به مودی رئیس هنری McKinnell. سابق مدیر اجرایی شرکت داروسازی فایزر, McKinnell که شده است همچنین بازدید از هند اغلب از آنجا که 1970s گفت: افزایش Covid موارد در آسیا سوم-بزرگترین اقتصاد به معنی آن احیای باقی خواهد ماند "چالش عمده," او گفت: بار مالی. "تنها ابزار ما در حال حاضر (به مبارزه coronavirus) است اجتماعی فاصله و آن را فوق العاده سخت به انجام این کار در هند" McKinnell اضافه شده است.

هند در حال حاضر چهارمین کشور در جهانی چوب خط حساب کردن با اکثر Covid موارد بیش از 6.75 لاخ موارد تا کنون – حاشیه کمتر از 6.81 لاخ موارد در روسیه با توجه به Worldometers. ما در اکثر موارد – بیش از 29.36 لاخ در حالی که برزیل بیش از 15.78 لاخ موارد است. در حالی که هند را به مراحل مورد نیاز برای جلوگیری از همه گیر گسترش غربالگری مسافران خارجی از آمدن به هند در اطراف مارس به بعد خود را همراه با اجرای دقیق مستند نسبت به پایان ماه مارس به نهایت انجام برنامه ریزی بازگشایی و فعالیت های اقتصادی همه گیر است به پایان رسید تا قریب به اتفاق کشور را به سیستم بهداشت و درمان.

اخبار مرتبط

"این ویروس را دیکته سرعت که بازیابی" گفت: McKinnell. "اگر من صحیح و فعالیت های اقتصادی یک تابع از کنترل ویروس در هند یک چالش بزرگ است." به jumpstart اقتصاد PM مودی سعی کرده بود تزریق تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی در آن است که همچنین با هدف کمک به کشور پهناور کوچک بخش کسب و کار و کارگران مهاجر که رنج می برد بیشتر با توجه به مستند بودن و به طور کامل از کسب و کار و کار برای بسیاری از هفته.

همچنین بخوانید: بزرگترین اقتصادی تلافی گام! هند قرار می دهد ممنوعیت کامل واردات از قدرت تجهیزات از چین

با این حال برخی از اقتصاددانان گفت که ارزش واقعی بسته شد و تخمین زده می شود کمتر از 2 درصد بار مالی گزارش شده است. با توجه به آنها اقدامات امداد بودند برخی که قبلا بودجه طرح که repackaged. با اینحال هنگامی که این کشور قادر به برنده شدن بیش از ویروس کشنده آن را به درستی قرار داده شده برای جذب بیشتر تولید کنندگان از چین به دنبال تنوع در زنجیره تامین خود را در بخش الکترونیک از جمله مواد شیمیایی و یا دارویی با توجه به McKinnell.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران به حال در اواخر ماه گذشته در آن کلان جهانی در گزارش چشم انداز حدود 3.1 درصد کوچک در اقتصاد هند در این سال حتی به عنوان آن را به گزاف گویی به 6.9 درصد در سال 2021. از سوی دیگر این رشد تولید ناخالص داخلی چین در سال 2020 پیش بینی می شود در 1 درصد در حالی که 2021 را ببینید رشد 7.1 درصد است. به طور کلی مودی انتظار G20 اقتصاد به قرارداد 4.6 درصد در سال جاری و پس از 5.2 درصد رشد در سال 2021.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب