هند و چین مرز تنش تاثیر! BSNL لغو تومان 8,697-کرور 4G مناقصه

در ضمن, Niti Aayog توصیه می شود که تنها به صورت محلی طراحی و تولید محصولات باید مستقر توسط BSNL برای آن 4G رول

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
Meanwhile, Niti Aayog recommended that only locally designed and manufactured products should be deployed by BSNL for its 4G roll-out, and the state-run firm should redraft its tender to support local models of equipment. در ضمن, Niti Aayog توصیه می شود که تنها به صورت محلی طراحی و تولید محصولات باید مستقر توسط BSNL برای آن 4G رول و دولتی شرکت باید redraft مناقصه خود را برای پشتیبانی از مدل های محلی از تجهیزات.

BSNL به لغو آن Rs 8,697-کرور 4G مناقصه شناور در مه. هر چند این شرکت داده نشده است به هر دلیلی برای لغو حرکت این باورند شده اند به یک نتیجه از افزایش هند-چین مرز تنش و Niti Aayog پیشنهاد اجازه می دهد تا تنها محلی طراحی و تولید تجهیزات برای 4G rollout.

BSNL مخالفت با هر گونه حرکت به نوار تامین کنندگان خارجی از جمله شرکت های چینی هواوی و ZTE از شرکت در مناقصه. ZTE در حال حاضر کنترل حدود 60 درصد سهم در BSNL شبکه (2G+3G), در حالی که باقی مانده برگزار می شود و نوکیا و اریکسون و هواوی هم. هر چند وزارت ارتباطات از راه دور (DoT) گرفته است هر گونه تصمیم گیری به نوار شرکت های چینی و یا دیگر بازیکنان جهانی از شرکت آن است با تشکیل یک کمیته به توصیه مشخصات فنی برای تجدید نظر BSNL 4G مناقصه.

اخبار مرتبط

هشت عضو کمیته رهبری نقطه عضو (تکنولوژی) K Ramchand کمک خواهد کرد BSNL در پالایش مشخصات فنی مناقصه برای خدمات 4G و همچنین توصیه هسته داخلی اجزای شبکه است که می تواند مستقر در شبکه خود را. گزارش پنل است که انتظار می رود در چند هفته.

در پی ضد چین تمایلات کمیته نیز عمدی که آیا به استناد بند 10(d) را در هند هنجارهای اطلاع در سال 2017. با توجه به بند اگر یک گره وزارت راضی است که هند تامین کنندگان از یک مورد مجاز به شرکت و یا به رقابت در خرید توسط هر دولت خارجی آن ممکن است محدود کردن مناقصه از آن کشور است.

به تازگی دولت سخت کرده است مواضع خود در فروشندگان چینی و هر گونه تصمیم گیری در مورد مشارکت آنها باید مورد تایید وزارت-رهبری وزرا پنل. جدا از عامل چینی مناقصه بود و فرو رفته در بحث به دلیل شکایت از تجهیزات مخابراتی و خدمات شورای توسعه صادرات (TEPC) ادعا که BSNL حال به دنبال خرید عمومی (اولویت را در هند) هنجارها. نگرانی اصلی مطرح شده توسط TEPC شد که شرایط شکل گرفته در چنین شیوه ای است که هیچ شرکت هندی می تواند شرکت کنند. پس از TEPC شکایت مناقصه در انتظار قرار داده شد توسط دولت است.

در ضمن, Niti Aayog توصیه می شود که تنها به صورت محلی طراحی و تولید محصولات باید مستقر توسط BSNL برای آن 4G رول و دولتی شرکت باید redraft مناقصه خود را برای پشتیبانی از مدل های محلی از تجهیزات. سیاست دولت اتاق فکر به حال یک جلسه در ژوئن 5 برای تأمل در امکان استقرار شبکه 4G از BSNL با استفاده از بومی طراحی و توسعه و تولید (IDDM) محصولات.

این جلسه با حضور بسیاری از فروشندگان محلی در مخابرات فضایی مانند تکنولوژی ماهیندرا, Tejas شبکه های Saankhya آزمایشگاه Signalchip, VNL و غیره که در آن آنها مورد بحث و بررسی در مورد محصولات خود را. پس از این جلسه تصمیم بر آن شد که BSNL و نقطه باید اعتماد هندی اکوسیستم و باید فرصت لازم برای ساخت محلی طراحی و تولید 4G محصولات.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب