با در نظر COVID-19 pandemic, راه آهن هند باعث می شود یک درخواست تجدید نظر برای ایمنی مسافران; جزئیات در اینجا

در صورت هر گونه ناراحتی و یا اضطراری و یا به دنبال کمک به مسافران خواسته شده است برای رسیدن به مقامات راه آهن

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399
در صورت هر گونه ناراحتی و یا اضطراری و یا به دنبال کمک به مسافران خواسته شده است برای رسیدن به مقامات راه آهن هند.

راه آهن هند باعث می شود یک درخواست تجدید نظر به مسافران! در تلاش برای اطمینان حاصل شود که مهاجران می توانند سفر بازگشت به خانه های خود چندین Shramik قطار ویژه خدمات در حال اجرا در شبکه راه آهن هند به صورت روزانه در سراسر کشور است. با توجه به بیانیه صادر شده توسط Piyush Goyal-ریاست وزارت راه آهن آن مشاهده شده توسط ملی حمل و نقل که برخی از مسافران که در حال اندازهایی Shramik قطار ویژه خدمات باید از قبل موجود شرایط پزشکی. این تشدید خطر است که مردم در طول COVID-19 شیوع این وزارتخانه اعلام کرد. در طول چند روز و چند مورد از تاسف و میر مسافران مربوط به قبل موجود شرایط پزشکی اتفاق افتاده اند در حالی که سفر راه آهن هند گفت.

به منظور حفاظت از افراد آسیب پذیر/مسافران از کشنده رمان coronavirus وزارت راه آهن در خط با وزارت امور سفارش تعداد 40-3/2020-DM-I (A) مورخ 17 مارس سال 2020 باعث می شود یک درخواست تجدید نظر به این که مسافران با همکاری morbidities (برای مثال دیابت و فشار خون, سرطان, بیماری های قلبی و عروقی نقص ایمنی شرایط) کودکان زیر سن 10 سال زنان باردار و همچنین افراد سالمند بالای سن 65 سال ممکن است برای جلوگیری از سفر توسط راه آهن هند' خدمات به جز زمانی که آن را واقعا لازم است.

اخبار مرتبط

وزارت راه آهن بیشتر ادعا کرد که راه آهن هند خانواده کار دور ساعت به اطمینان حاصل شود که قطار مسافری خدمات ارائه شده به همه شهروندان این کشور نیاز به سفر. اما ایمنی راه آهن مسافران است بزرگترین نگرانی برای راه آهن هند, وزارت گفت. در صورت هر گونه ناراحتی و یا اضطراری و یا به دنبال کمک به مسافران خواسته شده است برای رسیدن به مقامات راه آهن هند (راه آهن خط تلفن شماره 139 138).

راه آهن هند شده است در حال اجرا چندین Shramik قطار ویژه و همچنین 15 جفت از ویژه مطبوع خدمات قطار. همچنین از 1 ژوئن 2020 به بعد به عنوان بسیاری که 200 قطار اضافی عمل خواهد شد در شبکه راه آهن هند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن