در هنگ کنگ بازداشت و ترس علامت اول بعد از امنیتی جدید قانون

این قانون اثبات موثر در چرخی پایین تظاهرات ضد دولتی که موجب ویرانی هنگ کنگ برای بیش از یک سال است. روز چهارشنب

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

این قانون اثبات موثر در چرخی پایین تظاهرات ضد دولتی که موجب ویرانی هنگ کنگ برای بیش از یک سال است. روز چهارشنبه سالگرد هنگ کنگ بازگشت به چینی کنترل — معمولا مشاهده شده توسط طرفدار دموکراسی راهپیمایی — پراکنده جمعیت هزار نفر اعتراض تنها به محصور توسط پلیس و خطر دستگیری به جرم جنایت که وجود نداشت یک روز پیش از آن.

استقرار اسپری فلفل و خودروهای آب به زور معترضان از خیابان پلیس دستگیر حدود 370 نفر از جمله بیش از 10 جدید جرائم و ایجاد امنیت قانون است که طول می کشد هدف در فعالیت های سیاسی به چالش کشیدن پکن. یکی از 10 15 سال با تکان دادن یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم, پلیس گفت:.

گسترده و تنبیهی قانون را تهدید می کند هرزگرد صحنه فرهنگی و جامعه مدنی است که تار و پود زندگی در هنگ کنگ بسیار متمایز از بقیه از چین است. در حالی که مقامات اصرار دارند که این قانون را تحت تاثیر قرار تنها یک گروه کوچک از مجرمین بسیاری از ترس دولت می تواند با استفاده از قانون تعاریف گسترده به هدف قرار دادن یک آرایه وسیعی از مردم و سازمان ها باعث بسیاری را دفاعی عمل است.

یک موزه است که یادآور سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من است عجله به digitise آن archives ترس آن آثار می توان به دست گرفت. کتابفروشان در حال عصبی eyeing مشتریان نگران آنها می تواند دولت جاسوسان. نویسندگان خواسته اند یک سایت خبری به حذف بیش از 100 مقاله و اضطراب که پست های قدیمی استفاده می شود می تواند در برابر آنها.

"شما می توانید می گویند این قانون این است که فقط با هدف قرار دادن معترضان و ضد چینی, سیاستمداران, اما آن را می تواند به هر کسی گفت:" ایزابلا Ng, یک استاد در آموزش و پرورش دانشگاه هنگ کنگ که تاسیس یک موسسه خیریه است که کمک می کند تا پناهندگان در شهر.

"است که در آن خط رسم ؟" گفت: Ng که نگران است که او موسسه خیریه می تواند یک روز آمده و تحت بررسی. "همه چیز را می شود بسیار نامشخص است."

این قانون که رفت به اثر به عنوان به زودی به عنوان آن منتشر شد سه شنبه شب تایید کرد بسیاری از ساکنان' ترس است که طیف وسیعی از اقداماتی که آنها قبلا درگیر در حال تبدیل شدن به خطرناک. اگر قانون به طور خاص ممنوعیت براندازی, فتنه تروریسم و تبانی آن تعاریف آن جرائم را می توان تفسیر گسترده شامل اشکال مختلف از گفتار و یا سازماندهی.

لابی دولت های خارجی و یا انتشار anti-پکن ديدگاه می تواند مجازات حبس ابد در موارد جدی. بنابراین می گویند هر چیزی دیده می شود به عنوان تضعیف حزب کمونیست می باشند. در سرزمین اصلی حزب اتحاد عملا حذف مستقل روزنامه نگاری و به اعمال طاقت فرسا محدودیت در سازمان های غیر دولتی.

با استناد به قانون جدید و عوامل دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقب هنگ کنگ تجارت امتیازات با ایالات متحده است.

"رایگان هنگ کنگ یکی از ترین در جهان پایدار و موفق و پویا شهرستانها" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. "در حال حاضر آن را فقط به یکی دیگر از کمونیست-اجرا شهرستان که در آن مردم خواهد بود موضوع را به حزب نخبگان را از هوی و هوس است."

حتی قبل از اینکه این قانون تصویب شد, فعالان, روزنامه نگاران, کتابفروشی صاحبان و اساتید گفت: آنها آغاز شده بود دوم حدس زدن هر سخنرانی که می تواند برچسب سیاسی است. گروه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل گفت: آن کشیده شده تا به حال یک طرح احتمالی.

بسیاری از هنگ Kongers ابراز علاقه در مهاجرت یک وظیفه است که بریتانیا وعده داده است را آسان تر است. این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت: روز شنبه که برخی از هنگ کنگ از ساکنان اجازه داده می شود برای زندگی در انگلستان برای مدت پنج سال — از شش ماه قبل و پس از آن درخواست برای شهروندی است.

یک مستعمره سابق بریتانیا هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال هنگامی که آن را بازگشت به چین در سال 1997. آن را با موفقیت به عنوان یک پل بین سرزمین اصلی و بقیه جهان در خدمت به عنوان یک پناهگاه برای مخالفان و پایه ای برای دانشگاهیان و روزنامه نگاران و محققان به وقایع نامحدود در این کشور را نوسازی.

اما یادآوری چینی کنترل بودند هرگز دور. این آدم ربایی از پنج دلار هنگ کنگ کتابفروشان در سال 2015 توسط سرزمین اصلی مقامات لرزاند دیگران بود که آشکارا به بازار عرضه هاردکور, چینی, سیاسی پلیسی یا تاریخی مدرن جلد است. هر چند هنگ کنگ بود و یک پناهگاه برای کتاب های ممنوع در سرزمین اصلی تنگ تر مرز چک به تازگی خفه جریان کتاب بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی است.

در حال حاضر امنیت فشار شتاب وحشت و حس شوم.

"اگر شما نمی خوردم چه ظلم و ستم است و آماده می شود به دلیل ظلم و ستم است راحت نیست" گفت: بائو Pu بنیانگذار قرن جدید مطبوعات یکی از شهر چند بازمانده از ناشران مستقل.

برای کسانی که زندگی خود را ساخته و معیشت در سراسر هنگ کنگ منحصر به فرد آزادی های امنیتی و قانون آنها را مجبور به تعادل دو به ظاهر آشتی ناپذیر اهداف: حفظ ایمنی خود را بدون دادن به ترس.

ژوئن 4, موزه که در تواریخ پکن خونین نظامی سرکوب دانشجو معترضان در سال 1989 ساخته شده است برنامه های خود را به حرکت آثار در خارج از کشور برای حفاظت. دولت چین سعی در سرکوب هر گونه حافظه ها از قتل عام تا برای پنهان کردن archives خواهد بود به اعتراف به شکست زودرس لی گفت: Cheuk-یان از هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک در چین اجرا می شود که در این موزه است.

اما واقعیت نیز مجبور داد برای شروع آنلاین جمع آوری کمک در حمایت از digitising موزه archives, که شامل فیلم از تظاهرات و حروف است که معترضان نوشت: به خانواده خود را.

"ما البته در حال مسابقه با زمان" لی گفت.

نگرانی در مورد امنیت قانون دسترس نیز مجبور بسیاری از نویسندگان و معترضان به مورد مداقه قرار دادن ردپای دیجیتال خود را برای هر چیزی که ممکن است در حال حاضر تلقی می شود خرابکارانه. فعالان حذف شده و حساب خود را در توییتر و در تلگرام یک برنامه پیام رسانی محبوب با معترضان.

در هفته های اخیر حدود یک دوجین از نویسندگان خواسته سردبیران InMedia هنگ کنگ یک سایت که ارسال مقالات حمایت از دموکراسی را به برخی یا همه از خود archives گفت بتی لاو, سایت ویرایشگر. سردبیران حذف شده و بیش از 100 مقاله لاو گفت.

هنگ کنگ شهرت برای آزادی مطبوعات به مدت طولانی ایستاده در مقایسه با سرزمین اصلی را سانسور رژیم و روال آزار و اذیت روزنامه نگاران. اما جدید قانون تامین انداخته است در آینده از این شهر پر جنب و جوش رسانه های خبری به سوال.

هنگ کنگ اخبار مدیران انجمن یک گروه به نمایندگی از بالا سردبیران شهر عمده اخبار رسانه های, ابراز نگرانی در مورد گسترده اثرات قانون تامین قبل از انتشار آن است. به خبرنگاران خارجی' Club خواست دولت هفته گذشته برای تضمین کند که مقامات نمی خواهد به دنبال تداخل با کار خبرنگاران. دولت پاسخ داده است اما مقامات به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که در شهرستان های مدنی محافظت خواهد شد.

یکی از starkest که شاخص های امنیت ملی اظهار داشت: در حال حاضر با داشتن آن در نظر گرفته شده و اثر آمد و سه شنبه به طور مستقیم پس از قانونگذاران در پکن به اتفاق آرا آن را تصویب.

جاشوا وونگ که 23 ساله است که شاید هنگ کنگ بهترین و شناخته شده فعال اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او را از برداشت Demosisto جوانان و گروه سیاسی که او تاسیس در سال 2016 با استناد به ترس برای ایمنی خود را. Demosisto که خواستار خودمختاری بیشتر برای هنگ کنگ بود و برای بسیاری از چهره جنبش اعتراضی آینده.

به زودی پس از سه دیگر پیشرو اعضای Demosisto نیز استعفا داد. چند ساعت بعد این گروه اعلام کرد که انحلال در دسترس نباشد.

در یک یادداشت در توضیح تصمیم خود وونگ نوشت: "هیچ کس نمی تواند مطمئن باشید از فردا."

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب