اگر انتخاب را لغو H1-B ویزا تعلیق: جو بایدن

واشنگتن جولای 2 دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن گفته است که او بلند خواهد شد به طور موقت ت

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

واشنگتن جولای 2

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن گفته است که او بلند خواهد شد به طور موقت تعلیق در ویزای H-1B که بیشتر در پی پس از توسط آن حرفه ای اگر او برنده نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

در تاریخ 23 ژوئن در یک ضربه بزرگ به هندی آن را حرفه ای eyeing آمریکا در بازار تهمت و دولت به حالت تعلیق ویزای H-1B همراه با انواع دیگر خارجی ویزای کار تا پایان سال 2020 برای محافظت از کارگران آمریکایی در یک مهم انتخابات سال است.

بایدن در یک دیجیتال تاون هال نشست و جزایر اقیانوس آرام (AAPI) مسائل سازماندهی شده توسط NBC News, ستایش سهم دارندگان ویزای H-1B.

"او (رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) فقط به پایان رسید ویزای H-1B بقیه از این سال است. که نمی خواهد در دولت" بایدن 77 گفت: در پاسخ به یک سوال در سالن شهر. او با اشاره به تعلیق موقت از ویزای H-1B و دیگر خارجی ویزای کار با مغلوب ساختن پیشی جستن برای بقیه سال.

"مردم در شرکت ویزا ساخته شده است این کشور" بایدن گفت: زمانی که خواست آنچه را خود دولت انجام خواهد شد در 100 روز اول ریاست جمهوری خود.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در تخصص مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری. تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

"در یک روز, من قصد دارم برای قرار دادن در قوه مقننه به اصلاح قوانین مهاجرت در کنگره به ارائه یک نقشه راه به شهروندی به 11 میلیون مستند نشده مهاجران که کمک زیادی به این کشور از جمله 1.7 میلیون از AAPI جامعه است.

"من سیاست های مهاجرتی اطراف ساخته شده است نگه داشتن خانواده ها با هم, مدرن یک سیستم مهاجرت با نگه داشتن خانواده ها یگانگی و تنوع را به عنوان ستون سیستم مهاجرت ما که از آن استفاده می شود می شود."

او گفته که تهمت مهاجرت سیاست های بی رحمانه و انسانی است.

بایدن گفت که او را به اقدام فوری برای حفاظت از, خیال, از جمله بیش از 100,000 واجد شرایط خیال از شرق و جنوب آسیا است.

معاون سابق رئیس جمهور همچنین گفت که او را فسخ مسلمان ممنوعیت سفر و بلافاصله بازگرداندن پناهندگان پذیرش در خط با ارزش و تاریخی رهبری ایالات متحده است.

بایدن همچنین گفت تاون هال کنندگان که او را "آن را آسان تر برای واجد شرایط دارندگان کارت سبز به حرکت از طریق این انباشت."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل به یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق کارت سبز برای 90 روز. در ماه ژوئن او به صدور یک اعلامیه که تمدید تعلیق تا 31 دسامبر 2020.

ما هر سال اختصاص تنها 1,40,000 کارت سبز برای همه اشتغال اولویت مهاجران از جمله اعضای خانواده همراه.

در حال حاضر وجود دارد یک تعداد تقریبا 10 لاخ اتباع خارجی و همراه با اعضای خانواده به طور قانونی ساکن در ایالات متحده است. این متقاضیان تایید شده اند اما هنوز به اشتغال دریافت کارت سبز.

در سیاست کاغذ در مهاجرت بایدن می گوید که او با مهارت بالا ویزای موقت باید استفاده نمی شود به عامل بازدارنده استخدام کارگران در حال حاضر در ایالات متحده برای در خواست مشاغل.

"یک سیستم مهاجرتی که جمعیت را کارگران ماهر بالا به نفع تنها ورود به سطح دستمزد و مهارت های تهدید آمریکا نوآوری و رقابت" سیاست کاغذ گفت.

بایدن با کنگره برای اولین بار اصلاحات ویزای موقت برای ایجاد یک دستمزد بر اساس تخصیص روند و ایجاد مکانیسمهای اجرایی برای اطمینان از آنها هم تراز با بازار کار و استفاده نمی شود برای تضعیف دستمزد آن گفت.

سپس بایدن را حمایت از گسترش تعداد بالا-ویزای و از بین بردن محدودیت در اشتغال بر اساس ویزا توسط کشور که ایجاد نامیم طولانی عقب آن اضافه شده است.

مهاجرت و سیاست کاغذ همچنین درباره افزایش تعداد ویزا ارائه شده به صورت دائم کار-مهاجرت بر اساس شرایط اقتصاد کلان. در حال حاضر تعداد اشتغال مبتنی بر ویزا و یا گرین کارت در پوش 140,000 هر سال بدون توانایی به پاسخگو به دولت از بازار کار و یا مطالبات از کارفرمایان داخلی آن گفت.

به عنوان رئیس جمهور بایدن با کنگره برای افزایش تعداد ویزا تعلق می گیرد به صورت دائم و مهاجرت مبتنی بر اشتغال و ترویج مکانیسم به طور موقت کاهش تعداد ویزا در زمان بالا ما بیکاری را گفت.

او نیز معاف از هر گونه کلاه فارغ التحصیلان اخیر از برنامه های دکترا در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM) زمینه در ایالات متحده که در حال آماده را به برخی از مهم ترین کمک به اقتصاد جهانی است.

بایدن معتقد است که فارغ التحصیلان خارجی از آمریکا دکترای برنامه باید با توجه به یک کارت سبز خود را با مدرک و که از دست دادن این بسیار آموزش دیده و کارگران خارجی اقتصاد است زیانی به خود ما رقابت اقتصادی سیاست کاغذ گفت.

بایدن که به چالش کشیدن 74 ساله و جمهوری خواه رئیس جمهور کنونی مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری که در آن تهمت است که به دنبال انتخاب مجدد او برای دومین دوره چهار ساله. —PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب