در آمریکا 3 میلیون بیکار به دنبال کمک در یک هفته

واشنگتن May 14 نزدیک به 3 میلیون گذاشته و کارگران اعمال می شود برای ما مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شی

توسط HONARMANDKHABAR در 26 اردیبهشت 1399

واشنگتن May 14

نزدیک به 3 میلیون گذاشته و کارگران اعمال می شود برای ما مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شیوع ویروسی led بیشتر شرکت ها برای تعدیل اگرچه اکثر متحده آغاز کرده اند اجازه دهید به برخی از کسب و کار بازگشایی تحت محدودیت های خاصی.

ژاپن به پایان می رسد اورژانس در اکثر مناطق

توکیو: نخست وزیر ژاپن اعلام کرده است در پایان وضعیت اضطراری برای اکثر مناطق کشور, اما محدودیت هایی هستند که در جای خود نگه داشته در توکیو و هفت دیگر مناطق با خطر بالا از جمله اوزاکا کیوتو و Hokkaido. نخست وزیر ژاپن روز پنج شنبه برداشته اندازه گیری جلوتر از برنامه در 39 کشور 47 استان موثر بلافاصله. آبه اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر شهری استان, بعد از گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31.

حدود 36 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک دو ماه پس از coronavirus اول مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به درهای خود را بسته و کوچک خود حقوقی واجد شرایط به وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

هنوز هم تعدادی از اولین برنامه های کاربردی کاهش یافته است و به مدت شش هفته متوالی نشان می دهد که رو به کاهش تعدادی از شرکت ها در حال کاهش خود را افزایش دهد. با تاریخی استانداردهای, اگر چه, آخرین شمارش آرا نشان می دهد که تعداد بارگیری در این هفته مدعیان باقی می ماند زیادی منعکس کننده اقتصاد است که در حال غرق شدن است به یک رکود. بیکاری کارگران در برخی از کشورها هنوز هم گزارش مشکل و درخواست و یا دریافت مزایای. این شامل free-lance, فرفره, و خود اشتغالی کارگران که به تازگی واجد شرایط برای بیکاری کمک این سال است.

دولت گفت: نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ و کارفرمایان ریختن خیره کننده 20.5 میلیون شغل است. یک دهه ارزش کار رشد محو شد در یک ماه.

حتی کسانی که چهره های شکست خورده را به تصرف خود در مقیاس کامل از آسیب. دولت گفت: بسیاری از کارگران در مارس شمارش شدند به عنوان شاغل اما غایب از کار اما باید شمارش شده است که به طور موقت بیکار.

میلیون ها نفر از دیگر گذاشته و کارگران نیست به دنبال یک شغل جدید در ماه آوریل به احتمال زیاد دلسرد چشم انداز خود را در یک عمدتا توقیف اقتصاد و شامل نمی شد یا نه. اگر همه کسانی که شمارش به عنوان بیکار نرخ بیکاری را به حدود 24 درصد است. —AP


مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ به چین "بسیار نا امید'

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او بسیار نا امید در چین بیش از شکست آن شامل رمان کروناویروس گفت: در سراسر جهان همه گیر بازیگران پال بیش از خود آمریکا و چین قرارداد های تجاری. "من بسیار نا امید در چین," او گفت:. "آنها باید هرگز اجازه ندهید این اتفاق می افتد. بنابراین من یک معامله تجاری و در حال حاضر من می گویم این را احساس نمی کند همان به من. جوهر بود به سختی خشک و طاعون آمد. و آن را احساس نمی کند همان به من" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بلوچستان وزیر دارایی تست مثبت

کراچی: بلوچستان وزیر دارایی Zahoor Buledi آزمایش مثبت برای coronavirus شدن آخرین سیاستمدار در پاکستان و برای اولین بار در استان به این بیماری مبتلا. Buledi در توییت در روز پنج شنبه گفت که او بدون علامت بود و تحت خود شده است. "من سپاسگزار به تمام دوستان خوب حامیان و هواداران که دعا برای بهبودی اولیه پس از تست من آمد مثبت است. من خود در قرنطینه طبق پزشکان دستورالعمل" او هنوز توییتی. Buledi اولین وزیر از سیستان و بلوچستان به تست مثبت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب